alfa11

odwołanie od decyzjio odmowie przyznania kwoty

Polecane posty

alfa11    0

Czy ktoś wie jak mniej więcej napisać takie odwołanie. Po wyliczeniu tego współczynnika zabraknie 50kg?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa11    0

w latach poprzednich przekraczałem o 5800, na 2013/2014  przyznano 1883, przekroczone o 3896

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to masz jeszcze niewiele przekroczone mi przyznano zaledwie 1500l w tym roku a to tylko 10% tego co przekroczyłem w tym roku będzie jeszcze gorzej. Odwołanie pewnie nic nie pomoże.

 


Andree94444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgal    3

Mi zabrakło po przeliczeniu współczynnikiem 4 kg ;[ . Przeanalizowałem ustawę i niestety chyba jest "czopka "- nie ma tam żadnej furtki - i żaden dyrektor ARR się nie nagnie i nie złamie prawa. Minimalnie lepszy współczynnik i bym się załapał, a tak płakać i płacić albo za kupno kwoty albo karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brounter    18

No niestety wiele osób ma podobną sytuację, że na żyletę zabrakło kilku kg do przyznania kwoty z rezerw. Ale przepisy przepisami i nic na to się nie poradzi, trzeba już we własnym zakresie kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Benzynek
      Witam. Mam problem ze zbiornikiem na mleko. Wczoraj mleko w zbiorniku zamarzło .a na sterowniku pokazywało 4 stopnie. Na serwisie powiedzieli mi że to wina czujnika temperatury i powiedzieli że to nie jest duża awaria i sobie to mogę wymienić. Wymieniłem czujnik wlałem wodę żeby sprawdzić czy dobrze działa i okazało się że jest ten sam problem. Na sterowniku pokazuje 10 stopni a woda w środku na 2 stopnie. Zbiornik to WSK Krosno 400l. Miał ktoś podobny przypadek?
    • Przez MATUS2
      Mam okazje przejść do Firmy InterMilk z siedzibą w Góra Motyczna 162C.
      Czy ktoś mi może powiedziec coś więcej o tej firmie? Czy jest wiarygodna i jak z wypłacalnością?
       
    • Przez Anilah
      Potrzebuję  tabelę kalibracyjną ilości mleka do schładzarki Alfa Laval Agri RFT 330L, czy może ktoś posiada, byłabym bardzo wdzięczna.  
    • Przez hieronima
      Hej, szukam byłych i obecnych dostawców CSM Ciechanów, którym nie podoba się sposób informowania o cenach mleka, które miały nieprzyjemności z Prezesem, np. W związku z wypłatą udziałów itp. 
    • Przez LUKAS616
      Witam
      Na schładzalniku do mleka Alfa Laval TE 92 pokazuje mi się błąd e2 i wyłącza się zbiornik. Czy ktoś wie co on oznacza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj