helus89

Akcja Promocja Przyczepy PRONAR

Polecane posty

helus89    9

664160723

 

W ofercie wszystkie przyczepy pronar w atrakcyjnych cenach !!!!

 

T653/2 6t- 33000zł BRUTTO Cena obejmuje nadstawy !!!! Transport CAŁY KRAJ w cenie !!!

T672  8t - 37500zł BRUTTO Cena obejmuje nadstawy!!!! Tramsport cały kraj w CENIE!!!!!

 

 

WSZYSTKIE MODELE W PROMOCYJNYCH CENACH.post-3094-0-84915900-1421940117_thumb.jpgpost-3094-0-84915900-1421940117_thumb.jpg

post-3094-0-33205500-1421940150_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jaka cena za 8 full opcja oprócz balkonika 

ryniennka zsypowa, 

koło,

zaczep automat, 

nadstawki, 

plandeka rolowana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryki    10

Jaka cena pt 612 nadstawy, balkon, plandeka, zaczep automat, koło zapas, rynienka,opony standard?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

Panowie zapraszam do kontaktu telefonicznego. Nie nosze do domu cennika więc nie pamiętam cen poszczególnych rzeczy dodatkowego wyposażenia. 664160723. Ceny są bardzo atrakcyjne i doliczmy jeszcze rabaty więc jezeli macie inne oferty zapraszam do kontaktu i z tego co wiem na chwile obecna nikt nie ma mniejszej ceny na te przyczpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Koledzy, mam wam coś ważnego do przekazania. Szczerze z całego serca nie polecam firmy ROLTECH - KIELCE.

Tu macie link zobaczcie sobie ich stronkę: http://www.roltech.eu/

Firma bardzo niesłowna, pracownicy nie kompetentni. Zakupiłem tam jakiś czas temu maszyny, jedna z nich uległa uszkodzeniu przy transporcie. Oczywiście było to zgłaszane od razu. Zgłosiłem, czekałem na odpowiedź firmy, lecz się nie doczekałem !!! Dzwoniłem nie jednokrotnie, lecz ta cała firma olewała sprawę. Nie potrafiła załatwić profesjonalnie sprawy. Tak się traktuje klienta ? Koledzy przestrzegam was przed tą firmą, jeśli nie chcecie sobie nerwów psuć i płacić za uszkodzony towar to tam nie kupujecie. Lepiej jechać gdzieś dalej, lub dać te pare groszy więcej niż użerać się z bandą niekompetentnych ludzi i prosić się o swoje.   Właśnie stracili klienta.

NIE KUPUJCIE TAM.

 

PS. Tak poza tym, mianują się składnicą, a jadąc tam nawet nie ma gdzie zaparkować, na tym ich placu praktycznie nie ma maszyn, rozgrzebane. Zamówiłem maszyny, jakiś typek powiedział, że czas realizacji wynosi 3 tygodnie. Czekałem 2 miesiące, jak nie dłużej. Dzwoniłem orientacyjnie, to zbywał mnie jakimiś dennymi wymówkami. Tak mnie do siebie zrazili, że gorzej już się nie da. Mają szczęście, że nie jestem aż tak wylewną osobą. Być może jest wśród  nas znacznie więcej osób poszkodowanych przez tą całą firmę.  Jeśli tak to proszę wypowiedzieć się. Bo tak być nie może, żeby takie dziadostwo się szerzyło.

Pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859

Koledzy, mam wam coś ważnego do przekazania. Szczerze z całego serca nie polecam firmy ROLTECH - KIELCE.

Tu macie link zobaczcie sobie ich stronkę: http://www.roltech.eu/

Firma bardzo niesłowna, pracownicy nie kompetentni. Zakupiłem tam jakiś czas temu maszyny, jedna z nich uległa uszkodzeniu przy transporcie. Oczywiście było to zgłaszane od razu. Zgłosiłem, czekałem na odpowiedź firmy, lecz się nie doczekałem !!! Dzwoniłem nie jednokrotnie, lecz ta cała firma olewała sprawę. Nie potrafiła załatwić profesjonalnie sprawy. Tak się traktuje klienta ? Koledzy przestrzegam was przed tą firmą, jeśli nie chcecie sobie nerwów psuć i płacić za uszkodzony towar to tam nie kupujecie. Lepiej jechać gdzieś dalej, lub dać te pare groszy więcej niż użerać się z bandą niekompetentnych ludzi i prosić się o swoje.   Właśnie stracili klienta.

NIE KUPUJCIE TAM.

 

PS. Tak poza tym, mianują się składnicą, a jadąc tam nawet nie ma gdzie zaparkować, na tym ich placu praktycznie nie ma maszyn, rozgrzebane. Zamówiłem maszyny, jakiś typek powiedział, że czas realizacji wynosi 3 tygodnie. Czekałem 2 miesiące, jak nie dłużej. Dzwoniłem orientacyjnie, to zbywał mnie jakimiś dennymi wymówkami. Tak mnie do siebie zrazili, że gorzej już się nie da. Mają szczęście, że nie jestem aż tak wylewną osobą. Być może jest wśród  nas znacznie więcej osób poszkodowanych przez tą całą firmę.  Jeśli tak to proszę wypowiedzieć się. Bo tak być nie może, żeby takie dziadostwo się szerzyło.

Pozdrawiam. ;)

Kurde szkoda ze taka niesłowna ta firma :/ Bo cena naprawde atrakcyjna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kupisz tanio lipny towar, a potem proś się aby Ci napraawili ;) NIE POLECAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rekawice1
      Model: REES
      Wygodne rękawice poliestrowe, po wewnętrznej stronie dłoni pokryte marszczonym lateksem. Idealne do prac wymagających zwiększonej zręczności.
      Przykładowe zastosowanie: prace montażowe, prace remontowe, logistyka, budownictwo.
      Specyfikacja
      Dzianina: wytrzymała dzianina poliestrowa
      Nakrapianie: marszczony lateks
      Szeroki ściągacz zapewniający komfort pracy
      Produkt zgodny z normą EN 420 kat. I
      Kolor: czerwony/czarny
      Dostępne rozmiary: od 7 do 11
      Sposób pakowania
      Opakowanie zbiorcze: karton / 240 par
      Wymiary kartonu: 42x26x46cm
      Opakowanie wewnętrzne: worek foliowy / 12 par
      Każdy worek zawiera instrukcję użytkowania

      Sprzedajemy całe kartony - czyli zestaw 240 par.
      Oferowana cena jest kwotą netto - należy do niej doliczyć VAT 23%.
      Oczywiście realizujemy sprzedaż wysyłkową.
      tel. 604972 382



    • Przez slawek99
      Sprzedam sadzarkę kubełkową polską i kopaczkę elewatorową do ziemniaków, maszyny bardzo mało użytkowane, rocznie sadzone około 0,2 ha ziemniaków. Szczegóły na PW.
    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż kosiarkę listwową Honda gcv 135.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem a wiadomo jakie teraz mandaty 😉


    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż przekładnie kątową na wałek Rochling.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem z wiadomo jakie teraz mandaty 😉

    • Przez Nismo
      Witam. Kupię sortownik Remprodex do 17tys. Województwo Małopolskie Świętokrzyskie Śląskie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj