Skocz do zawartości
Gość Profil usunięty

Ceny usług rolnych 2015

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie
galeria
Ceny

master20002    157

U mnie za bizona zo56 bierze 360zł/h,Podkarpacie

W której części podkarpacia takie ceny??? Ja biorę 300 zł za godzinę z sieczkarnią i 280 bez.

pawlus224    1475

Panowie przeliczał ktoś ile trzeba cenić za zrobienie jednej małej kostki prasując usługowo ?

Wiadomość z agroFakt.pl

NEWFarmer85    0

Witam. czy cena 330zł/ha koszenia kombajnem Claas Mega 204 jest odpowiednia? cena razem z moim paliwem. Warmia i mazury

hardkor113    19

Wcale nie drogo u mnie na lubelszczyźnie biorą fendt 5220E 400zł/ha a Claasem Tucano 350zł/ha i mają robotę 

Naszczęście mam swój kombajn 

MasseyXXXX    10

Witam. czy cena 330zł/ha koszenia kombajnem Claas Mega 204 jest odpowiednia? cena razem z moim paliwem. Warmia i mazury

Ja Fortschrittem E-514 biore 300zł/ha ;)

NEWFarmer85    0

claas pierwszy sezon w moich rękach. z tąd pytanie. wszystko zależy od spalania jakie osiągnę wówczas okresle cene koncowa i zobaczę czy chętni będą. pozdr

farmtraczek    1

Witam Jestem z woj. Małopolskiego

posiadam ciągnik 73 konny i prase rolującą robie bele tylko dla siebie ale teraz będe na usługi troche , w okolicy bierą 25 -27 zł za sianokiszonke z owijaniem ,a z folią jakieś 35- 40 zł za bele

nie wiecie jak sie liczy za siano :)?

a jak u was z cenami takich usług :)?

lukasz1995    39

Wcale nie drogo,tylko tanio,a ile przerobisz na godz/ha,i czy duża jest konkurencja,ja bizonem rekordem biore 340zł

farmtraczek    1

Belowanie- John Deere 1640 z John Deere 550--  20-25zł za kulkę mazowieckie 

Cli podobne ceny :)

A ile liczysz za belowanie siana :)?

kaj    92

Mikruss od godziny i nikt nie narzeka ze drogo czy coś. W okolicy kosi tez lexionem 420 chyba to bierze to samo tylko ze na hektar plus dolicza sobie przejazdy.

Tomasz531    2

Witam

Śietokrzyskie, za koszenie Bizonem z056 biore 300zl/h z sieczkarnią tyle samo, za małą kostke 150/h. Nie wiecie może ile kosztuje załadunek i wywóz obornika? 

Zestaw c360, ładowacz UNHZ 500, Ursus 1212 i rozrzutnik 3,5 t.

Nicik83    0

Koledzy jak cena za koszenie claas mercator kosa 3.60 z sieczkarnią i bez za godzinę woj. świętokrzyskie .Planuje 260 bez sieczkarni i 280 z sieczkarnią,co tym myślicie.Z góry dzięki za odpowiedzi

sz2p    0

Prasowanie słomy 100zł/ha + koszt siatki. Zestaw to prasa jd 852 + puma 170 cvx

Edytowano przez sz2p

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez dudas83

A za sam rozrzutnik bez ładowacza ile bierzesz?

• Przez rolnik098098
      Witam interesuje mnie ile kosztują (chodzi mi o robociznę) usługi w  naprawie ciągników zachodnich skrzynia silnik elektronika itp, ceny częsci mozna znaleść a tego jakoś nie bardzo. Moze ktoś miał z tym styczność to opisze jak to u "niego " wyglądało. Był bym wdzięczny za odpowiedzi:) a moze rozwinie się ciekawy temat
    • Przez Roberto89
      Cześć, 
      zastanawiam się ile zapłacę za wagę zbiornikową 1000l. Znalazłem jedno miejsce, gdzie sprzedają takie wagi tu , ale nie ma cennika. Wiecie ile mniej więcej zapłacę? 
      Z góry dzięki za pomoc!
    • Przez Magda_86
      Napiszcie ile u Was w regionie płacicie za poszczególne usługi weterynaryjne, m.in. za poród u krowy, usługę inseminacyjną, płukanki, odklejanie łożyska i itp. Możecie każdy rodzaj usługi wpisać i ich cenę.
    • Przez Sebastian_cz
      Witam wszystkich, jeśli temat w złym miejscu to przepraszam ale rzadko jestem tu na forum.
      Chciałbym się dowiedzieć jakie mogę oczekiwać wynagrodzenie za pracę na stanowisku "kierownik produkcji zwierzęcej". Zajmuję się głownie bydłem mlecznym i w tym mam największe doświadczenie. Aktualnie mam pracę jednak dostałem nową propozycję i chciałem się dowiedzieć jaką płacę mogę wymagać przy ewentualnej rozmowie z pracodawcą. Z góry dziękuję za odpowiedź.