groomerkaMagda

Jak obchodzić się ze zwierzętami na egzaminie z weterynarii. ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Prawdę mówiąc nie wiem co mam powtarzać...Tego jest od groma.

Zastanawiam się tez ,czy sesja jesienno zimowa będzie taka sama jak teraz letnia, czy dadzą inne zadania ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gofiaczek    83

Nie ma takiej możliwości, żeby było takie samo zadanie. Zajrzyj na grupę Technicy weterynarii w trakcie egzaminów, na pewno coś Ci to pomoże :)


 

"Nie porzucaj nadzieje,

Jakoć sie kolwiek dzieje:

Bo nie już słońce ostatnie zachodzi,

A po złej chwili piękny dzień przychodzi." J.K.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 wrzesnia mam kolejny egzamin

tym razem -Wykonywanie czynności pomocniczych z zakresu realizacji zadań inspekcji weterynaryjnej.

zastanawiam sie czy ktos mial cos podobnego i czy ktos moze mi napisac jak faktycznie jest kiedy przychodzi do was ktos z inspekcji albo glowny wet i co sprawdza.

czym sie kieruje

co sprawdza

nie chce Was tu szpiegowac tylko sie dowiedziec jak jest w praktyce bo wszyscy wiemy ze praktyka co innego niz to co nas uczą

czy ktos  z Was wypisywal jakies dokumenty, ma jakies spiwety zebym mogla popatrzec, oczywiscie zamazujcie swoje prywatne dane :)

wszystko chętnie sie od Was nauczę

Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roastall    0

pamiętam, że zabrałem mojego psa do weterynarza na szczepienie, po raz pierwszy pies bardzo się bał, wtedy był jeszcze mały, Weterynarz poradził nakarmić psa 2 godziny przed przybyciem i zabrać ze sobą ulubioną zabawkę i smakołyk, oczywiście po raz drugi poszliśmy, gdy pies miał już 7 miesięcy, ale nie było strachu, była nawet zabawna. Poszliśmy na badania i szczepienia, a weterynarz doradził mi, aby ostrożnie traktować psa mojej rasy, mam buldoga amerykańskiego, małą fajną rasę. Opieka nie jest bardzo wymagająca, mam tylko pozytywne emocje, nawiasem mówiąc, znalazłem artykuł na temat opieki w sieci i trzymam się ich rad, oto one

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj