Polecane posty

radekbury    0

ja mam teraz z tym silverem problem, mój w innym malowaniu hurlimanna, odpala i gaśnie a teraz doszło do tego jeszcze że jak chce odpalić to pyknie aby i wszystkie kontrolki gasną jakby aku odłączało tylko że aku nowy, hebel przekręce i od nowa się świeci, pyknie i tak w kółko ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Od dawna gaśnie, w jakich sytuacjach, coś już z nim robiłeś? Opisz coś więcej bo nikt inny na nim z forum nie pracuje na co dzień. Samo powiedzenie, że gaśnie to za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekbury    0

pierwszy raz zgasł podczas orki, mniej więcej 2 miesiące temu, wcześniej nic z nim się nie działo, przyczepy ciągałem, agregatem i spokojnie wszystko ok. Wsiadam dziś odpala bez problemu, rozgrzeje się pojeżdzę po podwórku tak z 20 - 30 min po czym postawię go żeby na wolnych chodził i tak 5 min i gaśnie, wcześniej podczas orki na obrotach gasł, paliwo dochodzi bo ręcznie z regulatora obrotów jak zgaśnie to odpala bez problemu, czyli to nie czujnik wału bo odczytuje, tak jakby odłączało regulator obrotów przez komputer, zamówiłem Pana z serwisu ale coś nie bardzo mu sie śpieszy.. idzie kupić samemu program i diagnozować komputer ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekbury    0

przemob1234 mi narazie pomogło podniesienie obrotów na komputerku od obrotów ręcznych oraz wymienienie klem B) , wciskasz środkowy żeby dioda się zaświeciła, dajesz + na 1000 - 1100 obrotów i wciskasz środkowy żeby dioda zgasła i masz zapisane i poniżej nie spadnie, wczoraj tak zrobiłem to jeżdzi narazie do tej pory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemob1234    6

I coś jeszcze? Ja wymieniłem filtry i przeczyściłem pompkę zasilającą i zobaczę co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekbury    0

podłączył komputer ale nic nie było, wyciągał centralkę też nic nie zobaczył i powiedział o stacyjce właśnie bo miał ostatnio taki przypadek w JD, jak nie da nic to przyjedzie jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemob1234    6

Ja dziś wymieniłem pompkę zasilającą i rozgrzalem go i niby nie gaśnie zobaczymy co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekbury    0

ja u siebie mam tak ze jak zgasnie to przez imbus na regulatorze go odpale ręcznie czyli pompa dobra bo pompuje tak jakby odcinalo regulator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekbury    0

i przeczyściłeś mase i chodzi już normalnie ? mi ściągają stacyjke 330 zł kur......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekbury    0

tak, zdjałem nawet tą gumeczkę żeby normalnie zbiornik "oddychał". siedze teraz przy tym, wymiana stacyjki nic nie dała, przed chwilą zgasł i nie idzie go odpalić

 

 

 

 

traktor zrobiony, wyszło że kość od czujnika położenia sprzęgła, ten pod bezpiecznikami zaraz była zaśniedziała, wyjęcie trochę wd-40 i chodzi jak nowy :)  pozdro

Edytowano przez radekbury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekbury    0

tak, ja mam z taką naklejką kłódki,  bo tam są dwa nad sprzęgłem , jeden na górze drugi po lewej i to ten po lewej nie chodził popranie od położenia sprzęgła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekbury    0

cholerka, po wd-eku pomogło, dioda od błędów na słupku zgasła ale dziś chodził i znów zgasł, hebel na 10 min i odpalił z pierwszego, 5 min i znów zgasł i znów w kółko .. zadzwoniłem po serwisanta bo już nie mam siły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj