Skocz do zawartości
AF_Mirek

Bądź na tag! Otaguj zdjęcia, taguj wątki i wygraj

Polecane posty

AF_Mirek    6

Chcemy stale ulepszać Agrofoto.pl by łatwiej było Wam dotrzeć do interesujących wątków czy ciekawych zdjęć. Jednym z narzędzi, które bardzo to ułatwiają, są tagi. Chcemy by było ich jak najwięcej, a równocześnie były stosowane przez różne osoby w podobny sposób.

Dlatego będziemy nagradzać osoby, które dbają o swoje wątki i zdjęcia i dodają prawidłowe tagi. Każdego tygodnia osoba, która doda najwięcej prawidłowych tagów, może liczyć na prezent od Agrofoto.pl.

 

1. Jakie tagi są prawidłowe? Właściwe tagi to nazwa uprawy, bądź hodowli, w mianowniku liczby pojedynczej, producent i model sprzętu, słowa kluczowe opisujące problem

np.:Marchew, prostownik, jałówka, siewnik, Bizon, wapnowanie, oprysk.

 

Pełne zasady, jak dobrze używać tagów dostępne tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76798-tagi-jak-prawid%C5%82owo-u%C5%BCywa%C4%87-tag%C3%B3w-w-galerii-i-na-forum/

 

2. Zwycięzcą zostaje osoba, która w danym tygodniu doda najwięcej prawidłowych tagów do własnych wątków na forum i zdjęć w galerii. Liczy się każde dodanie prawidłowego tagu, to oznacza, że:

            - dodanie 3 prawidłowych tagów do jednego zdjęcia liczy się jako 3 tagi w konkursie

            - dodanie tej samej frazy jako tagu do 3 różnych zdjęć liczy się jako 3 tagi w konkursie

3. Aktualny ranking jest dostępny pod adresem http://www.agrofoto.pl/top_tagujacych ranking jest jednak jedynie informacją o liczbie dodanych tagów, wybór zwycięzcy będzie podlegał za każdym razem weryfikacji – Agrofoto.pl będzie sprawdzać, czy dodawane zostały  tagi użyte z zasadami.

4. Tagi mogą być dodawane zarówno do nowych, jaki i już istniejących na Agrofoto.pl zdjęć i wątków.

5. Tag to słowo kluczowe, określające czego dotyczy cała wypowiedź, definiujące co jest na zdjęciu, Dlatego tagi powinny opisywać jedynie najważniejsze elementy. Dlatego zdjęcie powinno opisywać kilka, nie kilkadziesiąt tagów.

6. Za sztuczne, niezgodne z regulaminem Agrofoto.pl nabijanie tagów (np. tworzenie wielu nowych zdublowanych tematów) będziemy wykluczać z konkursu.

7. Każda kolejna edycja trwa tydzień, od poniedziałku do niedzieli.

8. Uczestnikami konkursu są wszyscy zarejestrowani użytkownicy Agrofoto.pl, wystarczy dodawać tagi.

9. Zwycięzca każdego tygodnia otrzymuje nagrodę, którą będą bluzy Agrofoto.pl.

10. Konkurs trwa od 12 stycznia 2015 do odwołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
farmero015    2659

ale jak to jest jak ktoś ma kilkanaście stron zdjęc i wszystko otaguje i ma  dużo punktów to wygrywa

a taki co ma mniej zdjęc i wszystko otaguje i ma mniej punktów to przegrywa ??

jak tak to trochę niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
GoRAL1    63

Czyli nie liczy jakosc ale ilosc

  czyli na AF wszystko po staremu 

komercja

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
farmero015    2659

to jak taki @GABRYS1997 ma teraz 883 punktów a ja mam 251 to żeby go wyprzedzić o 7 punktów to musze dodać 64 zdjęcia po 10 tagów to jest nienormalne

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
AF_Mirek    6

To jest konkurs, który będzie trwał dłużej. Co tydzień, osoba która w danym tygodniu doda najwięcej tagów wygrywa. Dziś poniedziałek, nagroda za poprzedni tydzień przyznana, więc znów wszyscy startują od zera.

Fakt, ktoś kto jest aktywny na forum od dawna i od lat dodaje zdjęcia ma większe możliwości ale to nie znaczy, że ktoś kto dziś wszedł na Agrofoto.pl pierwszy raz nie może wygrać w którymś kolejnym tygodniu.

A co do jakości i ilości - ważne jest i jedno i drugie - jeśli będzie dużo tagów Agrofoto.pl będzie działać lepiej ale to muszą być sensowne, poprawne tagi, także jeśli będę widział, że tagi dodawane są bez sensu, tylko by zrobić ich dużo, będę  prosił taką osobę o zrobienie porządków, a jeśli się nie dostosuje, to zgodnie z zasadami, wykluczał taką osobę z konkursu

Udostępnij ten post


Link to postu
IMATEUSZI    20

Ktoś czuwa nad konkursem? ;) Dziś poniedziałek - prawie wtorek.. kolejny konkurs powinien już trwać, a tym czasem nie rozstrzygnięty ubiegły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
AF_Mirek    6

Zwycięzcą kolejnego tygodnia zostaje... IMATEUSZI . Gratulujemy ponownie. Licznik został wyzerowany o północy ,zapraszam do kolejnej edycji,

 

Udostępnij ten post


Link to postu
janusz20    105
Napisano (edytowany)

I tak do końca konkursu ,,Zwycięzcą kolejnego tygodnia zostaje... IMATEUSZI " 

Trzeba było zrobić ograniczenie do np 5 zwycięstw a w ten sposób zaraz spadnie popularność tego pseudo konkursu.

 

Ale wiadomo ekipa AF nigdy nie umiała zrobić przejrzystego konkursu.

Edytowano przez janusz20
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
AF_Mirek    6

 W tym tygodniu wygrywa Deutz-Fahr-Team-18. Przy okazji przypominam o regulaminie i idei konkursu. Za sztuczne nabijanie tagów (pod tym hasłem rozumiemy każdą manipulację) będziemy wykluczać z konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
AF_Mirek    6

Tak, istnieje możliwość, że liczba tagów w rankingu może się komuś zmniejszyć, bo na przykład zostały poprawione przez moderatorów niewłaściwe tagi.

 

 

Regulamin konkursu: 

 - "ranking jest jedynie informacją o liczbie dodanych tagów, wybór zwycięzcy będzie podlegał za każdym razem weryfikacji – Agrofoto.pl będzie sprawdzać, czy dodawane zostały  tagi użyte z zasadami."

 - "Za sztuczne, niezgodne z regulaminem Agrofoto.pl nabijanie tagów będziemy wykluczać z konkursu"

 

Także za ubiegły tydzień, zgodnie z regulaminem konkursu, zwycięża osoba z największą ilością dodanych tagów tom446.

Udostępnij ten post


Link to postu
AF_Mirek    6

Są możliwości, żeby zaburzyć wyniki, które pokazują się tu http://www.agrofoto.pl/top_tagujacych, czasem nawet nieświadomie. Nie będę oczywiście mówił jak. Dlatego oficjalne wyniki podawane są w oparciu o sprawdzenie danych z serwerów, a nie o ranking, co zostało zapisane w regulaminie konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
×