Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Miki7211    8

hmmm na moje to jest Zetor głównie twierdze to po dźwigni zmiany biegów i przednich kołach najlepiej zobaczyć na blok od silnika powinno tam być wybite logo zetor B) Może po prostu ktoś na niego wrzucił kabinę i maskę od farmtraka


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

@miki7211 ma racje wrzucono na niego maske i kabine bo nowe farmtra to mają rozrusznik po lewej stronie a niprawej jak tuwidać na zdjęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorPower    0

przednie zwolnice tak jak by Zetora


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Tak, to jest zetor...

Tylko ktoś zainwestował w nową blacharke i kabine, co w tym przypadku pochodzi ze stajni Farmtrack'a B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longerbycz    2

no podaliście pare fajnych argumentów dlaczego to jest zetor i ja tez tak uważam ale opony tez musiał zmieniac bo zetor ma barum a tu są firestone w farmtrackach są firestone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

W Zetorze to są przeważnie Włoskie opony Mitas, Przedni montowanie obciązników tez widze ze jest zetorowski, i wydaje mi sie ze to Zetor


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

fajnie wyglada taki B)

ale on jest fabryczny czy goscio sam zrobil


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

To jest zetor ma przedni most tylne koła i obciążniki tak jak w zetorze.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Z tego co wiem zetor nie produkuje takiego czegoś więc to jest tylko jakaś zmiana kabiny i maski B)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longerbycz    2
Z tego co wiem zetor nie produkuje takiego czegoś więc to jest tylko jakaś zmiana kabiny i maski B)

dokładnie tak tylko ten most przedni mi nie pasuje pierwszy raz widze taki w zetorze inne zdjęcie: http://www.voila.pl/hvcpt/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

To jest na pewno zetor ale po co ktoś zmienił mu wygląd według mnie orygianaly jest ładniejszy jak już to bym znienił mu maske na taką jak mają zetory 7340 z końca produkcji i byłby ładniejszy niż teraz. Ale jeśli to zetor to gdzie ma bak paliwa bo ja nie widze??? Jak podnieść w tym czymś maske??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

most zetora(ursusa) i to starego typu ( teraz takich mostów nie montuja) jak zobaczyłem fot to odrazu na mysl przyszło mi ze gosciowi spalił sie zetor i dał blachy od czegoś tańszego, ale to coś na fot napewno jest starsze niz 2000 rok bo przedni most stary typ, ale moze sie myle, reszta przykryta wiec nie wiadomo, ale skoro gosc mowi ze zetor to pewnie ma tak w papierach a jak w papierach to pewnie tak jest, chyba ze gosć jakis kombinator

 

ps mysle ze chyba sie palił bo laczki nowe i tez oszczednie bo jakieś najtańsze dał, pozatym jesli to cos miało kabine to poco az takie zmiany, chyba ze to był zetor bez kabiny, wiec mozna gdybać i sie domyslać, moze poprostu gosć lubi jest ładnie B) jezeli to na sprzedaż to za wesoło pewnie wczesniej nie wyglądał


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longerbycz    2
most zetora(ursusa) i to starego typu ( teraz takich mostów nie montuja) jak zobaczyłem fot to odrazu na mysl przyszło mi ze gosciowi spalił sie zetor i dał blachy od czegoś tańszego, ale to coś na fot napewno jest starsze niz 2000 rok bo przedni most stary typ, ale moze sie myle, reszta przykryta wiec nie wiadomo, ale skoro gosc mowi ze zetor to pewnie ma tak w papierach a jak w papierach to pewnie tak jest, chyba ze gosć jakis kombinator

 

ps mysle ze chyba sie palił bo laczki nowe i tez oszczednie bo jakieś najtańsze dał, pozatym jesli to cos miało kabine to poco az takie zmiany, chyba ze to był zetor bez kabiny, wiec mozna gdybać i sie domyslać, moze poprostu gosć lubi jest ładnie B) jezeli to na sprzedaż to za wesoło pewnie wczesniej nie wyglądał

dokładnie jestem tego samego zdania i jeszcze zbiornik paliwa jest od farmtracka po lewej stronie musiał sie spalić i załozył maske nową tylko jeszcze ten przedni most do d*py jakiś i pewnie mało skrętny miałem kupowac ten ciagnik ale nie hu hu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

na moje oko to jest Zetor z lat 80-90, i nie wiem czy to nie jest jakiś starszy model seri 7, bo przedni most taki ma no to wyglada. Cena takiego używanego Zetora chodzi teraz w granicach 20-40tyś, a tu 60tyś hm.......... nie wiem czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Nowsza seria chyba miała troche inne mosty więc to może być jakiś starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longerbycz    2
Nowsza seria chyba miała troche inne mosty więc to może być jakiś starszy.

ten przedni most to jest taki chyba co u tego zetorka u ciebie w profilu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4

szczerze to jak 60tysi to lepij kupić nową proxime i na raszte brał kredyt albo jakiegos zetora np z serii 95 za ta kase dostaniesz ładnego albo 914, nie wiem co ci potrzeba ale do tego konkretnego podchodził bym z rezerwą pozdro


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longerbycz    2
szczerze to jak 60tysi to lepij kupić nową proxime i na raszte brał kredyt albo jakiegos zetora np z serii 95 za ta kase dostaniesz ładnego albo 914, nie wiem co ci potrzeba ale do tego konkretnego podchodził bym z rezerwą pozdro

no nad nową proximą się jeszcze mocno zastanawiam, ursusa nie kupię ale chyba najchetniej to bym kupił takiego zetorka 7341 z niewielkim przebiegiem miałem na oku takiego za 65 tys ale ktoś mnie wyprzedził i żałuję chyba że już braknie tych ładniejszych zetorów bo jak tak jeżdże za ogłoszeniami to coraz więcej takich po 50 tys zł jest i maja poskręcane liczniki a takiego około 70 tys i ładnego to coraz trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

To gościu niezly może to zetor z 80-90 lat ktory by kosztował 30tyś a on se za niego weźmie 60tyś hehe


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igorass    33

Nawet jeśli ten Zetor był z 80-90 lat ( wydaje mi się że jest to 7745) to i tak gość musiał zainwestować w kabinę i maskę a może także w opony więc wyszło go to drożej niż 30 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Marco007
      Witam, zwracam się z zapytaniem do znawców silnika jaki znajduje się w mojej Forterze 11441. Mianowicie postanowiłem zamontować zegar doładowania turbo (chciałem zobaczyć kiedy turbo wstaje bo na niskich obrotach ciężko się rusza - choć ten model tak ma,wiadomo) i mu mojemu zaskoczeniu podczas pracy w pełnym obciążeniu zegar wychyla się na 1,5 bar - co moim zdaniem jest za dużą wartością na ten silnik. I teraz pytanie do was czy to jest norma czy coś szukać A jeżeli tak to gdzie? Dodam że podczas pracy gruszka od zwrotu odpowiedzialnego za ograniczanie ciśnienia nie pracuje a gdy wydłużę sztange tego zaworu to turbo wstaje duuuzo później więc to rozwiązanie odpada. 


    • Przez pudło
      Bardzo wolno opadają ramiona podnośnika (z obciążeniem 500 kg.trwa to ok 20 sekund ) ,Czy jest możliwość jakoś to wyregulować , jeśli tak to podpowiedzcie jak to zrobić ? (przestawianie dźwigienki w kabinie od regulacji szybkości nic nie daje - żadnej reakcji) Gdzie szukać przyczyny?
       
    • Przez klocek1231
      Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłem spadek mocy przy mojej forterra 11441. Widzę ze jak np siałem na dwójce na dwóch polbiegach i zawsze szedł sobie leciutko z dużym zapasem mocy, teraz czuję jakbym nie wiadomo jaki wielki siewnik ciągnął za sobą. Jadę na 1800obr i jak dodam gazu to praktycznie juz te obroty ledwo co sie wkręcają... Bardzo wolno... To samo w orce. Orałem zawsze na jedynce z jednym polbiegiem. Teraz w zasadzie musiałem albo z dwoma polbiegami albo na czwórce polowej....  Większość prac polowych wykonywałem zawsze w zakresie 1700-1800 obr Mam wrażenie ze do tych 1600 obr ciągnik  mniej więcej ma podobna moc co zawsze... Problem pojawia sie od 1700 wzwyz. 
       
       
      Ciągnik nie dymi ani nic 
       
       
      Z góry dziękuję za porady 
    • Przez Marcink10
      Witam. Potrzebuje pilnej pomocy z pacjentem zetor forterra 11441. A mianowicie problem polega na tym że podnośnik nie działa (jedynie czasami po odpaleniu chwile podnosi) oraz nie działa wgl wałek wom. Problem rozpoczął się po umyciu ciągnika. Sprawdzone kostki pod kabiną, wszystkie wyczyszczone i zapśikane contactem i nadal nic nie pomogło. Sprawdzone także kostki przy ehr. Proszę o pilną pomoc i z góry dziękuję.
    • Przez Marcink10
      Witam. Potrzebuje pilnej pomocy z pacjentem zetor forterra 11441. A mianowicie problem polega na tym że podnośnik nie działa (jedynie czasami po odpaleniu chwile podnosi) oraz nie działa wgl wałek wom. Problem rozpoczął się po umyciu ciągnika. Sprawdzone kostki pod kabiną, wszystkie wyczyszczone i zapśikane contactem i nadal nic nie pomogło. Sprawdzone także kostki przy ehr. Proszę o pilną pomoc i z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj