ptaszyna

Sita lamelowe w kombajnie- nowość? Opinie.

Polecane posty

ptaszyna    170

Witam . Kupiłem kombajn w którym zamontowane są te sita;http://zaopatrzenie.rolnictwa.pl/sita/index.php?dzial=informacje

                                                                                                       http://zaopatrzenie.rolnictwa.pl/sita/sort.php3?dzial=oferta&kategoria=sita_do_rzepaku,_pszenicy,_zyta,_jeczmenia&id=090108:174534&on=tak

 

Proszę o opinie, podzielenie się spostrzeżeniami, każda uwaga mile widziana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie sita w fendzie 5220 co praw ustawione do przenicy to się zdziwiłem i pszenica była nie zmłucił jeszcze ani kłóska ale widziałem kombajn jak był z tymi sitami i jak były ustawione do pszenicy to mi oczy wyszły a była czyściutka. Mają większą wydajność, także powinno być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Nie są zwykłe, mają zupełnie inny kształt ząbków plus przedziałka co każdy ząbek, obejrzyj dobrze zdjęcia.

@AdamZetor nie rozumiem pierwszej części twojej wypowiedzi.

Edytowano przez ptaszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Ale przyznasz że różnią się głównie tą przedziałkom bo to że jest zaokrąglone to raczej bez większego znaczenia


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Zależy mi na opiniach Tych którzy mieli kontakt i użytkują takie sita, chodzi o to czy jest różnica o której piszą w linkach.

Gdybanie i domysły nie interesują mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie są zwykłe, mają zupełnie inny kształt ząbków plus przedziałka co każdy ząbek, obejrzyj dobrze zdjęcia.

@AdamZetor nie rozumiem pierwszej części twojej wypowiedzi.

 

widziałem zboże po takich sitach i było czyste nawet rzepak na tych sitach pojedziesz a przy innych zwykłych sitach nie będzie teki czysty - tak mówią użytkownicy innych kombajnów którzy mają zwykłe sita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr89    49

Durze gospodarstwo twierdzi że rzepak jest o wiele czyściejszy ale w zbożach to raczej różnicy niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maciejos_47
      Witam poszukuje pasa klinowego napędu sieczkarni w kombajnie zbożowym new holland tc56 chodzi mi o stary typ tego paska numer jaki znajduje się na pasku to 9351.0102.00
      Jak próbuje wszukac ten pasek to wyskakuję mi tylko nowy typ tego paska 
    • Przez Kassia10
      Czy ktoś wie gdzie dostanę pompkę zasilającą do new holland clayson 8030?
       


    • Przez Sailas2277
      Witajcie. 
      Posiada ktoś może katalog części zamiennych do International 8-41 ??
      Pilnie potrzebny do nowego nabytku. 
      Z góry dziękuję za odpowiedź.
    • Przez Mati5654
      Zakupiłem laverda i szukam kogoś kto ma taki kombajn żeby się trochę dowiedzieć 
    • Przez Patryk7206
      Witam, potrzebuje pasek do sieczkarni do kombajnu laverda 3700, bo kupiłem kombajn w tym roku a nie mam tego paska i potrzebuje ten numer paska jakby ktoś miał ewentualnie sklep co można w nim kupić części do laverdy 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj