marcianjargit

STRAJKI ROLNIKOW

Polecane posty

ryki    10

100% rolników jest w izbach rolniczych, płacimy składki i to nie małe bo 2% z podatku rolnego idzie na izby, każdy rolnik to płaci a nie każdy o tym wie. Byłbym za tym abym to ja decydował na jaki związek idzie moje 2% a tak nie jest. Mając taką kasę izba powinna nas reprezentowac np w sądach czy innych sporach , ale niestety "nie mają pieniędzy na prawnika", śmiech na sali. Spadam bo na 13 musze dojechać na strajk 60 km traktorkiem, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacekMi    0
Napisano (edytowany)

"W kwietniu 2015 r. kończy się obecna kadencja izb rolniczych. Zgodnie z prawem, wybory do samorządu rolnego muszą się w takiej sytuacji odbyć do 60 dni od ostatnich wyborów, koniecznie w dzień wolny od pracy. Jak ustaliła nasza redakcja, wybory do izb odbędą się prawdopodobnie 31 maja 2015 r."

 

Warto się tym zainteresować, tak samo jak wyborami na prezydenta czy parlamentu - i głosować

Edytowano przez JacekMi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3480

Izby to zlikwidować nic nie robią.Zdesperowany 60 km  ciągnikiem  ,można samochodem z flagą

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Skoro odezwali się tym którym jest dobrze to po co piszesz jak ci dobrze, maja rację ludzie ok globalizacja jest i nic nie zrobisz ale rząd powinien byc pro polski a nie pro zachodni, grecy wybrali, i cała europa d*pą trzęsie, poczekajcie jeszcze trochę a nic nie będą spłacac żadnej kasy. Widzę też że odezwała sie klasa rządząca o jak fajnie pozdrowienia dla żelaznej Tacher, niech tylko uważa bo jeszcze troszkę i jej górnicy tak koło d*py zrobią razem z rolnikami że sp***doli z kraju jak donaldzik ;)  Właśnie co jest z warzywnikami nie wiem wszyscy zarobieni czy co,

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Raczej nie brałbym przykładu od Greków. Jeżeli przez nich strefa euro będzie w kryzysie to nikt już Twoich warzyw nie kupi bo za co.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qawsedr    1
Napisano (edytowany)

"Nawet na protest zabierają najdroższe traktory i co ludzie z miasta mają wam współczuć"

 

 

Rolnicy kupując te traktory zapewnili pracę wielu ludziom z pracownikami banków włącznie...

Skoro rolnicy na protest powinni zabierać stare traktory. To może kobiety w miastach w ramach protestu zaczną robić pranie w pralkach "frania". Życie w mieście też nie jest łatwe.

Edytowano przez qawsedr
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

okolice gniezna ktoś wie o jakiś strajkach ?


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3480
Napisano (edytowany)

Grecy to darmozjady co nie chce im sie robić ich było nie wspomagać ale wypir.....ć z UNI

NIE CHCIEJ GRECJI U NAS BO NIE WIESZ CO TO ZNACZY JAK TAK PISZESZ,

Edytowano przez miwigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Jak narazie to kompletnie nie widać jakich kolwiek symptomów zmian w efekcie tych strajków.I tak naprawde wątpie aby cokolwiek na dłuższą mete one dały.KOMPLETNY BRAK ORGANIZACJI w wiekszosci województw nic się nie dzieje albo bardzo niewiele.Gdzie są warzywnicy?Gdzie są kartoflarze?Gdzie są zborzowcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Zbożowcy liczą pieniądze ze sprzedaży.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

A co ten strajk może zmienić embarga nie cofnie a minister rolnictwa nic nie zrobi bo boi się uni ,najwyżej można wywalczyć odstrzał dzików i może większe odszkodowania za straty spowodowane przez dziki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106
Napisano (edytowany)

Warzywniacy pchaja kapuste bo w cenie.

 

A dlaczego tylko przez dziki? 

postulat do duqy

Edytowano przez janusz20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Jeszcze trochę a nikt już na drogi nie wyjdzie bo nie będzie się opłacało...


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

Trzeba po prostu trzeżwo patrzyć ,rząd nic nie mo do gadania wszystko wysprzedane a na mleko , trzodę chlewną czy warzywa nie ma wpływu bo unia trzyma łapę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2060

rząd jeśli tylko będzie chciał to będzie miał wpływ na wszystko, straszyć unią to może dzieci

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2411

Rząd na nic nie ma wpływu, a zobaczycie jak świnki przed wyborami pójdą do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

Nie chce psuć zabawy ale zawsze zimą są najtańsze a latem najdroższe.


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

jak nie ma wpływu? chłopie? psl jest w koalicji jak bylo głosowanie o ubój zamiast postawić warunek dla po "głosujemy za ubojem albo bierzemy rozwód" to oni potulnie przyklepali zakaz uboju bo się ekologów bali??? mają koniczynki zamiast jaj taka jest prawda... to po jaką cholerę oni tam są jak nie mają według ciebie na to wpływu? jak rozkradać kraj to mają wpływ? nierząd rządzi tym całym rządem ale właśnie teraz jest szansa na nich jakoś podziałać. rolnicy z górnikami moga zrobić niezły bajzel i rząd o tym wie ale jeszcze udaje nieugietych. można tu pisać i sięspierać ok każdy ma swoje zdanie, jedni chwalą izdebskiego inni na nim psy wieszają ale prawda jest taka że on jest z nami, kto jak nie on to pociągnie? za kim pójdziemy? za korwinem? jest lider, chce coś dla nas wywalczyc to trzeba się zjednoczyć i razem walczyc o swoje bo inaczej będziemy za rok dla ciotki angeli zasuwać za talerz wodnistej zupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W konarzycach koło Łomży

W Stawiskach przydało by się zablokować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1014    246

Jak ja dziś usłyszałem że Sawicki woli rozmawiać najpierw ze szwabami a potem jak znajdzie jakiś tam czas to porozmawia z polakami no to nie strzymałem musiałem się pośmiać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Trzeba zablokowa wszystkie drogi bo w wiadomościach nic nie mówią. i lekcewazą rolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj