kamil96

Egzamin zawodowy z kwalifikacji R.03 pisemny i praktyczny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Domelek12    2
Dnia 6.02.2018 o 17:19, hali67 napisał:

Cześć, ja byłem na kursie eksternistycznym w tej szkole, ale zdaję egzaminy w Mokrzeszowie.

Jestem ciekawy jaka jest zdawalność w tej szkole. Czy ktoś może zdawał egzamin w tej szkole w Warszawie teoria i praktyka w Radomiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deasel    0
Napisano (edytowany)

jeszcze jedno głupie pytanie czy podpinanie powinno wyglądać tak

odpalenie ciagnika

podjechanie

zgaszenie ciągnika 

podczepienie

zapelenie ciągnika

podniesienie sadzarki i przestawianie.

 

jeszcze jedno  instrukcja od sadzarki jest dostępna na egzaminie?

Jak fachowo ustawić głębokość sadzenia

Edytowano przez deasel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolek    0

Nie musisz odpalać bo sadzarka jest blisko , są instrukcje do sadzarki 

Głębokość ustalasz gdy sadzarka opiera się na kole środkowym w tedy jest 11 cm u mnie w szkole były klocki 3 cm i po położeniu dawało to 8 cm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuję NA JUŻ arkuszu egzaminu R.03 ze stycznia 2018. Czy ktoś posiada? Będę bardzo wdzięczna za pomoc, mój mail to: nowakkinga0802@gmail.com 

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna78    0

Proszę o informację jak wygląda egzamin praktyczny R3, czy zadania są w grupach czy indywidualnie ?? Czy jest wymagana jazda ciągnikiem obsługa opryskiwacza itp. 

Edytowano przez Martyna78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajgor94    9
też będę zdawać R3 w tym miesiącu . Na praktycznym zależy od roku co jest, ale obsługa i jazda traktorem bardzo możliwa chyba że coś ze zwierzęcej będzie. Może ktoś wie co będzie w tym roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna78    0

Ja zdaję teorię 23 czerwca w Przasnyszu, a może ktoś jeszcze zdaje??

Edytowano przez Martyna78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaplamarzena   
Gość czaplamarzena
Dnia ‎11‎.‎06‎.‎2018 o 18:42, Martyna78 napisał:

Ja zdaję teorię 23 czerwca w Przasnyszu, a może ktoś jeszcze zdaje??

Martyna78 napisz co miałeś na praktycznym

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koval103    5

87,5% ;)

Tutaj arkusz   

ODPOWIEDZI W ARKUSZU SĄ BŁĘDNE  !  poprawne odpowiedzi wstawiałem wyżej!

*Arkusz nie jest mój     
                   
e4d66c5d1ded7545med.jpg
35d586236f220bbcmed.jpg
119d9f086e572885med.jpg
a173534e0bb40e03med.jpg
ae256dced4b95cbemed.jpg
eff7f60abe44ddfdmed.jpg
fb7f7363077515d4med.jpg
5d9f37fb5fb56acdmed.jpg
485a7aa6242afc90med.jpg
e7464a62993901bbmed.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel1025    21

Wczoraj miałem R.03 praktyczny. Egzamin nie był trudny moim zdaniem. Zobaczymy co będzie. Myślę że z 80-85 % będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer345    3
32 minuty temu, pawel1025 napisał:

Wczoraj miałem R.03 praktyczny. Egzamin nie był trudny moim zdaniem. Zobaczymy co będzie. Myślę że z 80-85 % będzie. 

A co miałeś na egzaminie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel1025    21
4 minuty temu, Farmer345 napisał:

A co miałeś na egzaminie ? 

Tabela 1: Obliczyć ilość białka i lizyny w 1 kg mieszanki treściwej, z tego co pamiętam było że 1 kg mieszanki treściwej zawiera 13 MJ energii metabolicznej i że w 1 MJ jest 13 g białka i 0,65 g lizyny. Tabela 2: Obliczyć ile energii metabolicznej, białka i lizyny jest zawarta w poszczególnych śrutach (śruta z pszenżyta, śruta z jęczmienia, otręby pszenne, koncentrat LK 20%) i później to wszytko sumować i twierdzić czy wszystko się zgadza z wymaganymi parametrami. Odchyłka (czy jak to powiedzieć) mogła wynosić +/- 10%. Jeśli się mylę to mnie poprawcie jak ktoś miał taki sam egzamin jak ja bo już dokładnie tej tabeli nie pamiętam. Tabela 3: Obliczyć ile potrzeba śruty z pszenżyta, śruty z jęczmienia, otrębów pszennych i koncentratu LK 20% do sporządzenia 6 kg mieszanki treściwej i później po obliczeniu trzeba było te 6 kg mieszanki treściwej sporządzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer345    3
1 godzinę temu, pawel1025 napisał:

Tabela 1: Obliczyć ilość białka i lizyny w 1 kg mieszanki treściwej, z tego co pamiętam było że 1 kg mieszanki treściwej zawiera 13 MJ energii metabolicznej i że w 1 MJ jest 13 g białka i 0,65 g lizyny. Tabela 2: Obliczyć ile energii metabolicznej, białka i lizyny jest zawarta w poszczególnych śrutach (śruta z pszenżyta, śruta z jęczmienia, otręby pszenne, koncentrat LK 20%) i później to wszytko sumować i twierdzić czy wszystko się zgadza z wymaganymi parametrami. Odchyłka (czy jak to powiedzieć) mogła wynosić +/- 10%. Jeśli się mylę to mnie poprawcie jak ktoś miał taki sam egzamin jak ja bo już dokładnie tej tabeli nie pamiętam. Tabela 3: Obliczyć ile potrzeba śruty z pszenżyta, śruty z jęczmienia, otrębów pszennych i koncentratu LK 20% do sporządzenia 6 kg mieszanki treściwej i później po obliczeniu trzeba było te 6 kg mieszanki treściwej sporządzić.

Ok dzięki ja mam we wtorek i tez mam mieć pasze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel1025    21
1 godzinę temu, Farmer345 napisał:

Ok dzięki ja mam we wtorek i tez mam mieć pasze :)

Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj