marcianjargit

STRAJKI ROLNIKOW

Polecane posty

dzarjan8111    271

Pani premier na komferencji prasowej powiedziala na temat strajkow rolniczych ze nie dopusci do powstania nowej Samoobrony i nie pozwoli na stwarzanie niebezpieczenstwa na drogach. Nowa rzecznik prasowa i znow marzenia o byciu twarda Margaret T. ? Takie zapewnienia pachna ograniczeniem do prawa zgromadzen i strajkow. A z ta nowa Samoobrona to wiadomo ze im odpowiada kiedy rolnicy sa rozbici i kazdy sam pracuje pokornie bo co moze jednostka, wiec rzad musi jak najszybciej ucinac takie solidaryzowanie sie.

Pani premier na komferencji prasowej powiedziala na temat strajkow rolniczych ze nie dopusci do powstania nowej Samoobrony i nie pozwoli na stwarzanie niebezpieczenstwa na drogach. Nowa rzecznik prasowa i znow marzenia o byciu twarda Margaret T. ? Takie zapewnienia pachna ograniczeniem do prawa zgromadzen i strajkow. A z ta nowa Samoobrona to wiadomo ze im odpowiada kiedy rolnicy sa rozbici i kazdy sam pracuje pokornie bo co moze jednostka, wiec rzad musi jak najszybciej ucinac takie solidaryzowanie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14
Napisano (edytowany)

http://www.tvp.info/18710254/wychodzimy-na-zero-rolnik-przedstawia-wyliczenie-kosztow

proponuję takie działanie, moje wstawili (trochę poprzekręcali). Wysyłajcie przedstawienie kosztów- może warto tak działać

 

twoje@tvp.info

Edytowano przez Kuba1212

Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztoff    10

po pierwsze francuscy rolnicy mają SOLIDNE związki zawodowe, u nas jedne związki nawołują do protestów inne mówią, że wszystko jest dobrze

po drugie brudzą i sprzątają...

po trzecie zamiast jechać setką ciągników, można pojechać 5 i zrobić bałagan a potem firma sprzątająca posprząta.

zauważcie, że na francuskich protestach nie ma policji... u nas zawsze są, tylko patrzą jak mandat wlepić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad2112    3

Gdy byśmy mieli silny związek zawodowy to pewnie byśmy jeszcze lepiej pojechali jak Francuźi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbud    27

Witajcie

Dla mnie jest bezsensowne wyłażenie i stanie jak te głupki. Nie traktują nas poważnie. Dajmy spokój z drogami!!! Urzędy i zakłady przetwórskie, markety. I zacznijmy mówić o niewywiązywaniu się UE z solidarności między krajami.Jeśli wiecie że jakiś zakład, urzędnik działa nie patriotycznie to tam trzeba protestować i to tak żeby poczuli oni a nie zwykli ludzie.

Byłem w Lublinie pod urzędem, nie wiem czy ktoś nas poważnie potraktował. Raczej zostaliśmy zbyci, bez ultimatum mają nas gdzieś, takie jest moje zdanie. Chętnie bym np w piątek pojechał do marszałka bez zapowiedzi, do gabinetu i gadać co to pani premier nam odpowiada i czy w ogóle wysłali petycję .   Czekaliśmy już długo, teraz nie pora już na czekanie.

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momo    5
Napisano (edytowany)

w Polsce nic się nie zmieni na leprze , dopóki będą rządzić takie skur.yny i złodzieje , strajki nic nie dają bo nic sobie z tego nie robią , i jak tu nie kochać Polski

Edytowano przez Momo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kp38    8

Witajcie

Dla mnie jest bezsensowne wyłażenie i stanie jak te głupki. Nie traktują nas poważnie. Dajmy spokój z drogami!!! Urzędy i zakłady przetwórskie, markety. I zacznijmy mówić o niewywiązywaniu się UE z solidarności między krajami.Jeśli wiecie że jakiś zakład, urzędnik działa nie patriotycznie to tam trzeba protestować i to tak żeby poczuli oni a nie zwykli ludzie.

Byłem w Lublinie pod urzędem, nie wiem czy ktoś nas poważnie potraktował. Raczej zostaliśmy zbyci, bez ultimatum mają nas gdzieś, takie jest moje zdanie. Chętnie bym np w piątek pojechał do marszałka bez zapowiedzi, do gabinetu i gadać co to pani premier nam odpowiada i czy w ogóle wysłali petycję .   Czekaliśmy już długo, teraz nie pora już na czekanie.

Pozdrawiam

 

http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCAQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.fakt.pl%2Fpolityka%2Fmaz-bylej-rzecznik-rzadu-iwony-sulik-dostawal-prace-dzieki-kopacz%2Cartykuly%2C519457.html&ei=zRTRVPaAE5DuaM_5gsgL&usg=AFQjCNG7Ova6ynUQbMznV3cJmyduiyCGOA&sig2=KPpnsJWvFyQRiJOsC109Zw

 

Może dobrze mówisz trzeba tam ruszyć może coś załatwi. :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

W tej postaci na pewno nic nie da bo jest robiony pod sztandarami rządu tylko zakamuflowanego w różnych niby związkach zawodowych.

Zacząć trzeba od zorganizowania się i dopiero wtedy myśleć o strajkach. Teraz to jest wyreżyserowana szopka z udziałem rolników.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

Ale mnie zdenerwowała wypowiedz p. Premier.

O to link pt. skok na lasy

to jest jedna z opinii

http://orka.sejm.gov.pl/Druki7ka.nsf/0/136FF263049EBB01C1257CE100445AA8/%24File/2374-002.pdf

a to cała ustawa

http://www.sejm.gov.pl/sejm7.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=2374

ale najbardziej mnie wkurzyło to 100mln. Euro dla Ukrainy.

 

Też jestem zdania że blokowanie dróg nic nie dadzą. Już widać że rolników chcą przetrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom61    11

Ten rząd nic nie zrobi dla polskiego rolnika bo rolnik z niemiec czy francji by trochę zbiedniał, ważne jest to że o problemach rolników robi się głośno i dochodzą głosy że na wsi nie jest tak kolorowo jak mówi to sawicki i jego poplecznicy, najbardziej mnie ciekawi czy po i psl ma jakiś plan czy tylko kraść i kraść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

Jak tak patrzę na te pseudo strajki to trzeba z 5 lat pod rząd mega urodzaju żeby wszystko było po 10 groszy. Tyle miliardów wyprowadzone z kraju na zgermanizowanie polskiego rolnictwa, a teraz rządzie ratuj. Wstyd się upominać o kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kp38    8
Napisano (edytowany)

Jak tak patrzę na te pseudo strajki to trzeba z 5 lat pod rząd mega urodzaju żeby wszystko było po 10 groszy. Tyle miliardów wyprowadzone z kraju na zgermanizowanie polskiego rolnictwa, a teraz rządzie ratuj. Wstyd się upominać o kasę.

 

Ty pseudo rolnik dobrze jak tam mamusia z tatusiem dorzuci.

 

ciekawe posty piszesz :)

Edytowano przez kp38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hedziajg    1

Koledzy, w dniu dzisiejszym byłem na proteście w Zabłudowie. Wszyscy jak jeden mąż wyjdźmy na drogi musimy to zrobić bo Ci którzy dziś protestują liczą na nas

!!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbud    27

Kolego wyjdziemy ....ale nie na drogi. Na Warszawę jak już.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renovoltage    480

Trochę litości miejcie panowie jak pisano tutaj  i wbijcie do pustych łbów sobie że to strajk ludzi  ponoszących straty a nie jakieś je....ne agroshow, jak miastowi widzą maszyny po 500 tys co on tyle przez pól życia  nie zarobi to on ma być z nami rolnikami solidarny? 

 

I odpowiedzcie sobie jak to wygląda w ich oczach  bo nie obchodzi ich czy to własność banku czy rolnika , ale niestety nie wygląda to przekonująco i zaognia jeszcze "konflikt" wieś  - miasto.

 

No i najważniejsze nie uprzykrzać życia  ludziom nie mającym z tym nic wspólnego tylko narobić tym co podejmują decyzje  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

Dokładnie popieram!!! Wszyscy którzy czują tak jak ci co stoją że tą zła passe w rolnictwie trzeba skończyć wyjdźmy na drogi. Zablokujmy je wbrew kierowcom, posłom, ministrowi i premier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1014    246
Napisano (edytowany)

Wypier.olić 10t obornika przed szlabanem Sejmu... albo lepiej na posesji  Sawickiego...

Edytowano przez michal1014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

I powiem jeszcze jedno. Czy lepper dzieki takim rodzajom protestu pomógł rolnictwu. wg mnie wtedy to zadziałało więc czemu nie teraz?


Lali wtedy rolników wodą w nowym mieście. Traktowali nas jak bydło. Szliśmy po polu do Klęki ale nie daliśmy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj