Zaloguj się, aby obserwować  
brzozak2

DF Agroplus TTV-Informacje o nowej serii ciągników

Polecane posty

Arni    1

To wygląda jak Agrofarm. To będą pewnie z jakąś skrzynią może bezstopniówką B)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

no właśnie ma bezstopniówke może wprowadzą wmiare szybko na rynke to zamienię zakup Agroplusa 87 na tą nową 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Moim zdaniem jest to dobra alternatywa dla mniejszych Agrotronów np: K. Ta skrzynia bezstopniowa wydaje mi się smakowitym kąskiem B)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

najprawdopodobniej jeżeli df zdecyduje się na wprowadzenie agropusa ttv to będzie miał bardzo szeroką game ciągników z bezstopniową skrzynią biegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mav    1

a czym sie to bedzie różnic od reszty ofert?

 

te same moce bedzie miał co oferuje JD , CNH , Fendt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

No myślę, że DF zaprezentuję konkurencyjną cenę jak za model o podobnej cenie ze skrzynią bezstopniową innej marki.


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
a czym sie to bedzie różnic od reszty ofert?

 

te same moce bedzie miał co oferuje JD , CNH , Fendt

no cnh ma tylko modele ciezkie, o mocach od 130 KM, a agroplus to ciagnik z wygladu przypominajacy agrofarma, wiec pewnie o podobnych gabarytach, a to zdecydowana roznica B)

w sam raz do opryskiwacza, siewnika i innych lekkich prac, a wyposazony jak ciagniki ciezkie B)

natomiast cena moze byc ciekawsza, niz jd czy fendta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

No ja jestem bardzo ciekaw jak te TTV się będzie sprawować w takim malutkim ciągniczku :) A tak ogólnie to dobry pomysł mieli skonstruować taki mały ciągnik ze skrzynią bezstopniową :D Jak cena nie będzie wysoka to moim zdaniem powinny iść jak świeże bułeczki B)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Raczej tanie nie będą bo z tego co wiem ciągniki z bezstopniowymi skrzyniami są drogie.


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Ogólnie napewno będą droższe od takich ze zwykłmi skrzyniami ale chodzi o to jak będą się lansowały przy ciągnikach innych marek.


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tomasek
      Witam nasza firma Thomas Maschinenbau z siedzibą w Zamościu jest dystrybutorem na Polskę obciążników do ciągników firmy AGRIbumper. Opatentowana konstrukcja obciążnika zapewnia możliwość agregowania na przednim TUZ maszyn rolniczych, dodatkowego obciążenia bądź skrzyni na narzedzia. Możliwość w kazdej chwili zwiększenia obciążenia poprzez zakup kolejnych płyt dociazajacych. W standardzie obciążnik wyposażony jest w światła LED, słupki krańcowe. Dostępne obciążenia od 350kg do 3500kg. Aby uzyskać więcej informacji proszę o kontakt telefoniczny bądź przesłanie w wiadomość prywatnej informacji o marce ciągnika, roku budowy, producencie przedniego Tuza oraz kolorze na jaki ma być pomalowany. Czas oczekiwania do 4 tygodni. Pozdrawiam




    • Przez zacx18
      Witam  mam problem z rozłączaniem się rewersu elektrohydraulicznego   w ciągniku DF Agroplus 100  (skrzynia bez półbiegów). Rewers rozłącza się gdy obroty silnika spadną poniżej 800 obrotów powyżej 800 działa i nie ma  znaczenia czy olej jest ciepły czy zimny    . Gdy rozłączy  się rewers  wyrzuca błąd   w postaci migającej lampki  (jedno błyśnięcie długie , cztery krótkie )
      Czy może być to wina pompy hydraulicznej ? czy coś innego ?
    • Przez emergency12
      Witam. Zastanawiam się nad kupnem używanego ciągnika, takiego jak w temacie. Może są na forum użytkownicy takiego ciągnika. Jeśli tak to prosiłbym o opinie na jego temat
      pozdrawiam
    • Przez zacx18
      Witam pisze ponieważ  nie wiem jaki olej zalać do skrzyni na każdej stronie internetowej są inne dane dotyczące oleju  na jednej jest stou na innej utto tak samo z parametrami 10w30 ,10w40  jaki jest prawidłowy ?
    • Przez Grzebcio
      Witam,

      niedawno nabyłem tegorocznego deutza keyline f70 i po paru naprawach, nie wiem czy mam zgłaszać kolejne czy zaufać wkurwionemu już serwisantowi. Pytania kieruję do użytkowników agroluxów oraz agroplusów gdyz skrzynia 15x15 (rewers mechaniczny) chyba się nie zmieniła. Także:
      -czy tylny most/skrzynia/rewers (nie wiem, które dokładnie) powyżej 15~20 na pusto powinien wydawać dźwięki jakby na trybach były luzy (wręcz trzaski/stuki)
      -oraz czy po nagrzaniu się ciągnika wspomaganie kierownicy bez przekroczenia 1300 obrotów powinno działaś ze znacznym oporem wręcz uniemożliwiając oporem kręcenie na postoju, podczas jazdy już spoko ale przy gwałtownych skrętach nie wyrabia na wolnych obrotach.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj