Skocz do zawartości
Gość Profil usunięty

Ceny usług rolnych 2015

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
2015
d___b    68

To zależy od regionu u mnie jest popularne korzystanie z usług takich jak prasa kostka lub rolująca, kombajn do zboża lub kukurydzy, sieczkarnia .

Bo nie każdy ma te maszyny  a kupowanie często jest mało opłacalne na małych powierzchniach (nawet jeśli jest opłacalne to koszt kupna jest wielki).
Ale u Ciebie może  być inaczej.

8bdb4a7a95566.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

jonkszi    62

Nie pchałbym się kostką w  siano bo jest bardzo zdradliwe. Twojego zarobku z tej prasy nie będziesz widział.

Rolnik1973    1328

Czemu to prasowanie w sianie jest tak zdradliwe , bardzo jestem ciekaw ? :huh:

Bo są niespodzianki typu połamane zęby od przetsząsarek i zgrabiarek. Najgorsze to te grube od karuzelowych. Sam mam poszczerbiony nóż na tłoku i komorze. Też nie do każdego idę bo wiem że można więcej dołożyć niż zarobić.

zetorki12    2349

Ja biorę co kto daje ;) , ostatnio facet mnie poinformował że w wałku może być nóżka podporowa od przetrząsacza :rolleyes: , była - podbierak ją wyrzucił. Trafiły się grabie (trochę się sprasowały) , widły (zauważyłem) , ale Ja to wliczam w ryzyko zawodowe :P .

ZETOR TEAM

akaku    69

Prasowanie sianokiszonki 10zł snopek  prasa John Deere 590 owijanie 10zł snopek, prasowanie słomy 160zł/godz 

Edytowano przez akaku

Case <3

alan1604    0

Ile za godzine koszenia Bizonem zo56 bez sieczkarni i ile z sieczkarnią woj. łódzkie ? :)

MasseyXXXX    10

Mała kostka bierzemy 100-110zł/godz.

Kombajn zbozowy, do tej pory Fortshritt e-512 300zł/ha, od tego lata Fortschritt E-514 280zł/ha, 300zł/ha z sieczkarnią.

MasseyXXXX    10

Mam takie pytanie. Nie wiem ile brac za koszenie łąk itp. Ciagnikiem Massey Ferguson 3085 105km z mulczerem 3m?

Ile u wy bierzecieza taką usuługę?

kaj    92

bizon super 330 bez sieczkarni 350 z sieczkarnia

Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez maniek20
      witam panowie nie znalazłem cen usług na ten rok to czas chyba założyć nowy 
      i moje pytanie ile brać za ha za usługę koszenia traw kukurydzy  mulczerem  2.5 m na nożyku i traktor  110 km 
      Kontynuacja tematu: 

• Przez dudas83

A za sam rozrzutnik bez ładowacza ile bierzesz?

• Przez maniana
      Interesują mnie ceny usługi minikoparką.
      Mam do wykonania 1000 m wykopu pod wąż pe 90 + zasypanie (łyżka skarpowa)
      Ile biorą fachowcy na godzinę lub od metra wykopu (+/- 1,2m głębokości). Ile są w stanie wykopać w ciągu godziny. Teren bez żadnych mediów.
      Jeśli ktoś miał do czynienia  z taką usługą to proszę o rady.
    • Przez rolnik098098
      Witam interesuje mnie ile kosztują (chodzi mi o robociznę) usługi w  naprawie ciągników zachodnich skrzynia silnik elektronika itp, ceny częsci mozna znaleść a tego jakoś nie bardzo. Moze ktoś miał z tym styczność to opisze jak to u "niego " wyglądało. Był bym wdzięczny za odpowiedzi:) a moze rozwinie się ciekawy temat
    • Przez Roberto89
      Cześć, 
      zastanawiam się ile zapłacę za wagę zbiornikową 1000l. Znalazłem jedno miejsce, gdzie sprzedają takie wagi tu , ale nie ma cennika. Wiecie ile mniej więcej zapłacę? 
      Z góry dzięki za pomoc!