maxtronix

wtryskiwacze do belarusa 820

Polecane posty

black_shadow    51

nie mają o dokładnie takim oznaczeniu jakie podałeś czy do tego modelu/rocznika MTZ ?...może oznaczenie którego wymagasz nie jest już stosowane  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxtronix    1

Każdy sprzedawca chce ci wcisnąć to co ma i każdy mówi, że do MTZ-a  to się nadają prawie wszystkie, niestety ale tak nie jest, w owych końcówkach ustawia się ciśnienie 220, mają pięć otworów o średnicy 0,32mm i odpowiednim kącie, pompa MOTORPAL więc musi być najlepiej oryginał, co do firmy WZM zadzwonię do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Końcówki WZM to nie jakieś tam wciskane przez sprzedawce tylko produkowane przez nich odpowiedniki oryginalnych dedykowane do danego silnika. 


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4pakplus    22

Troche odkopie. 

Na starych oryginalnych - co z fabryki - jezdzilem jakies 12 lat - fakt, ze czasami chodziły jakby kowal w kuzni na kowadle pracowal.

WZM chyba 4 albo 5 lat temu założone - i chyba padły. Niebieski dymek i na wyzszych obrotach "kowal bierze sie za robote".

No zrobiły jakieś 1000~1200MTH i w książce jest właśnie napisane: "Co 1000MTH przegląd wtryskiwaczy" - czyli pewnie taki ich żywot 1000MTH.

 

Wiecie może, czym posmarować wtryski\gniazdo wtryskiwacza, coby przy następnej wymianie lekko się wyciągały. Bo dzisiaj troche ch*jow posłałem przy ich wyjmowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BaRtEk7710
      Witam stoję przed wyborem tura do ciągnika mtz 82 i chciałbym się dowiedzieć jaka polska firma na obecną chwilę przoduje w produkcji ładowaczy czołowych, która robi je najsolidniej.Ładowacz jest potrzebny głównie do bigbagów z nawozem i nasionami
    • Przez kamlar
      Witam,chce usunąć w moim pronarze przelacznik napiecia 12/24 ze względu na to,ze w moim przypadku jest to dość czesto padający układ.
      Chce przerobić na samo 12V. Wiem,ze musze kupić rozrusznik na 12v z reduktorem.
      Może ktoś pomóc w przerobieniu instalacji ? Wiem,że aku (zakladam niedlugo nowe) mają być połaczone równolegle, potem plus na rozrusznik i prad ze stacyjki ma być przełożone z zasilania tego regulatora (który aktualnie budzi rozrusznik) na sam rozrusznik ?
       
      w zał schemat instalcji
      Schemat ideowy instalacji elektrycznej PRONAR 82 II.pdf
    • Przez Piotr2211
      Witam mam problem w ciągu mtz 82 chodzi o siłownik podnośnika w którym Niedziala powrót(wychodzi a nie wraca) jaka moze byc przyczyna ?
    • Przez dziki97
      Witam potrzebuję zrobić w miarę dokładny prędkościomierz do swojego ruska, potrzebny będzie do oprysków i siania nawozów.  Zastanawiam się na prędkościomierzem GPS, mógł bym używać go także  w Fortschricie 323. Posiada ktoś z was takie urządzenie i jak to się sprawuje???? do tej pory używałem telefonu z jakąś tam apka ale to denerwujące.
    • Przez Scappy
      Cześć . Zbliża mi się wymiana głowicy ,bo przepuszcza ona olej do komory spalania . Obecna była już na szlifie i Pan powiedział że następna regeneracja musi być już konkretna,bo zawory głęboko siedzą i może się to nie zamknąć w 900 zł . Myślę że lepszą opcją będzie kupno nowej głowicy i jest kilka ofert na rynku . Co polecacie żeby nie wpaść w niepotrzebne koszty ? Czeka mnie też wymiana pierścieni,może i też tłoków ale to zobaczymy .
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj