Skocz do zawartości
Karczycho

Byki, byczki, cielaki, cielęta, jałówki ras mięsny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Karczycho    0

Posiadam w ciągłej sprzedaży odchowywane cielęta ras mięsnych oraz mieszanych w wadze od 60 kg do 110kg
Ceny od 700zł do 1300zł

Cena cieląt uzależniona jest od wagi i aktualnej ceny rynkowej. Możliwość negocjacji i indywidualnego ustalenia końcowej kwoty sprzedaży. Przy zakupie większej ilości rabat.

Możliwość dowozu zwierząt do klienta
Dane kontaktowe

Ostrzeszów

tel 607173983

post-46789-0-80706400-1421322035_thumb.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jazda
      witam ma takie pytanie czy opłaca się kupować byczki od takich firm:http://allegro.pl/ci...2076112972.html i czy są takie firmy w województwie Mazowieckim lub Lubelskim??
    • Przez maciek1425
      siema mam w swoim stadzie krowe simental ma nie całe 8 lat jest bardzo dobra, spokojna szkoda mi jej było bardzo gdybym musiał ją odwieźć do rzeźni. problem polega w tym że nie chce zostać cielna była zacielana 3 razy ale za 4 albo 5 się udało minęło nie całe 3 miesiące i poroniła potem została zacielona około miesiąc temu i przedwczoraj pokazał się śluz na ogonie ale zachowanie jej nie wskazywało na to że ma ruję co robić prosze o odpowiedź dodam jeszcze tylko że wszystkie zacielenia były robione sztucznie
    • Przez tupac12
      Witam pytanie jak w temacie jak trzymacie krowy z cielakami?Krowy na uwięzi a cielaki luzem czy może krowy i cielaki luzem proszę o doradzenie które rozwiązanie będzie waszym zdaniem lepsze.Pozdrawiam
    • Przez hodowlany
      nie macie takiego problemu bo u mnie jeden drugiego doi i potem sierść sie naje i raz przez to zdechł mi cielak <_<