marcianjargit

STRAJKI ROLNIKOW

Polecane posty

jan2130    17

Macin87 bardzo szybko zmieniasz zdanie

 


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

czas dogadac sie z putinem on pomorze zrobic nam porzadek z polskim rzadem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

I zostaliśmy z ręką w nocniku wszyscy się dogadamy z Rosjanami niech tu tylko przyjdą a przyjdą to widać.

Już się dogadywaliśmy pomiędzy 1944-1989, jak to wyszło wszyscy wiedzą.

 

Fabian777 brawo kolego oby było9 nas więcej  bo co niektórzy próbują cos nam udowodnić tylko sami do końca niewiedza co. A pytanie do kolegi w czym widzisz problem ze gospodarstwa kilkunastohektarowe kupują maszyny to im już nic się nie należy niech całe życie ta 30 czy 60 ma się męczyć

Nie ma problemu, niech tylko kupują na swoją miarę, a nie że teraz nie ma za co kredytu spłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabian777    30

Ps Białystok już dojechał z godz temu ,ale pokierowała ich policja przez Łochów i na Mińsk więc dołączyli do ekipy z Siedlec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Bo niech rząd się zajmie kreowaniem ceny a nie zawraca sobie d... o jałmużny

 

Rusek to dobry partner handlowy ale nie nawołujcie go głupki z powrotem do Polski

Edytowano przez macin87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruno71    0

jestem razem z rolnikami w warszawie moze wkoncu rzad sie nasz obudzi ze rolnicy to nie tylko woly robocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubert21    11

Pozdrawiam was chłopaki ja byłem też  na lokalnym strajku jestem z Kujawsko Pomorskiego i niech rząd nie myśli że jak dadzą nam 500 tysięcy na budowe obory na krowy mleczne to nas ustawi do końca życia co mamy brać kolejne kredyty i spłacać je za co jak mleko sprzedajemy po 1 lub nawet mniej a jeszcze będzi kara to przy tej oborzę trzeba zaraz sznur zawiązać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

jest to Andrzej Hadacz

 

Co ten pajac tam robi ? Słynny obrońca krzyża później pajac Palikota. Komuś zależy żeby ośmieszyć rolników.

 

Widoczny w dzisiejszych przemówieniach Izdebskiego, nie odstępuje go na krok. Można zobaczyć w wiadomościach. 

post-3424-0-64130800-1423689321_thumb.jpg

Edytowano przez ursuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Jak co zaraz Izdepski partie założy i swoich klakierów sejmu wciągnie. Poczekajmy tylko na wybory kampanie już mają, muchy zawsze do gówna ciągnie. PSL też nie lepszy Sawickim obsadzili Ministrem Rolnictwa a wiadomo jaki to zł....

 

Edytowano przez macin87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

Pozdrowienia i wytrwałości dla tych co w Warszawie w ciągnikach. Jak patrzyłem jak jadą to mi się łza kręciła. Brawo za odwagę. Za to że pojechali nas reprezentować. Jestem z Wielkopolski i gdyby padła u nas inicjatywa zbieramy sie i jedziemy to nie zastanawiałbym sie. Trzeba bronić swojej własnej pracy i godności. Do warszawy 300km więc tu raczej autobus a nie traktor tylko organizacji brak. Jak widziałem tego co pierwszy do policjantów dotarł to aż mnie nosiło i kibicowałem im żeby ich wyminęli i pojechali do centrum na wspólną. Może by się wtedy ten baran minister obudził. Zadziwiające też stwierdzenie jednego z pozostałych na tym spotkaniu z ministrem do końca- "ustalenia są ale przyłączamy się do protest" Oni tam gówno ustalili. Tylko się zastanawiali co powiedzieć żeby zaszkodzić Izdebskiemu i nam rolnikom. Okolice Pleszewa i Jarocina kiedy i gdzie blokujemy?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawrenowicz    1

Promowanie usług w zakresie doradztwa i przeznaczenie na to dużej części środków ? cały prow jest nieprzemyślany, ktoś bardzo spieszył się z zatwierdzeniem całego programu,  cała gospodarka wymaga dokładnej analizy, nie tylko z perspektywy produkcji ale całego systemu funkcjonowania Polskiego rolnictwa, same postulaty nie trafiają w sendo sprawy, to środki doraźne, nie wystarczające, tu potrzeba szeroko płaszczyznowego i perspektywicznego działania

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

oooo pojechali chłopaki z tematem :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalwas    4

Pozdrowienia i wytrwałości dla tych co w Warszawie w ciągnikach. Jak patrzyłem jak jadą to mi się łza kręciła. Brawo za odwagę. Za to że pojechali nas reprezentować. Jestem z Wielkopolski i gdyby padła u nas inicjatywa zbieramy sie i jedziemy to nie zastanawiałbym sie. Trzeba bronić swojej własnej pracy i godności. Do warszawy 300km więc tu raczej autobus a nie traktor tylko organizacji brak. Jak widziałem tego co pierwszy do policjantów dotarł to aż mnie nosiło i kibicowałem im żeby ich wyminęli i pojechali do centrum na wspólną. Może by się wtedy ten baran minister obudził. Zadziwiające też stwierdzenie jednego z pozostałych na tym spotkaniu z ministrem do końca- "ustalenia są ale przyłączamy się do protest" Oni tam gówno ustalili. Tylko się zastanawiali co powiedzieć żeby zaszkodzić Izdebskiemu i nam rolnikom. Okolice Pleszewa i Jarocina kiedy i gdzie blokujemy?

 

Właśnie chodzi o to, że rolnik nie potrafi się zjednoczyć i iść cały czas na przód, tak mówiła moja babcia, dziadek, tata, mama i ja też tak mówię... Jeszcze do warszawy nie wjechali z tego co mi wiadomo bo im nie pozwolili i obiecali kary za paraliż Warszawy... Jeśli nikt nie dał propozycji jazdy do stolicy to Ty ogarniaj chłopaków i jazda!!! Pokażmy co potrafimy, a nie będziemy siedzieć jak myszki pod miotłą to nas ciepłym moczem oleją... Górnicy się nie patyczkują, od razu jak coś się nie podoba to taki szum, że głowa mała, więc i my tak róbmy. Bierzcie kolegów i na stolicę... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Nie tak łatwo ekipę ogarnąć. U nas nawet jednego działacza nie sposób poznać, pytałem w paru miejscach nikt nic nie wie a do wa-wy blisko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

Jutro ogarniam sprawę i może coś się uda. W koncu jestem wg UE młodym rolnikiem któremu dano nadzieję na przyszłość w rolnictwie a teraz sie wszystkich nas w ch*ja robi.


Mamy w powiecie jednego konkret człowieka który ma moc organizacji protestów. Jutro do niego dzwonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

jest to Andrzej Hadacz

 

Co ten pajac tam robi ? Słynny obrońca krzyża później pajac Palikota. Komuś zależy żeby ośmieszyć rolników.

 

Widoczny w dzisiejszych przemówieniach Izdebskiego, nie odstępuje go na krok. Można zobaczyć w wiadomościach. 

Brawo ususs dobra analiza. Potwierdza się to o czym pisałem wcześniej że protest jest kontrolowany przez służby.Panowie walczycie z dobrze zorganizowaną ośmiornicą.Co wy myślicie że po drugiej stronie są jakieś głupki?Są to  niezłe cwaniaki ale na pewno nie głupki.Jestem za protestem ale nie z tymi ludźmi na czele. Nie dajcie się wyprowadzić w maliny bo ciężko się nam będzie pozbierać ponownie. 


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalwas    4

Jak już mówiłem, nie można siedzieć w domu bezczynnie, trzeba pomóc kolegom, tam na protestach, jechać i ich wspierać... Ogarniamy ludzi i jedziemy, samochodami, autobusami, ciągnikami, czym się da... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Jest przewidywany jakiś wjazd do wa-wy od  Ożarowa trasa nr. 92 albo Łomianek trasa nr. 7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomalek0    6

Panowie solidaryzujmy sie z kolegami którzy zmęczeni stoja na warszawskich drogach by zadbac o nasz wspolny interes. Pozdrawiamy kolegów. A jutro zapraszam na strajk w miejscowości Marchwacz woj. wlkp krajowa 12 o godz 11.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę tu trochę odmóżdżenia, zmanipulowano garstkę rolników, i zrobiono patetyczną "walkę o ogień". Skoda.

I ciekawi mnie fakt że rolnicy powtarzają coraz te same postulaty, popieram. A Izdebski dokłada inne pod siebie. Zamiast wydawać pieniądze na paliwo powinni wynająć firmę doradczą i w konsultacji z nią protestować, a nie z Izdebskim który sprawnie manipuluję tłumem i świetnie pozoruję swoją "rolniczość". Protest jest potrzebny, ale nie na takich zasadach, które obraca społeczeństwo przeciwko nam. Protestujcie przed hipermarketami które potrajają cenę produktów rolnych, albo przed MSZ którego palcówki nie robią nic by promować polską żywność..

Ciekawe co na to powiecie? Sawicki dziś w "tak czy nie" powiedział że będą rekompensaty dla rolników którzy przekroczyli kwotę. Czy to jest sprawiedliwe? Jeśli ja jadę 200 w zabudowanym, to co mam dostać rekompensatę? Aż szkoda gadać. Ktoś świadomie działa na własną szkodę, i szkodę innych producentów mleka, powodując nadprodukcje. Następnie żąda uchylenia się od kary.. To co mają być równi i równiejsi? Moi znajomi kupują cielaki, odpajają je mlekiem, inni ograniczają pasze treściwe. A tacy "bohaterowie" płaczą że bieda, że kary. Tacy ludzie udowadniają mi że myślenie(niemyślenie) części rolników jest totalnie w komunie, i jest godne pogardy... 

Śmieszy mnie jeszcze to że jak się zaczęły protesty to wszyscy razem, tacy zmotywowani, a jak dostana to co chcą to znowu zacznie się samopas z zawistnym spoglądanie na sąsiadów. A trzeba wzorem niemieckim, tworzyć spółdzielnie produkcyjne, zrzeszenia...ale co tam w PL można tylko razem protestować o jałmużne :/

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj