marcianjargit

STRAJKI ROLNIKOW

Polecane posty

ziomalek0    6

marti1980 zgadzam sie z toba w zupełności i sam sie zastanawiam dlaczego nie mamy strajku w sieradzkim. Byłby liczny strajk na krajowej 12 w zagłebiu ziemniaczano- warzywniczym. Nie można tego jakos zorganizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    314

Nie wiem czy te strajki dalej są czy nie ma. Ostatnie zdjęcia w południe. W wiadomościach już nic. Czyżby dla Ewki ważniejsza jakaś konwencja o pe.ałach niż żywiciele narodu, rolnicy. A nasz minister to d.pa wołowa której już żaden żydek nie zechce bo ma ją przyrośniętą na stałe do tego stołka. Ja nie wiem jak TO się do ministerstwa dostało. Ciągle tylko ma 1 taśmę "muszę zapytać Brukselę" A od kiedy tam jest stolica Polski. My już nie jesteśmy samodzielnym krajem.My jesteśmy jak w tej reklamie wujcio Pawcio siędzący u babci marylki w kieszeni. Smieszny ten nasz kraj. Wstyd nawet w nim żyć, mi młodemu polskiemu rolnikowi który nie ma perspektyw co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy proszę o informacje  kiedy  i  gdzie  będą się odbywały strajki  w woj kuj-pom bedę wdzięczny  za  wszystkie wskazówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Młodzi rolnicy chcą z kraju wyjeżdzać? To problem z przeludnieniem wsi już sam się rozwiąże. Jeszcze tylko zwierzyna leśna i można będzie żyć.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

marti1980 zgadzam sie z toba w zupełności i sam sie zastanawiam dlaczego nie mamy strajku w sieradzkim. Byłby liczny strajk na krajowej 12 w zagłebiu ziemniaczano- warzywniczym. Nie można tego jakos zorganizować?

No przecież działaczy to mamy ale oni tylko na spotkaniach głośno krzyczą.Między Wróblewem a Smardzewem na tych krzyżówkach była by idealna blokada.Ale kto na nią przyjdzie?Każdy ma pełne przechowelnie towaru a wiosna idzie i trzeba walczyć.Nie powiem żebym był fanem blokad ale tu nawet żadnych propozycji spotkań w celu rozwiązania tego problemu jaki mamy niema.Choćby jakąś delegacje do Warszawki wysłac z listą życzeń,ale nie poco się męczyć. EH szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyz88    7

Panowie jeśli nie macie blokad w swoich okolicach to zapraszam na k19 w okolicy Radzynia Podl. Od 05.02 blokujemy całodobowo. Wójt dostarcza gorący posiłek. Policja kawę, herbate. Dzis również Spomlek zaopatrzył nas w obiad. Jeśli macie daleko to 5ciu do auta i jazda... jeśli nie to ciągnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaku    55

W radiu dziś słyszałem, że po niedzieli jest plan ruszyć na Warszawę. Skąd będą jechać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbud    27

Witam 

Faktycznie chcą nas przeczekać, tak to zaczyna wyglądać.

A jak jutro na 19? Robicie jakąś msze? Pozdrawiam i się wybieram.

Czyli policjanci z wami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyz88    7

W radiu dziś słyszałem, że po niedzieli jest plan ruszyć na Warszawę. Skąd będą jechać ?

 

U nas jeszcze nic nie wiadomo na ten temat... W mediach ogólnie cisza na temat czyli czekają aż rolnicy zmarznął i się rozejdą... Nam wójt powiedział że jak teraz się poddamy to nikt nie będzię się z rolnikiem liczył... Obiad znowu dostarczył :) Mszy żadnej nie będzie przynajmniej ja nic nie słyszałem na ten temat.. liczymy że w niedzielę ludzie przyjadą się pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Kompletnie nic ani w Polsacie ani na TVP 1... pokazali komorowskiego i dudę, putina i merkel (swoją drogą nieciekawie się zapowiada), WIELKĄ epidemię odry w USA - całe 100 osób chorych :D a o nas nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyz88    7

A co ciekawego mówili że nie ciekawie się zapowiada? Bo nic nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomalek0    6

marti1980 mam wiele głosów na ten temat że na taki strajk przybyło by bardzo wielu rolników i z tym nie było by problemu a masz moze jakis kontakt do tych działaczy moze trzeba ich troche przycisnac do dzialania. Gdyby gmina Wróblew miala coś przeciwko strajkowi to mozna by taki strajk zrobic w gminie Błaszki. Napewno nowy Burmistrz starał by sie pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad82    50

Kompletnie nic ani w Polsacie ani na TVP 1... pokazali komorowskiego i dudę, putina i merkel (swoją drogą nieciekawie się zapowiada), WIELKĄ epidemię odry w USA - całe 100 osób chorych :D a o nas nic...

 

Zapomniałes dodaC- tematy zastępcze  ,,Frog''  i konwencja europy...Przypadek???


kupie silos na pasze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

marti1980 mam wiele głosów na ten temat że na taki strajk przybyło by bardzo wielu rolników i z tym nie było by problemu a masz moze jakis kontakt do tych działaczy moze trzeba ich troche przycisnac do dzialania. Gdyby gmina Wróblew miala coś przeciwko strajkowi to mozna by taki strajk zrobic w gminie Błaszki. Napewno nowy Burmistrz starał by sie pomoc.

Gmina Wróblew do siedlisko PSLi mamy najwyższy  podatek gruntowy w województwie.Nie mam  do nich kontaktów ale Pan Dęga czy Śniegula są osobami ogulnie znanymi więc nie problem do nich trafić.W końcu to oni głośno krzyczeli na spotkaniu w Błaszkach o konsekwencjach jakie bedą wyciągać wobec rządu jeśli on nic nie zrobi z tym burdelem.Ale widać już ochrypli od tych obietnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabian777    30

Witam u nas w powiecie Sokołowskim blokad przybywa od poniedziałku w miejscowości Sterdyń, Dybów i Ceranów ,  zapraszam chętnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHCS    6

Przydałaby sie jakas strona, ktora pomagała by w organizacji strajkow, aby rolnicy jak najszybciej mogli sie zgrac. Bo na pomoc kogokolwiek z polityki, np izb rolniczych, czyli ludzi ktorzy mogli by to madrze zorganizowac nie ma co liczyc. Oni maja swoja dole i jeden drugiem schodow nie chce robic. Sytuacja robi sie beznadziejna, a jezeli strajki bylyby w rozsadnych odleglosciach to kazdy moglby wziac czynnie udzial. Nie trzeba Warszawy, czy miastawojewodzkiego. Wystarczy jakas droga krajowa... Grunt to sie zorganizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

Dziś w programie tydzień jeden z posłów powiedział że nie było by problemów i blokad gdyby Polscy rolnicy jeżdzili ursusem a nie drogimi zachodnimi ciągnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

każdy ma prawo wyboru ale wszystko w granicach rozsądku bo jak patrzę na niektóre ciągniki to nie wiem po co taki wypas jak by nim z 1000hektarów obrabiał albo więcej a on nim ledwo 50 obrabia ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Jasne miał racje? A sam polskim autem jeździ tak!

A co to ma do tego? Mało mamy polskich sprzętów?

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wszystko ok ale dlaczego nie spytali się go kto wykończył ursusa naszego nie mówię o tej pseudo polskiej produkcji z lublina ale o warszawskiej fabryce, kto wykończył autosana, kto wykończył fso, stara, kto wykończył fabryki polskie, same poupadały na zachodzie dopłacali do fabryk aby je utrzymac a u nas najlepiej dorżnąć wszystko bo tak jest najlepiej a potem nagle obudzić się z ręką w d*pie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Same się dorżnęły. Fabryki z technologią z lat 70, niemodernizowane i bez kapitału, do tego ze związkami zawodowymi. Kto miał je dotować w latach 90? Państwo na skraju bankructwa? Z czego?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj