Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hvb3000

Massey Ferguson 6170

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ferguson
Hvb3000    4

Moje pytanie dotyczy awaryjności i tego jakie ma zalety i wady skrzynia "dynashift", jak oceniacie ciągnik ?

maxifarmer    0

Kupuję teraz mf 6170 i pewien szpec który sie na tym podobno zna powiedział mi kilka przydatnych rzecze które mam sprawdzić przed zakupem ale te jego rady nie wydają mi sie do końca takie pewne więc postanowiłem sie skonsultować z wami a mianowicie powiedział mi tak:

-sprzęgło ma ciężko chodzić (niezbyt mi sie to wydaje bo przecież ono jest wspomagane i raczej powinno lekko chodzić)

-kierownica przy maksymalnym skręcie ma sprawieć wrażenie jakby ją lekko samo odbijało z powrotem

-podczaz zmiany biegów czymając na sprzęgle silnik ma zmieniać dzwięk

nie wim czy to prawda i jestem otwary na inne propozycjie

Oprócz tego mam jeszczee kilka pytań jak drobic sprężarke i górny zaczep bo bez tego nie da rady jeździć z przyczepami a mało który ma to oryginalnie jak by ktoś wiedział to niech opisze i jakie fotki jakby jeszcze wrzucił był bym bardzo wdzięczny

Drugim razem poszukaj, czy nie ma już takiego tematu, lub bardzo podobnego :) .

Tematy połączone.

Edytowano przez MarcinPykuS

Wiadomość z agroFakt.pl

PronarekP5    25

Zależy bo jak olej ci mocno zgestnie to sprzęgło lata jak szmata a tak normalnie to troche ciężej niż w samochodzie chodzi.

Jak olej jest gęsty to wtedy chodzi ciężko ale żeby latało jak szmata ;).,znajomy był u mnie i mówił że oglądał 6150 MF i po wciśnięciu sprzęgła pompa wyła głośno i coś stukało o zrezygnował z tego fanta.

PronarekP5    25

u nas było miekkie tak ze jednym palcem można było nawet mechnaik był i powiedział ze tam są dwie pompki jedna od wszystkiego - wom podnośnik i ta reszta a jedna mała o biegów i tam sprzegła i jak olej za gęsty to ta mała pompka nie umie zaciągnąć i sprzegła nie ma

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kiernoz
      Witam. Mam do kupienia traktor Massey ferguson 6110 Chciałem zapytać czy to dobry traktor i czy jest awaryjny ? byłby to traktor zastępujący ursusa c3603p głównym jego przeznaczeniem była by praca z ładowaszem czołowym ,rozrzutnik, beczkowóz, kosiarka, zgrabiarka ,przetrząsarka. Był by to 2 traktor w gospodarstwie do lżejszych prac. Z góry dziękuję i pozdrawiam
    • Przez sznajdik
      Czy da się zrobić wyjście do hamulca hydraulicznego do hamowania przyczepy w mf 3060 i gdzie ewentualnie się podłączyć?
    • Przez Masterek24
      Witam
      Dzisiaj umyłem przed zimą ciągnik. Po myciu odpaliłem i podczas jazdy nie działa żaden półbieg. Jak zatrzymam ciągnik to każdy półbieg wchodzi i jaki sobie wbije i ruszę to na takim jadę tylko problem że podczas jazdy już zmienić nie mogę nie działają o co chodzi ??
    • Przez dawid1983
      WITAM MAM PYTANIE CZY DO MF 3070  PRZED POMKA PALIWA MOGE ZAMONTOWAC JAKIS DODATKOWY FILTERK  ZEBU ZBIRAL TEN CALY SYF ZE ZBIORNIKA A NIE POMPKA PALIWA  JAKI TEN FILTERK ZAMONTOWAC PROSZE O PODPOWIEDZ MOZE KTOS MA COS TAKIEGO ZROBIONE JAKIES ZDJECIA
    • Przez mfmf
      mam problem z kontrolka zapchanego filtra oleju, zapala sie po jakiejs godz pracy w polu, gdy go zgasze odstoji 5-10 minut gasnie ale po chwili znowu sie zapala. Ciagnik po zapaleniu kontrolki nadal jest sprawny i wszystko dziala wporzadku?

olej i filtry sa nowe, olej to fuchs hydramot 10w40

co to moze byc? czujnik cos nie bangla?