marcianjargit

STRAJKI ROLNIKOW

Polecane posty

nightmare    81
Napisano (edytowany)

myśli ze da rolnikom lizaka na pocieszenie i będą cicho siedzieć, ceny to raz, druga sprawa, rolnicy powinni walczyc o zakaz sprzedaży polskiej ziemi obcokrajowcom, to jest stopniowy rozbior polski nic innego, kiedyś polacy walczyli o te ziemie, poswiecali swoje zycie, dziś nikogo to nie obchodzi, może nasze pokolenie tego nie odczuje, ale kolejne pokolena to odczują i to bardzo, bo na każdym kroku niemiec będzie nad nimi, polak będzie tania sila robocza , do tego wszystko zmierza.

Edytowano przez nightmare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachu0007    30

przecież nie bez powodu za granicą mówi się o Polakach że to murzyni Europy w porównaniu do starej UE nasza siła nabywcza (w sensie ile i czego można kupić na przeciętną pensję) jest znikoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek112233    0

Polska kierunek przemian miala nakreslony jak polak zostal papiezem juz wtedy ;obce wywiady ; nakreslaly ikirowaly jego wizytami do ojczyzny aby podjudzac polakow do przewrotu pomagal mu Walesa tylko jego niema co winic bo on to niebardzo wiedzial co czyni bral kase i chlapal co slina na jezyk przyniosla. W latach  poczatek80 solidarnosc ikler oslabiali panstwo strajkami urlopami macirzynskimi platnymi po 3lata polki rodzily na potege najwyszy przyrost naturalny w chistori polski to wlasnie te roczniki dzisiaj sa murzynami europy a my polacy do dzisiaj borykamy sie z przeludnieniem a kler dzieki temu ze duzo ludzi ale glupich trzyma nad nimi wladze i ciognie na mocy konkordatu kasiore a rolnik moze se strajkowac na mrozie kazdy ma go w d...e' Gdyby juz naprawde doszlo do ogromnych protestuw to co upadnie rzad a ludziska niech protestuja. DEMOKRACJA to fantastyczny ustroj dla bogaczy ale biedak to niema z nikad pomocy tak naprawde to szkoda ze zyje ale musi bo wtedy nie bylo by bogatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2400

Są jakieś strajki w kujawsko-pomorskim? Właśnie w tv słyszałem że w naszym województwie nie strajkują bo widocznie im dobrze, a poseł Lenz (PO) tłumaczył jaką uprzywilejowaną grupą są rolnicy (dopłaty do hektara, KRUS, brak podatku dochodowego, dopłaty do paliwa). Jednym słowem żyć nie umierać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Takiej popeliny jak zrobiliście dzisiaj w Borysławicach to ja już dawno nie widziałem.Całe szczęscie że nie pojechałem tam ciągnikiem tylko osobówką.Albo robi się blokade całkowitą albo dać sobie z tym spokój.Co to było,niewiem ale jak tak będziemy strajkować to rzeczywiście jesteśmy frajerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyz88    7

W okolicy Radzynia Podl na k19 Protest wydłużony o kolejne 5 dni... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Zrobili 3 godzinny pokaz traktorów stojąc przez wiekszość czasu na poboczu.Pomachali chorągiewkami robiąc reklame Solidarności.Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare    81

pamiętam blokadę drogi przez ronikow kilkanaście lat temu, sam w niej bralem udział, bez nowoczesnych ciagnikow były roznie skuteczne, było kilka ciagnikow, ale glowna blokada to była sloma brony in opony na drodze, dziś to jakies wystawy i pokazy ciagnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomalek0    6

Popieram kolege marti1980 ten strajk to porazka organizatorów. Co to wogole bylo? oglądanie tirów stojac na poboczu??? Przeciez to tak jakby na skrzyzowaniu sygnalizacja swietlna byla a nie strajk co 15 min zganiali z drogi i kto mialby sie nami zainteresować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Popieram kolege marti1980 ten strajk to porazka organizatorów. Co to wogole bylo? oglądanie tirów stojac na poboczu??? Przeciez to tak jakby na skrzyzowaniu sygnalizacja swietlna byla a nie strajk co 15 min zganiali z drogi i kto mialby sie nami zainteresować?

No i sam widzisz.A wczoraj się czepiałeś mnie że nikt niema czasu na ten strajk.I maja racje jak mam jechać i oglądać coś takiego to już rzeczywiście wole w przechowalni posiedziec.Bo wiecej nawojuje jak na tym niby strajku.TOTALNY BRAK ORGANIZACJI I JAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateuszno    0

Panowie powiem tylko tyle że w mediach publicznych mało co sie mówi o strajkach rolników tylko o tym że beda utrudnienia na drodze. Narazie nikt sie nami nie przejmuje chca chyba nas wziac na przeczekanie A gdyby strajki sie w tym momęcie zakończyły to byłby nasz największy błąd jednym nieudanym strajkiem nie ma co się poddawac :D trzeba walczyc o swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomalek0    6

Dołaczam sie do protestów rolników z wielkopolski w miejscowości Marchwacz krajowa 12 czwartek godz 11 bo na sieradzaków nie ma co liczyć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Dołaczam sie do protestów rolników z wielkopolski w miejscowości Marchwacz krajowa 12 czwartek godz 11 bo na sieradzaków nie ma co liczyć. Pozdrawi

To ja też się przejade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Dołaczam sie do protestów rolników z wielkopolski w miejscowości Marchwacz krajowa 12 czwartek godz 11 bo na sieradzaków nie ma co liczyć. Pozdrawiam

 

W czwartek dopiero???? W środe przecież na Warszawę jedziemy!!!!


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

A więc tak bez jaj to którędy? jak ta gwiazda będzie wyglądać? Jest jakiś plan tras ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare    81

nie trzeba jechać ciągnikami na maifestacje, można samochodem autobusem czy pociągiem, ja mam ponad 100 km i ciągnikiem nie pojade bo bym 5 godzin w jedna strone jechal, ale samochodem czemu nie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaspersky26    2

PROTEST ROLNIKÓW POŁUDNIOWA WIELKOPOLSKA

MARCHWACZ K.KALISZA CZWARTEK 12.02.2015r GODZ 11:00

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH SERDECZNIE TO JUŻ DRUGI STRAJK W TEJ MIEJSCOWOŚCI W CIĄGU 2 TYGODNI!!! OSTATNIO BYŁO NAS KILKASET!!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj