grzegorzk4

Kupię glebogryzarkę grudziądz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
grzegorzk4    68

Witam

Kupię glebogryzarkę Grudziądz 165 cm lub 200

 

Używana oczywiście, przez  rolnika, a nie z wystawki od handlarzy zarośniętą w trawie i na szybko malowaną.

 

Najlepiej z województwa podkarpackiego lu małopolskiego

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorzk4    68

jak b.dobry stan to do 2000 lub coś więcej

Ale wielkopolska to problem z transportem się robi

Edytowano przez grzegorzk4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Jeśli byłbyś zainteresowany ofertą ze śląskiego, to mam do sprzedania taką glebogryzarkę 1,65m.  Nowa przekładnia + łożyska i uszczelniacze, jedynie większość zębów z prawej strony wymagałoby już wymiany. Za 2tyś. załaduję Ci ją nawet na przyczepkę ;)

Edytowano przez lukasz222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Patrząc od Ciebie to 40km od Częstochowy. Miejscowość Molna, przy krajowej 11tce, sprawdź na google maps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez eddi87
      Witam, chciał bym sie doradzić czy warto zamienić glebogryzarke na brone talerzowę. Glebogryzarka robi tylko po warzywach 20 arow i ziemniakach 30 arow oraz po żniwach przy granicach. Resztę roku stoi nie używana. Pola jest 6h zbóż więc brona była by na podorywkę idealna lecz czy po warzywach też nią potne resztki na polu? Co do brony jestem właściwie przekonany tylko czy wg was warto gryzałkę zostawić czy brona da radę z tymi ziemniakami i warzywami? Bo mógł bym wziąć talerzówkę w rozliczeniu i wyjdzie połowa ceny. Oraz do c360 lepiej 1.8 czy 2.0 ziemie 1-2 klasa i pagórki też są, moje obawy do 1.8 to czy nie będzie czasem trzeba jechać kołem już po talerzowanym. 
    • Przez Pele94
      Witam. 
      Jak wszyscy wiem nie wszystkie maszyny rolnicze są wystawione na stronach typu olx czy otomoto. Większość maszyn stoi u handlarzy na placu gdzieś przy głównej drodze i czeka na przejeżdżającego drogą kupca.Od dłuższego czasu rozglądam się za używanym ciągnikiem i w internecie nie ma nic ciekawego.
      Jeżeli ktoś z was ma kontakty do osób które zajmują się sprowadzaniem maszyn , ciągników ogólnie handlem maszynami rolniczymi Podajcie numer kontaktowy, miejscowość oraz kilka słów o sprzedającym.  
      Myślę że nie jednemu z nas przydadzą się takie kontakty. 
      Pozdrawiam  
    • Przez kotek22kotek
      czy ktoś posiada takową i może ją porównać do bometa ?? interesuje mnie szerokość 1,6m.
       
      http://www.strumyk.eu/page/glebogryzarkagryza-16/#RL
    • Przez RometOgar200
      Kupie kompletny korpus do pługa i opony r15,3/75/10 jodełka, tylko woj pomorskie.
    • Przez bitels
      Witam wszystkich
      Orientuje się może ktoś z Was w jaki sposób powinny być montowane noże w japońskich glebogryzarkach? Chodzi o to gdzie idą prawe, gdzie lewe? Czy jest jakaś zasada ich montowania? Krańcowe na pewno po brzegach, ale też są prawe i lewe. Kupiłem taką maszynę mitsubishi 155cm i chcę się upewnić czy są dobrze po przykręcane. Zwłaszcza,że jeden był założony odwrotnie do kierunku wirowania wałka. Dlatego proszę o poradę, bo sposób ich montażu wydaje mi się z deka wątpliwy.

      Z góry dzięki za pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj