Skocz do zawartości
bolek1521

Regeneracja rozdzielacza C-360-3P

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
C-360-3P
Adi96    871

Porządny rozdzielacz z archimedes kosztuje około 1 tys zł montuj chińskiego za 300 a pokrywę podnośnika jeszcze raz będziesz zdejmował

debrzyna    11

Stałem sie szczęśliwym posiadaczem c 360 Ciągnik ma za zadanie wywożenie balotów na pastwisko krowom Nic prostszego zamontowałem z tyłu chwytak podpiłem węże zapiłem balota ,podniosłem bez problemu i jadę a tu po 100 m balot się wysunął i jedzie po ziemi Poprawiłem go i jadę dalej a tu znowu to samo chwytak nie trzyma Wracam mierze ciśnienie na wyjściu a tam tylko 10 bar Co to może być ,skoro ponosi ok 300 kilo i trzyma a nie ma siły ścisnąć balota

mirek37    31

przy wymianie oringów w rozdzielaczu trzeba uważać na jakieś regulacje?   

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez Maria1980
      Witam, 
      Co może być przyczyną ważenia się oleju podczas wymiany w układzie hydraulicznym w ciągniku Farmtrac 7110? 
      Dodam, że olej jest taki sam jak w oryginale, wg instrukcji itd. 
      Brak już nam pomysłów. Po wymianie przed uruchomieniem ciagnika nic się nie działo, natomiast po jego uruchomieniu  już tak, powstała piana. 
      Bardzo porszę o pomoc, na co zwrócić uwagę? 
      Z góry dziękuję, 
      Maria
    • Przez misiael7745
      chciałbym się dowiedzieć od czego będzie pasować pompa do c-360.Musi być b.wydajna .Myślałem nad taką zetorowską albo normalną polską ale żeby była wzmocniona.Może kupowaliście już kiedyś takie coś.Także prosiłbym o namiary i cenę oraz o opis wydajnośc w litrach pozdrawiam.OO i jeszcze jedno czy da rade założyć pompe np od 385 i pochodnych bez przeróbek pozdrawiam i czekam na wasze odpowiedzi
    • Przez qaz123
      Witam
      mam c-360 i belarke sipma bez haków mam problem tego typu ze otwiera mi sie klapa podczas pracy.
      Nie wiem czy jest to wina rozdzielacza czy pompy . Może ktoś mi podpowie jak rozwiązac problem ?
      Pozdrawiam
    • Przez bartek1992
      Siema. Dzisiaj kopałem trochę ziemniaki C-360 i anna Z-644 i nie wiedziałem za bardzo jak ustawić dźwignie hydrauliki zewnętrznej w położeniu pływającym. Proszę o pomoc