Polecane posty

snajper103    0

Witam wszystkich mam  problem  nie mam świateł w c330  postojówek  , krótkich i długich (1,2,3)  Tył  się świeci  kierunki też  , Co za przyczyna  wcześniej zalezało jak w jade w dziurę znikały  i pojawiały się teraz znikneły na dobre  Pomocy !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Weź dla testu kawałek drutu, jeden koniec do masy akumulatora albo czystej blachy w traktorze, a drugim dotknij obudowy żarówki w reflektorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

3m zielonego, 2m żółtego, 7m niebieskiego i 4m czarnego :rolleyes: :huh: ^^ :o:P:D :lol: B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Panowie ile trzeba metrow przewodow zeby samemu od podstaw zrobic instalacje do c330 ?

Dlaczego robisz problem tam gdzie go nie ma? Jedziesz do sklepu, kupujesz po 10m LgyS z każdego koloru i robisz. Jak braknie to dokupujesz. Takie to trudne? Ja jak robię instalację, to w samą kabinę kładę prawie 70m. Wszystko zależy jak będziesz robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jankes84
      Witam wszystkich tak jak w temacie, mam problem z kurczakami, maja ogólnie 3 miesiace mam je od miesiaca-17 sztuk. 10 leghornów,i 7 towarówek bodajze rosa5 . Z leghornami jest wszystko ok, ale zauważyłem że z jednym kurczakiem rosa5 jest cos nie halo. Ma dziwne odruchy głowa na boki tak, jakby bolał ja kregosłup,ma bardzo powiekszone wole i jest ogólnie osowiała, ale je normalnie. Wszystkie razem były trzymane tak samo karmione, pasza dla niosek młodych plus przenzyto. Co moze byc przyczyną??? Dodam ,że wczesniej przez jakies 3 tyg. siedziały w srodku w kurniku, dopiero od tygodnia zaczałem je wypuszczać na wybieg do starszych kur.Bardzo prosze o jakas podpowiedź co to może być.
    • Przez pablo321
      Witam.
      Dziś dostałem z mleczarni kartkę, że tydzień temu wykryto u mnie wodę 25% (!) i za ten miesiąc mają zapłacić mi tylko połowę ceny czyli na chleb może mi nie starczyć. Od razu dodam, że nie dolewam ani jednego litra wody i nie mam dojarki przewodowej, ani automatu do mycia. Od dłuższego czasu oddaje stałą ilość mleka +/- 10l. Na mleczarce jak i zbiorniku sprawdzam temperaturę i jest ok. Mam bydło pod oceną i wiem co jest grane. Mocznik był przy wysoki ale bez tragedii, dostają mieszankę minerałowo-wapniową plus wysłodki buraczane, siano i sianokiszonkę i śrutę zbożową. W naszej mleczarni kierowcy też kombinują ile się da, ale się pilnuje i jak trzeba reaguje mimo to i tam czasem klasy nie zgadzają się w 100% ale to już specyfikacja mleczarni i nie tylko u mnie.. W szybkim obliczeniu wychodzi na to że dolane jest w granicach 100l więc to nie możliwe ze względu na krowy czy też na temperaturę zbiornika tylko coś przekombinowane.
      Proszę o doradę. Jutro jadę do mleczarni i sprawę będę próbował wyjaśniać.
    • Przez KOSTEK12
      Witam,mam problem z przepalaniem się bezpiecznika,ale nie od razu tylko tak po około 2-3min. dzieje się tak gdy włączę światła robocze tył i przód dół i góra co może byc nie tak i co mogę we własnym zakresie zrobic? dodam tylko że wkładane są bezpieczniki o właściwej wartości.
    • Przez grzes871
      Witam, mam problem od kilku dni nie chce mi podnosić podnośnik w farmtracu 555dt, gdzie szukać przyczyny??? Mam go już 2,5 roku i pierwszy raz mam taki problem, najpierw słabo podnosił a teraz wogóle:/
    • Przez perrybonjour
      Witam,
      Siedzisko pneumatyczne w ciągniku Claas przestało działać, któregoś razu powietrze zeszło i nie dało się już napompować. Żadnej reakcji na przycisk. Co może być przyczyną usterki? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj