radekbury

Hurlimann odpala i gaśnie

Polecane posty

radekbury    0

witam

 dzieje się tak w Hurlimannie xt910.6 z 2001 r  odpale 5-10 min gaśnie kręce kręce i nic , przekręce hebel poczekam z 10 min i odpala z pierwszego.

dodam że to nie problem paliwa bo paliwo dochodzi i ręcznie ampułem na regulatorze obrotów jak przekręce po tym co zgaśnie to odpala ale brak biegów wtedy jakby komputer sfiksował, 10 min na odłączonym aku i bez problemu odpali, 5 min i gaśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bondziornno    0

musiał bys sprawdzic ta kostke co reguluje gaz elektrycznie czy ona nierabła wykrecic i baterie 6volt podłaczyc pod te kabelki i zobaczyc czy reaguje .....a pompy paliwa maz w bloku, kazdy cylinder ma swoja papke? bo moze byc ze ci sie pozacirały pompy i sprezyny popekały i tez bedzie gasł nierowno chodził ....ja miałem takie problemy przy hurlimanie master h 6190 190km


moze byc ze ta kostka walła od gazu bo mowisz ze jak odpalisz i potem gasnie to jaks zwara sie robi nagrzeje sie i ie rozłacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekbury    0

zrobiłem taki tuning że podniosłem obroty na 1100 recznym gazem i takie cały czas utrzymuje i raz aby zgasł ale udało się go od razu odpalić bez odłączania aku i odczekania, tak każdy cylinder ma swoją pompę, obiecał dziś serwisant że podjedzie, 20 km bo tyle mam do serwisu i narazie nie może tej drogi pokonać ;) może jutro :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henryk23161    0

ja mam takie same problemy co ktorys raz zapali i zgasnie wczesniej sprawdzilem cala instalacje elektryczna i nic prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekbury    0

w moim hurlimannie problem jednak był z komputerem, odłączał pompę , pomogło przelutowanie kości na kable które wchodzą na płytkę, gdzieś się obruszało i nie było odpowiedniego przepływu, szybki tuning i chodzi jak nowy, orka wszystko zrobione i już zimuje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz_142
      Witam. Kupiłem lamborghini r7.210 2008r. 
      Mam problem z przełączeniem dźwigni tw. biegi szosowe-polowe. Nie da się przełączyć. 
      Wie ktoś co jest przyczyną? Albo jak powinno się to przełączać? 
    • Przez gogo500
      Witam posiadam ciągnik Same laser 90 i nagle znikneły mi chamulce niewiem czo mam wlac prosze o pomoc
    • Przez 19seba
      Witam ,mam pytanie wie ktoś czemu nie zawsze rozłączy przedni napęd ? Włączać , włącza zawsze a nie zawsze rozłączy i słychać że wyje w czasie jazdy , kontrolka się włącza i wyłącza normalnie 
    • Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.
    • Przez mpomykala
      Witam,
      Czy posiada ktoś do sprzedania instrukcję napraw do ciągnika Deutz dx4.50 lub innego modelu DX?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj