Gość Profil usunięty

Agregat Uprawowy Agro-Masz

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam zamiar kupić agregat uprawowy 4,2m z firmy agro-masz. Chciałbym usłyszeć wasze opinie na temat tych agregatów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

posiadam takowy 3.6m i bardzo sobie chwale ;) forterra 125 smiga bez problemu, ladnie doprawia chodz na mocna zbrylonej glinie konieczny jest czasem podwojny przejazd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba20    15

również posiadam 3.6m chodzi przy Ursusie 10014 h bardzo sobie go chwałę równo jak na stole po nie jest ciężki do ciągnięcia i cena mówi sama za siebie ze dobry sprzęt za nie dużą cenę podłóg innych marek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty i myślę że dosc atrakcyjnej ceny na ten agregat 664160723. Sprzedaje się dużo tych agregatów więc chyba są dobre. W większosci słysze "bo znajomy ma ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A czy to prawda, że Agro-Masz ma słabe wałki, chodzi mi o to czy są one zrobione z dobrego materiału? Niektórzy mówią, że są strasznie słabe i się często gną ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

no kolego u mnie jeszcze zaden walek sie nie zgial chociaz nieraz miedzy struny wchodza kamienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

Ja powiem z mojego doświadczenia handlowego że są takie talenty którzy wszystko potrafią pogiąć :) Ale przy tych agregatach nie miałem jeszcze z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Który rocznik masz agregat @gbass24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

2013 jak dobrze pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba20    15

A czy to prawda, że Agro-Masz ma słabe wałki, chodzi mi o to czy są one zrobione z dobrego materiału? Niektórzy mówią, że są strasznie słabe i się często gną ;)

 

No wątpię żeby te wałki były słabe jak chcesz kolego to mogę ci jutro zdjęcia z bliska zrobić tych wałków jaki jest tam porządny materiał u mnie po sezonie po zrobieniu 21ha to farba dopiero zaczęła się ścierać z wałków :D

Edytowano przez Kuba20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bardzo bym był wdzięczny głównie interesują mnie zdjęcia wałków, i jeszcze jak on jest zabezpieczany np na drogę a jak na uprawę w polu bo w expom miałem 2 takie bolce wtykane. A nigdzie nie mogę zobaczyć jak to jest w agro-masz. mój email:   szakal984@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba20    15

ok to jutro zrobię zdjęcia i wyślę a na uprawę na polu ja nie blokuje go niczym tylko słownik internetowy trzyma podczas pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ale jak trzyma ma tam jakiś zaworek czy co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

poprostu trzyma go cisnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

Jeżeli masz z hydr ok w ciągniku to bedzie trzymał. A chociaż bedzie troche puszczał to sie nie bedzie składał bo to troche waży. W rozsiewaczu nawozów hydr miałbys problem bo by ci sie przymykał ale tu nic sie nie bedzie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja wogole nie uzywam wezy i nie skladam bo wszystkie pola kolo domu mam ale agregat jest tak ciezki ze sie sam nie sklada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No to trochę mnie to zaskoczyło bo mam Zetorka 12145 naprawdę ładnego ale wały 6m mi puszczały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

nie wiem nawet czy przy zlozonym jest jakas blokada bo nigdy nie skladalem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wyglądało to tak że jak je rozłożyłem wały koła były w powietrzu, powałowałem trochę to już leżały na ziemi. Po prostu tak jak by ciśnienie uciekało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helus89    9

bo koła dają ciężar w drugą stronę czyli dają obciążenie i spierdziela a w agregacie nie masz tego obciązenia a nie zrobisz wydatku pompy zeby go podniesc. silownik jest dwustronnego działania i to ze na rozłożonym  jest wysunięty nie oznacza ze bedzie się cofał bo trzyma go agregat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dzięki wam wielkie jeszcze poczekam na zdjęcie od @Kuba20

Edytowano przez Szakal984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba20    15

Dzięki wam wielkie jeszcze poczekam na zdjęcie od @Kuba20 i czas zamawiać sprzęcior. Tylko muszę się dowiedzieć o co chodzi z tymi dwoma typami ram.

 

Z tymi typami ram to może być stara wersja i nowa bo wiadomo z czasem jakoś unowocześniają jakoś i może jest dajmy np. agregat rok 2012 i z inną ramą 2015 tak mi się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No właśnie widzę, że są nowe w ramie tej takiej co wygląda ciekawie a również widzę w ramie tej takiej bardziej kiepskiej. Mam tereny górzyste i nie chcę brać czegoś co mi posłuży na 2 sezony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel0418
      Witam,potrzebuje pomocy stoję przed zakupem agregatu uprawowo siewnego do zetora 7745  73km.
      Znalazłem taki o to zestaw,ale nie wiem czy zetor da rade bo gdzie nie gdziee mam gline.https://www.olx.pl/oferta/agregat-aktywny-uprawowo-siewny-lely-nie-amazone-maschio-rabe-CID757-IDmXW4I.html#d20a5ed7cb  proszę o jakieś informację,a może coś innego.
       
       
       
       
       
    • Przez AgroRolnik22
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć opinii najlepiej od użytkowników o agregacie uprawowo siewnym marki Janpol, Agregat 2,5m. Jeżeli nie to jaki inny w podobnej cenie ?
       
    • Przez longer89
      Czy ktoś użytkuje agregat talerzowy na przedni tuz.  Jaki jest efekt prac? Czy lepszy może jest wał pierścieniowy?

    • Przez antek807
      witam mam problem z wyborem agregatu uprawowo siewnego z hydropakiem 2,7 bo taki mam siewnik poznaniak do ciągnika nw td85 z jakim wałem na ziemie 3-4 klasa
       
       
    • Przez buszek
      Witam , 
      Od pewnego czasu mam na uwadze zakup ciągnika coś  o większej mocy niż ursus c 360   zanim zakupię ciągnik przeglądam maszyny i zastanawiam się właśnie nad agregatem  uprawowo-siewnym Mam pytanie jaką moc musi posiadać ciągnik do podanego poniżej agregatu ? 
       
       
      https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-2-5m-aktywny-lekki-pierwszy-wlasciciel-CID757-IDyLVOP.html#af1d8fa0f9
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj