marcianjargit

STRAJKI ROLNIKOW

Polecane posty

Michalmeer    483

Polska straciła suwerenność to jest fakt , to już nie jest państwo , to tylko rynek zbytu

  • Like 1

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

A w Agrobiznesie już kolejny raz redaktor przypomina o tym że trzeba nawozy siać :D Rolników za debili mają, z dróg chcą ściągnąć :D 

Tak samo z dopłatami - pilne i już trzeba się tym zająć a dopiero za miesiąc wnioski można składać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaspersky26    2
PROTEST ROLNIKÓW POŁUDNIOWA WIELKOPOLSKA

MARCHWACZ K.KALISZA CZWARTEK 12.02.2015r GODZ 11:00

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH SERDECZNIE TO JUŻ DRUGI STRAJK W TEJ MIEJSCOWOŚCI W CIĄGU 2 TYGODNI!!! OSTATNIO BYŁO NAS KILKASET!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423

Dobry artykuł na wgospodarce.pl mnie nie dziwi bo to portal braci Karnowskich, których nienawidzi cały polski establishment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom61    11

Jak myślicie co wyjdzie z tej blokady warszawy jutro? Czy to coś da? Bo moim zdaniem nie dużo choć nie którzy pewnie się obudzą i może się coś ruszy więcej, postulat o dymisje Sawickiego na razie nie przejdzie i on jeszcze długo będzie się mocno trzymał swojego stołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black_shadow    51

ani słowa o marszu rolników na Warszawę w "Wiadomościach" publicznej TVP 1 :P cenzura i propaganda "zielonej wyspy" mają się dobrze  :D

Edytowano przez black_shadow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek21    4

Jutro o godz 10 strajk w Zwoleniu na krajowej 12. Wszystkich chętnych zapraszam (okolice stacji paliw LOTOS)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

sawicki zaczyna chyba trzasc porami, przed chwila na polsacie2 ogladalem wydarzenia to byl taki przestraszony tym strajkiem jutro ze mu sie wykute na pamiec cyferki mylily az sie redaktorek zdziwil.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hania nasza syrenka warszawska mówiła że nielegalne zgromadzenie, ja się boję żeby nie było jak z górnikami, jakiejś pacyfikacji tylko, panowie jadący na warszawę traktorami, bierzcie dokumenty i miejcie w bakach on, policja się dopier**li do wszystkiego, miejcie gaśnicę ze soba trójkąty, kamizelki wszystko, jeżeli ktoś to czyta, jestem szczerym sercem z wami naprawdę, szkoda ze nie mam lawety, zapakował bym ciapka i na stolicę, niech się w końcu ludziom oczy otworzą. I za to każą płacić abonament sk***ysyny, niby telewizja publiczna powinna byc każdego a tu tylko pro rządzący decydują co leci, o tvn nawet nie mówię tam to już same wywłoki pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom61    11

Sawicki nie ma się co bać bo ma mocne ''plecy'' już raz wyleciał i wrócił jak wyrolowali Kalembę, jak cały kraj stanie to prędzej cały rząd poda się do dymisji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kp38    8

Do autokarów chyba bo ciągnikami  nikt nie wpuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko panowie podswowym błędem dlokady jest blokowanie wlotówek. Tu trzeba zablokować wylotówki. Jeżeli zablokujemy wjazd do Warszawy to stolica o pustoszeje. I zamiast korki powiększyć się to będzie całkiem na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

panowie dobrze ze strajkujecie ale dorzuccie jeden i najwaznieszy postulat by obcokrajowcy nie mogli kupowac ziemi po 2016 roku słupów nalezy duzo surowiej karac a ci obcokrajowcy co maja u nas ziemie to powinni to sprzedac polakom i niech wypieprzaja do swoich krajow POLSKA ZIEMIA DLA POLAKOW RESZTA WON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbud    27

Polska dla każdego kto szanuje kulturę i obyczaje innych. Właśnie z tą policją to różnie może być. A nasz nierząd to już dawno jest zdyskredytowany w oczach międzynarodowych.

POLSKO OBUDŹ SIĘ.

No a do ruskich to my się nie pchamy, o nie! My na wschodzie w szczególności do rosji się nie pchamy, uwierzcie Mi. My mamy świadomość zagrożenia, może jak mało kto!

Jutro Warszawa, i pozwólcie że powiem jeszcze raz, my tam idziemy żeby się Naród obudził. Pana Sawickiego uważam za zdrajce i nie ma o czym z nim tak naprawdę rozmawiać. Mieli kilka grubych lat na zajmowanie się nami. Ja nie jestem frajerem, wiem że obiecywać oni umieją. My idziemy okazać swoje niezadowolenie. Tego się boją i w Polsce i w Europie... że nie jesteśmy bandą idiotów tylko wielkim Narodem który się jednoczy! Jesteśmy Wolnymi Ludźmi! Mamy święte prawo to okazać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyz88    7

Kolega wyżej dobrze pisze. Jutro pewnie warszawska policja będzie się czepiać o wszystko. Warszawiacy tez agresywni trzeba sie uzbroić... w cierpliwość. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

A w Agrobiznesie już kolejny raz redaktor przypomina o tym że trzeba nawozy siać :D Rolników za debili mają, z dróg chcą ściągnąć :D

Tak samo z dopłatami - pilne i już trzeba się tym zająć a dopiero za miesiąc wnioski można składać. 

Czyli mamy przykład że należy się zainteresować mediami i odbić je z rąk wrogich Polsce.W tym przypadku wylewają kubła pomyj na rolników zupełnie identycznie robią kiedy mówią o walkach w Donbasie .To się nazywa dziennikarska prostytucja.Wybiera się ktoś dziś do Zwolenia na blokadę?


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Żywiciel dzików się k..wa znalazł.Dziki to się wyżywiły na moich uprawach bo mi wpieprzyły 0,8 ha owsa i 1 ha żyta w 100% i 30% kukurydzy z 4,5 ha dobrze że w ostatniej chwili ogrodziłem pastuchem bo by mi też 100% wpiżyły Koło łowieckie dało mi za to 300 zł i na jesieni kupili sobie ode mnie 2 tony kukurydzy.Co to jest 2 tony na cały obwód łowiecki? . Za szkody dzikiej zwierzyny  które mamy obecnie w uprawach odpowiadają właśnie takie głupki jak Cimoszewicz to właśnie przez ich działania.Szkody spowodowane przez bobry to też ich robota.Słyszeliście o odtwarzaniu populacji bobra prowadzonym przez Polski Związek Łowiecki?Tak odtwarzali, że bobry pojawiły się tam gdzie nawet najstarsi mieszkańcy nie widzieli ich nigdy na oczy.Nie wspomnę o tym że ktoś przytulił niezłą kaskę za rozmnożenie tego "polskiego skunksa". I jeszcze jedno panie Cimoszewicz ja na swoje gospodarstwo z UE nie wziąłem złotówki (ni licząc dopłat bezpośrednich) więc niech się pan ode mnie odstosunkuje.

 

Edytowano przez miszka16

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj