marcianjargit

STRAJKI ROLNIKOW

Polecane posty

Rafik87    16

słyszałem od znajomego że u nas policja dostała cynk z góry że jak rolnicy przyjadą traktorami to mają im sprawdzać dowody rejestracyjne ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Myślę że policja wie doskonale skąd się bierze schabowy, szyneczka i mleczko dla dziecka :lol: będą mieli robotę z porządkiem w ruchu na jezdniach, a nie czas na sprawdzanie dokumentów a i rolnik nie głupi aby jakimś szrotem niesprawnym jechać, chyba że tamten komornik ponownie weżmie się do roboty ale to i lawet zabraknie :lol:   :P Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

A ty doskonale wiesz skąd masz pieniądze na ów ciągniki więc może trochę pokory dla chlebodawców?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

 No tak,rozumię Cię doskonale, to wygląda na to, że to Twoimi chlebodawcami, to policja tak? tak wynika z Twojego pisania   :o no to powinieneś mieć pokorę dla nich,,powinieneś ,ja niestety nie muszę, bo mi za nic oni nie placą,ja wiem że współpracującym coś tam płacą za donoszenie,a moimi chlebodawcami nie byli nigdy i nie będą, po prostu brzydzę się czymś takim jak współpraca itp, i z nimi nie współpracuje ,ja mam z czego żyć :ph34r: , a ciągniki swoje mam za ciężko i uczciwie zapracowane pieniądze na roli   :P  i możesz spać spokojnie nie obmartwiając się o to :huh:

Edytowano przez wieslaw16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Nie wiem na czym zarabiasz bo zawsze zdawało mi mi się, że rolnik sprzedaje żywność miastu i to właśnie z pieniędzy policjanta, murarza czy lekarza masz za co kupić ciągnik. Przynajmniej ja tak zarabiam.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

to wracając do tematu kiedy igdzie mają być te strajki? na zdanach to dziś czy jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

Jest przewidziany jakiś strajk w woj. kujawsko-pomorskim? Może ktoś coś wie? Nie chciałbym się dowiadywać na ostatnią chwilę

 

Podobno jutro (w poniedziałek) jest spotkanie w Bożejewicach (okolice Żnina) o 19.00 w sprawie tego co ustalił komitet strajkujący w W-szawie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@krassus chyba mylisz chlebodawce z chlebobiorca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

No,a u mnie koło Sieradza jak zwykle cisza i nikomu nie chce sie d..... ruszyć. Bo poco i tak w sprawie warzyw jak  to pani wiceminister powiedziała nic się zrobić nieda.Ale działaczy to mamy co niemiara i z IZBY ROLNICZEJ I Z SOLIDARNOŚCI I Z KÓŁEK ROLNICZYCH i h....... robią zato mądrować sie na zebraniach to potrafią sie świetnie jacy to są oddani sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRUTAL    7

ZWIAZEK POWINEN BYĆ Z SAMYCH ZAINTERESOWANYCH A NIE Z CWELI CO CIEPŁE POSADY RZĄDOWE MAJĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo19    1

Poczytajcie sobie komentarze w tym linku co kolega u góry zapodał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.youtube.com/watch?v=qn33vH4RF9I

 

 

 Tylko nie mylić strajku z pokazem bogactwa i nowych ciągników -według mnie to trzeba strajkować na pieszo ubranym w najgorsze śmierdzące i brudne ubrania jakie macie w gospodarstwie i widły brudne od gnoju żeby było to czuć a nie jak zawsze na paradę żeby się pochwalić swoim sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Szlachta bamberników w traktorach utrudnia Bogu ducha niewinnym konsumentom życie, zamiast wziąć widły i okupować ministerstwo rolnictwa.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Nie wiem na czym zarabiasz bo zawsze zdawało mi mi się, że rolnik sprzedaje żywność miastu i to właśnie z pieniędzy policjanta, murarza czy lekarza masz za co kupić ciągnik. Przynajmniej ja tak zarabiam.

Dla mnie takie myślenie i pogląd jest niczym innym jak chocholim tańcem ,nawet male dziecko wie że pieniędzy jeść i popić wodą ze strumyka się nie da i czy to policjant czy inni i nie są naszymi chlebodawcami, to my żywimy naród kolego, za co żądamy uczciwej zapłaty, i marny jest Twój świto-pogląd na te sprawy :rolleyes: Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

To proponuję Ci nie żywić w ramach protestu miasta. Który się odważy?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Jak widać nie rozumiesz przyczyny strajku czy protestu rolników i tyle może szerzej spojrzyj na ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kusza    10

 

A to strajk rolników, który odbył się w miejscowości w której obecnie mieszkam, przeciwko administracji Francuskiej. A policja??? po prostu się nie wpie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaPro    1

bo tam wszyscy sa solidarni... i nawet policja wie, ze strajki sa dla dobra wszystkich. u nas za takie cos to poszedlbys pod sad jak jakis bandyta.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macase    1

A na autostradzie A2  kiedy ten strajk i w którym miejscu ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieceofmind    12
Napisano (edytowany)

Sawicki jutro w podlaskim urzędzie wojewódzkim zaproszenie dla rolników by godnie przywitać ministra , godz.9:00.

Edytowano przez Pieceofmind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj