Polecane posty

marcin13139    0

Jaką ładowarkę przegubową wybrać  avant czy weidemann ?? chodzi o maszynę do 50 tyś PLN    avant byłby pewnie trochę nowszy czyli około roku produkcji 2008 a weidemann 2000 rok <sprawdzając ceny na allegro>.  Którą maszynę lepiej wybrać? chodzi o pracę przy usuwaniu obornika i przywożeniu kiszonki dla stado około 30 krów mlecznych. Chciałbym żeby to był zakup na kilka ładnych lat a nie na jeden sezon..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JELONEK09    1

jezeli szukasz maszyny na lata to zdecydowanie waiduś. ewentualnie szafer lub holenderski giant bo to blizniaczo podobne maszyny z tym ze weidemann ma silnik perkins lub deutz a szafer i giant mają silniki kuboty a to bardzo solidne silniki.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal1980    1

tylko waidek to maszyna niedozajehania ja robie nim w szwecji przy kamieniah maszyna pracuje 8 h dziennie i nic jej niejest wiec przy takich lekkih pracah to na wieki bedzie 


filtry olej i jazda przy minus 25 zapala bez problemu tylko niekiedy weze na przegubie lubia sie przecierac 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin13139    0

witam to wszysto zalezy w jakim stanie jest maszyna. ja mam avanta juz kilka miesiecy i nie narzekam.

 

jaki jest rok produkcji tego avanta ??

Edytowano przez marcin13139

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin13139    0

były jakie kolwiek awarie ?? i jak te maszyny spisująsię w grząskim terenie bo jak porządnie popada za garażem,taczką nie da się przejechać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel10987    5

nie ma nic podobnego bo moje znajomy tez chcial kupic i mial dac znac jak cos bedzie mial. jak chcesz to moge ci dac namiary na takiego goscia co ma weidmann z lyzka i krokodylem za jakies 50tys rok 2001 chyba. szerokosc nie wiem jaka dokladnie ale chyba 90cm

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin13139    0

czy słyszał ktoś o miniładowarce z napisem widniejącym na maszynie "hydrostatic 4x4" która jest podobno z silnikiem yanmar ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo36    5

Byłem taką oglądać jak szukałem do siebie, ogólnie maszyna jest ok, w stosunku do innych w tej samej cenie można kupić z 10 lat młodszą jednak ma bardzo słaby skręt bo tą co teraz mam to zawróci w środku koła które tamta zrobiła także jak potrzebujesz zwinnej maszyny to odpada, ma też hydromotor w każdym kole, + taki że ciągnie zawsze na 4 ale minus taki że koszty naprawy są większe i x4, są dwie a nawet teraz widze 3 na olx i jakoś nikt jeszcze tego nie kupił przez tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin13139    0

no bo cena jest w porównaniu do waidemann, avant,  shaffer jest bardzo dobra i to właśnie też jest podejrzane 

 


no bo cena jest w porównaniu do waidemann, avant,  shaffer jest bardzo dobra i to właśnie też jest podejrzane 

 


może każdy się boi zaryzykować w taką firmę i wybiera bardziej popularną firmę...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek87    0
Napisano (edytowany)

Naprawiam pompy hydrostatyczne i stwierdzam ze w weidemanach jednak jest najwyższa jakość użytych materiałów. Wiem kto ma na sprzedanie za 60 tyś z 2004r 1350. Najbardziej uniwersalny model jaki miałem przujemność pracować. mariuszgrochowski3@wp.pl

Edytowano przez Groszek87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mario5714
      witam zakupiłem ładowarkę new holland lm 425 rok 2004 i mam taki problem że po odpaleniu czasami nie wysuwa się teleskop a czasem sam się cofa i jeszcze piszczy przy wysuwaniu chociaż jest dobrze nasmarowany miał ktoś może podobny przypadek??????????pomóżcie bo denerwujące
    • Przez matijas67
      Witam
      Mam problem z ładowarką przegubową o&k l6 silnik deutz  f4l1011 
      Problem polega na tym że ładowarka nie odpala bez samostartu i prostownika 
      Zrobiłem kapitalny remont silnika( był do remontu) i po remoncie silnik nie pali bez pomocy, dodam że przed remontem dobrze palił i obroty rozrusznika były niskie a odpaliła zawsze, teraz 2 miesiące palilem na samostarcie i prostowniku. 
      Wczoraj odłaczylem pompę hydrauliki i silnik od razu odpalił.
      Co może tam siedzieć? Macie jakieś pomysły?
      Proszę o pomoc 
       
    • Przez tomek017
      Proszę o pomoc. Ładowarka teleskopowa JCB 526-56 AgriPlus 2011 r. W czasie jazdy przy naciśnięciu hamulca jak również przy puszczaniu hamulca jest słyszane tak jakby uderzenie ( stuknięcie ). Co to może być?? Czy to coś w napędzie?? Czego szukać w pierwszej kolejności??
    • Przez janislaw
      Szanowi Państwo, mój problem jest następujący. 
      W ładowarce Weidemann 5006 na ktorej pracuje pojawił się z pozoru błahy problem. Pękł przewód hydrauliczny ulokowany pod ramieniem ładowarki. Aby go wymienić muszę podnieść jak najwyzej to ramię, niestety cały olej uciekł gdy resztką sił dojechałem do warsztatu. Próbowałem podnieść to ramię za pomocą lewarka jednak gdy nim pompuję podnosi się wraz z całą ładowarką, wszystko jest zblokowane w jednej pozycji. Czy jest możliwość jakoś odblokować to ramię? Niestety nie posiadam instrukcji a w internecie po Polsku nic nie ma.
      Pozdrawiam.
    • Przez Mateusz320
      Witam jestem przy zakupie trolla na PROW i składałem na trolla ursus mikrus 1 tylko że teraz ursus nie produkuje trolli 
      Jakie inne trolle można kupić? Jakie polecacie? Głównie troll będzie mi potrzebny do załadowania obornika na rozrzutnik dość wysoki bo cynkomet 4.5 t i teraz tak sobie myślę że ten mikrus by miał problem z zalodowaniem na niego obornika rozgladalem się za hydramet tylko ceny dość wysokie. Jakie są jeszcze inne firmy? 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj