Skocz do zawartości
NewHolland6090

Opony bezdętkowe AUTOSAN !!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Autosan

Witam

Mam mały problem. Mam przerobioną AUTOSANKE na przyczepę do przewozu balotów. Ale koła nie dają rady. Słyszałem że są zamienniki troche większe i na oponach bezdętkowych. Ważne żeby pasował rozstaw na piastę. Jeśli ktoś wie gdzie mogę kupić takie felgi z oponami będę wdzięczny. Teraz mam opony 10.0/70-15.3. 

post-41630-0-93176700-1421010926_thumb.jpg

Landfarmer    3557

Jeśli piasty są takie jak w rozrzutniku czy prasach rolujących produkcji polskiej to poszukaj właśnie kompletów od prasy czy beczkowozu nowego typu bo teraz dają szerokie opony prawie do wszystkich pras itp

Szef wszystkich szefów  ;)

tomek73    195

Idź do firmy co sprzedają kola, i opony, dobierzesz.Z niskopodwoziuwki.Opony idzie używki kupić, felgi raczej tylko nowe.Ewentualnie używane felgi i środki przoerobić.

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    507

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Jackassiu
      Witam
      Mam zamiar kupić przyczepę z SANOKA D 45( najprawdopodobniej) wywrot na 2 str, ładowność 3,5t. Po prawej stronie nad tylnym kołem znajduje sie tabliczka znamionowa a z lewej str tej tabliczki jest jeszcze jakiś "aluminiowy pasek" (obydwie te tabliczki są nie czytelne-jakiś nalot+farba). Moje pytanie jest następujące: gdzie szukać nr nadwozia-ramy?
      Odnowienie tych numerów kosztuje "TYLKO" ok 310 zł
    • Przez pio46
      Witam .Jaką nową  przyczepę polecacie  około 12 ton z skrzynia pow 5 metrów i ich ceny?
    • Przez zetor7745
      Co sadzicie o przyczepach Pronar. Interesuje mnie kupno 2 sztuk 10t i wybor padl na pronar dobra cena co wy na to?
    • Przez Tomsky
      Witam,
      zastanawiam się nad zakupem używanej przyczepy skorupowej SODIMAC , tandem resorowany. Jeśli na forum są użytkownicy takiej maszyny proszę o info na co zwrócić uwagę przy  zakupie , ewentualnie słabe strony czy problemy .
      Pozdrawiam
    • Przez HornetZnawca
      Witam kupiłem przyczepę od Tatry brandys i mam problem z hamulcami bo są w niej dwuobwodowe a ciągniki mam Polskie:/ Co zrobić żeby przyczepa hamowała przy ciągniku z hamulcami jednoobwodowymi? Chciał bym też zaczepiać za brandyską HL 8011 która też jest na jednoobwodowych hamulcach...