WojtekWawszczak

do czego służy ten łańcuch?

Polecane posty

wieslaw16    79

Tak,ale belkę wygnie w pałąk tą co do niej jest zamocowany łańcuch, :huh:  tak zrobiłem jak zapiętą miałem rotacyjną i belkę miałem do prostowania zamiast kosić łąkę :lol: Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotchisc    56

dziwne bo u mnie 30 podnosi spokojnie owijarkę z stawiaczem bel ale nie trzyma na pompie i opuszcza więc łańcuszek i w drogę i nigdy nie było takiego przypadku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

ja na tym łańcuszku często opryskiwacz transportuje co prawda nie jest to duży opryskiwacz tylko 300l + masa opryskiwacza ale jedyne co nie wytrzymało to jedno ogniwko w tym łańcuchu a tak wszystko jest ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Maszyny które są zawieszone blisko tyłu ciągnika może nie wygną, lecz rotacyjna złozona do transportu ma większość ciężaru na koncu maszyny i ta długość zrobiła swoje, tak że belkę palnikiem grzałem i trudno było ją wyprostować :huh: Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek2203    11

Wujek przy 330M wozi na tym łańcuszku kosiarkę i nic mu się nie gięło jedynie co to od czasu do czasu wymieni ten hak bo pęknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotchisc    56

spokojnie można zahaczyć nic sie nie stanie , niektóry hak pęknie czy łańcuszek ale bardzo rzadko i to może sie każdemu stać , ale o wygiętej belce pierwszy raz słysze :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


    • Przez raven18
      Przyczepa skorupowa z własną hydrauliką, siłownik po wymianie uszczelniaczy gdyż tłoczysko jest w dobrym stanie. Cieknie. Chyba nawet bardziej niż przed wymianą uszczelnień, tylko cały problem jest w tym że nie cieknie podczas podnoszenia czy opuszczania ale już po opuszczeniu, złożeniu, dodam że wcześniej było to samo dlatego poszedł do regeneracji... 😒 Dopiero jak daje dźwignię przy pompie od opuszczania na tzw wolny spływ przestaje, co to może być, tam się jakieś ciśnienie tworzy czy jak. Normalnie paka podniesiona nic nie cieknie, nie opada a jak złożę to zaczyna ciec ... 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj