Zaloguj się, aby obserwować  
Hvb3000

Massey Ferguson 6170-Opinie

Polecane posty

Hvb3000    7

Moje pytanie dotyczy awaryjności i tego jakie ma zalety i wady skrzynia "dynashift", jak oceniacie ciągnik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

o dynashift dość sporo pisze na ppr  ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxifarmer    0

Kupuję teraz mf 6170 i pewien szpec który sie na tym podobno zna powiedział mi kilka przydatnych rzecze które mam sprawdzić przed zakupem ale te jego rady nie wydają mi sie do końca takie pewne więc postanowiłem sie skonsultować z wami a mianowicie powiedział mi tak:

-sprzęgło ma ciężko chodzić (niezbyt mi sie to wydaje bo przecież ono jest wspomagane i raczej powinno lekko chodzić)

-kierownica przy maksymalnym skręcie ma sprawieć wrażenie jakby ją lekko samo odbijało z powrotem

-podczaz zmiany biegów czymając na sprzęgle silnik ma zmieniać dzwięk

nie wim czy to prawda i jestem otwary na inne propozycjie

 

Oprócz tego mam jeszczee kilka pytań jak drobic sprężarke i górny zaczep bo bez tego nie da rady jeździć z przyczepami a mało który ma to oryginalnie jak by ktoś wiedział to niech opisze i jakie fotki jakby jeszcze wrzucił był bym bardzo wdzięczny

Drugim razem poszukaj, czy nie ma już takiego tematu, lub bardzo podobnego :) .

 

Tematy połączone.

Edytowano przez MarcinPykuS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o sprzęgło to nie mam pojęcia skoro jest hydrauliczne to ma i powinno lekko chodzić chodzi ciężej wtedy gdy ciągnik jest zimny(olej jest gęstszy).


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

Zależy bo jak olej ci mocno zgestnie to sprzęgło lata jak szmata a tak normalnie to troche ciężej niż w samochodzie chodzi.


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak olej jest gęsty to wtedy chodzi ciężko ale żeby latało jak szmata ;).,znajomy był u mnie i mówił że oglądał 6150 MF i po wciśnięciu sprzęgła pompa wyła głośno i coś stukało o zrezygnował z tego fanta.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

u nas było miekkie tak ze jednym palcem można było nawet mechnaik był i powiedział ze tam są dwie pompki jedna od wszystkiego - wom podnośnik i ta reszta a jedna mała o biegów i tam sprzegła i jak olej za gęsty to ta mała pompka nie umie zaciągnąć i sprzegła nie ma


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS931    23

Witam

Chciałbym dowiedzieć się czy polecacie ciągnik Massey Ferguson 6160 i jakie są jego zalety i wady. Również chciałbym dowiedzieć się jaka jest skrzynia wraz z silnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez MichalP
      Witajcie.  Potrzebuje  pomocy. W załączniku wrzucam zdjęcie  włącznika od klimatyzacji. Niestety po rozebraniu panelu okazało się że przycisk jest nie podłączony numer części
      (mf 3902701m91). Szukałem jakiś kabli nie podpiętych w dachu, ale żadnych końcówek  nie podpiętych nie widzę.  Orientuje się ktoś jak to jest zasilane, ewentualne podpowiedz w jakim kolorze kable tam powinny dochodzić. 
       
       
      Oczywiście ciągnik klimatyzację posiada

    • Przez Przemqs992
      Mam problem z masejem biegi chodzą prócz terenowych słychać zgrzyt podcZas przełączania biegów nie idzie ruszyc reszta ok . Jakaś rada?
    • Przez xXKarolXx
      Witam . Chciał bym kupił sieczkarnie john deere 6810 i przerobić ją do zbioru traw na zielonkę  tylko zastanawia mnie to czy noże nie pękają od kamieni i czy często może złapać kamień i cos rozwalić co będzie skutkowało dużymi kosztami co myślicie na ten temat proszę o wypowiedź ? I ile się bierze za ha zebranej trawy z odowozem ?
    • Przez krzysiek276
      Witam wszystkich.  Pomoże ktoś co to za błąd ECU1176.12
    • Przez MichalP
      Witam
      Koledze jakie parametry powinny mieć wtryskiwacze w 6170. Nie daje mi spokoju poddymianie mojego ciągnika i chce sprawdzić czy  z nimi jest wszystko oki.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj