kamil96

Egzamin zawodowy z kwalifikacji R.03 pisemny i praktyczny

Polecane posty

BIZKOW    1

U mnie ma być opryskiwacz i nawozy do rozpoznania :)

Byłbym wdzięczny, jakbyś napisał coś więcej już po egzaminie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

U mnie cięko 31 punktów

 

 

Cienko ? tez miałem 31 i jestem zadowolony mogło być 34 ale nie zaznaczyło się "pierwszej mysli " bo ta chyba zawsze najlepsza,

Agrobiznes ma pasze do odważenia . R3 na jutro : obsługa codzienna ciągnika(brak jednego kierunkowskazu, brak trójkąta od wolnobieżnych i za niskie ciśnienie na przedniej osi), brak jednej dyszy w opryskiwaczu , odwazenie nawozów po prawdopodobnie wcześniejszym  wyliczeniu ich ilosci, mocznik , saletra, saletrzak( do rozpoznania który to który bo bedą w w pojemnikach a nie workach. Ponoć dawke trzeba bedzie trzeba przeliczyć na ary bo na hektary za mała ilośc (20 kg)

 

To chyba na tyle, Nie pomylić obliczen ,o ile będą i powinno być wporządku.


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Poprawka:   nawóz trzeba było wyliczyc w formie oprysku dolistnego.  Wyszło 15 kg mocznika. Reszta jak napisałem wczoraj. 


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawka: nawóz trzeba było wyliczyc w formie oprysku dolistnego. Wyszło 15 kg mocznika. Reszta jak napisałem wczoraj.

I w arach trzeba było liczyć? Jakie dane są podane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    417

Ja osobiście swego czasu zdawałem mechatronike na egz, ale z tego co mi wiadomo to w okolicach 25 sierpnia są wyniki z egzaminów. Tak ja mialem i mój kuzyn teraz, też tak ma.


Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qulka89    0

Ja też mam egzamin teoretyczny w styczniu. Mógłby ktoś powiedzieć jak się do tego przygotować, czy wystarczy zrobić kilka testów w poprzednich lat żeby zdać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    470
test jest prosty jak szczanie. jak sie ma troche doczynienia z rolnictwem to wcale nie trzeba sie uczyc jedynie kilka testow dla treningu rozwiazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec1997    30

Test faktycznie jest prosty,ja zdawałem w tym roku,ale znam takie osoby co mają doczynienie z rolnictwem i nie zdało,może stres ich zjadł albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacekGA    0

Witam, 
Czy ktoś z tu obecnych będzie zdawał egzamin praktyczny w woj. Pomorskim (ZSR w Bolesławowie)? 

Proszę o priv.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weengosz    0

Kurcze, zrobiłem wszystkie testy z poprzednich lat i wszysto wynik w przedziale 17-25pkt :/
Czyli nie za bardzo satysfakcjonujące... co obowiązkowo zrobić, żeby czuć się pewnie na egzaminie i mieć spokojnie te 50-55%?
Zdaje 11 stycznia  w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janekgt540    0

Czy ktoś jest w posiadaniu Arkusza z zadaniami? Poniżej podaję poprawne odpowiedzi z tegorocznego egzaminu. Ogólnie egzamin nie był jakoś super trudny wg mnie.odpowiedzi.thumb.jpg.485cea4c77ad8bc35c7f3acbca591a43.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weengosz    0

Ktoś zdawał w tym roku lub będzie zdawał PRAKTYKĘ R3?
Ktoś podpowie jak się do tego przygotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
Dnia 12.01.2018 o 22:41, Janekgt540 napisał:

Czy ktoś jest w posiadaniu Arkusza z zadaniami? Poniżej podaję poprawne odpowiedzi z tegorocznego egzaminu. Ogólnie egzamin nie był jakoś super trudny wg mnie.odpowiedzi.thumb.jpg.485cea4c77ad8bc35c7f3acbca591a43.jpg

kolego nie wiem skąd to masz, ale to na pewno nie jest karta odpowiedzi z egzaminu R3 2018, raczej z 2016


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weengosz    0
6 minut temu, mqrcin1991 napisał:

czy ktoś wie co jest teraz na egzaminie praktycznym z r3 ?? bo jutro mam rano a nikt nigdzie nic nie pisał :/

Podbijam, nie wiadomo nawet jak się przygotować :(
W Radomiu masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj