Skocz do zawartości
KamilBrz

Program do rozliczania pitów za 2014

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
KamilBrz    0

W jakim programie będę mógł rozliczyć pit i sam wskazać organiację pożytku publicznego? Czasami ta ostatnia opcja jest blokowana. Automatycznie wypełniania.

Thomas2135    1190

Jest tak jak korzystasz z programu oferowanego przez jakąś fundację. Dobry jest pity format. Ja pobierałem go ze strony fundacja jasia i małgosi. A czy od tego roku noe zmieniło się coś w tej sprawie? Us miał chyba wypełniać zeznania.

Wiadomość z agroFakt.pl

Podobno na inforze też jest jakiś program - piszę o nim, bo znajomy go zachwala. Ja w ubiegłym roku zrobiłem zeznanie podatkowe przy pomocy tego softu http://pit37.net.pl/
Instalka zawiera kilkanaście megabajtów. Pójdzie Ci to nawet na kiepskim pc-cie. Jest to dla mnie wygodne, bo mam tam kreator wspólnego rozliczenia z małżonkeim. A w tym z mf tego nie ma. Jest to taki prościuch w którym nic nie ma.

martinrylko    0

Wydaje mi się, że wystarczy wpisać w przeglądarkę hasło "program pit 2016" i znaleźć taki, który nie jest udostępniony na stronie fundacji, wtedy samodzielnie możesz wypełnić okienko z 1% ;) Ja osobiście jednak jestem zwolennikiem tej opcji kiedy 1% jest automatycznie przekazywany jakiejś organizacji bo sam nie mogę się zdecydować :P

Edytowano przez martinrylko

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się