novy1111

Jxu 115 CENA !! poradźcie czy warto???

Polecane posty

novy1111    0

E tam przyjechał serwis i co ...bedą się p...olić roboty teraz mało mają chłopaki to sobie sami robotę kręcą żeby coś się działo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

Kolego za 140 w fulu model t5 nie td5 , wraz ze skrzynią electro command ;)) jak komuś się mało wydaje , może mi dać 5 tysięcy więcej i będzie 145 nie obrażę się albo 15 więcej ;d będzie na hektar pola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novy1111    0

o k...to u was tanio ziemia chodzi..u nas to nawet 100000 w dobrym miejscu

Dzięki za kontakt

Jutro zadzwonię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

ostatnio diler proponował mi maxuma 125 ( 6 garów) na ful wypasie z 2014 za 209 000, moim zdaniem lepszy wybór 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryki    10

Nie napisałem że szczerze polecam , tylko że ja bym kupił jeszcze raz. A jeśli świerzy rocznik niebieski, sporo taniej to nietrudno się domyślić iż wybrałbym niebieskiego. Mi też proponowano t 5060 (z tej dodatkowej partii z 14 roku) taniej,5 tyś niż mojego jxu ale się nie zdecydowałem bo chciałem ciągniki z jednej stajni. a 5 tyś to nie było dla mnie dużo. A mój post odniósł się w zasadzie do klimy, bez której napewno nie kupiłbym nowego ciągnika.

Edytowano przez ryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

klima za 7 tys? ale na oryginalnych podzespołach czy jakas inna dokładana bo to różnica

 

na oryginalnych podzespołach kompletując z części zamiennych, cały układ klimatyzacji kosztowałby ok 12-13 tys brutto, chcąc zrobić to tak żeby było jak fabrycznie, a kupując nowy ciągnik chciałbym żeby to było przynajmniej tak jak fabrycznie

 

a jak ktoś chce tanio założyć klime to może i cos takiego zamontować http://allegro.pl/mini-klimatyzacja-klimatyzator-samochodu-12v-230v-i4932092138.html i będzie naprawde tanio

Edytowano przez qazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novy1111    0

oryginalna klima case za 7 tyś netto .

Co do niebieskiego T 5 którego kolega zaproponował za 140 tyś netto to ciągnik od 1 właściciela a nie od dealera z niewielkim przebiegiem więc nie nakręcajcie się ale oczywiście zadzwonię bo może być rzeczywiście okazja (mam nadzieję że ukrytych wad nie ma bo kto sprzedaje nowy ciągnik po 15 mth??) tracąc masę pieniędzy bo rzekomo  zbyt skomplikowany...no ale zobaczymy co właściciel powie,może śpi na kasie i nie zależy mu a mnie tak więc może się dogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

wczesniej pisałes ze 7tys brutto a teraz netto to juz podrożała ponad 1500 zł i zaczyna sie zbliżać do tej dyszki co pisałem na początku, jak dealer zamątuje oryginalną zaznaczam oryginalna klimę za te 7tys brutto to niech jeszcze da rabatu o wartości klimy i można brać.

 

co do NH T5 od pierwszego właściciela to ciągnik jest z polskiego salonu czy ściągany z zagranicy? najlepiej jakby przedstawił f-vat zakupu aby później nie było probpemów z gwarancją, i najlepiej udać sie go oglądać z jakimś mechanikiem mogacym srawdzić cały ciągnik od strony mechanicznej jak i elektronicznej, łącznie s podłączeniem sie do ECU ciągnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2095

Ja w bajki ze ciągnik tanieje w przeciągu miesiąca dwóch o 50 tys. To nie wierze. Za duży chłopak jestem, potanieć coś moze ale nie nagle o tylu i tym bardziej na placu juz jest bo nie chce mi sie wierzyć ze wszyscy dilerzy maja na ciągniku po 50-70 tys marzy a ciągnik kosztuje 190.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
    • Przez agromichu
      Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w case 4220? Czy rozdzielacz może przepuszczać olej przez gniazdo? Mam problem z rosiewaczem amazone z hydraulicznymi zasuwami, które się same otwierają na rozgrzanym oleju i czasem jest problem z dźwigniami rozdzialacza ponieważ na rozgrzanym oleju jest problem z otwieraniem i zamykaniem zasów. Tak jakby fiksował rozdzielacz. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj