kamil96

Egzamin zawodowy z kwalifikacji R.03 pisemny i praktyczny

Polecane posty

kuba24051    467

i na czym te zadania polegaja? jak to wszystko wyglada ? zdaje egzamin w niedziele i jestem ciekaw mam napisane ze zabrac tylko dlugopis i dowod osobisty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek212    1

Podobno mają być trzy zadania i niewiadomo na które się trafi.....


ZETOR 10540
ZETOR 7745+TRAC-LIFT 120
URSUS C-330M
BIZON SUPER ZO-56 razem w jednej drużynie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
areksz125    0

Ja miałem. Były dwa zadania. 1. Badanie mleka na obecność bakterii. 2. Przygotowanie mieszanki paszy dla byka czy jakiegoś innego zwierzaka.

Jak wyglądało zadanie z badaniem mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dają 4 próbki mleka w butelkach (każda z innego wymiona) i tacke na której są 4 pojemniki. Wlewasz z jednej butelki troche mleka do jednego pojemnika, z drugiej do drugiego pojemnika itd, potem przechylasz tacke żeby odlać mleko do poziomu który jest zaznaczony na tych pojemnikach. Potem strzykawką dodajesz do każdej próbki odpowiednią ilość płynu który tam dostaniesz. Następnie ruszając tacką musisz to wymieszać i wyniki tego co wam wyjdą wpisujecie do tabelki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
areksz125    0

Dają 4 próbki mleka w butelkach (każda z innego wymiona) i tacke na której są 4 pojemniki. Wlewasz z jednej butelki troche mleka do jednego pojemnika, z drugiej do drugiego pojemnika itd, potem przechylasz tacke żeby odlać mleko do poziomu który jest zaznaczony na tych pojemnikach. Potem strzykawką dodajesz do każdej próbki odpowiednią ilość płynu który tam dostaniesz. Następnie ruszając tacką musisz to wymieszać i wyniki tego co wam wyjdą wpisujecie do tabelki. 

 

Ok wielkie dzięki :)

Przy tej mieszance paszy dla bydła są jakieś wyliczenia...jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest na arkuszu napisane ile czego sie daje, trzeba tylko obliczyć ile na ten jeden opas ma tego być. Mieszanki są podpisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek212    1

Niech ktoś da znać co bedzie jutro (tj.czwartek) bo ja mam w piątek i jestem ciekaw na co mogę trafić...


ZETOR 10540
ZETOR 7745+TRAC-LIFT 120
URSUS C-330M
BIZON SUPER ZO-56 razem w jednej drużynie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Niech ktoś da znać co bedzie jutro (tj.czwartek) bo ja mam w piątek i jestem ciekaw na co mogę trafić...

 

 

Napisane jest na co możesz trafić.

 

 

 

 

 

Cke przeprowadza egzaminy w niedziele??


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia. Ja zdaję w sobotę rano... 

I też proszę każdego, kto będzie już po egzaminie o napisanie, co miał, bo jestem mega zestresowana. Mam nadzieję, że właśnie będzie to z mlekiem i paszą, a jak ktoś tu da znać, że też miał te zadania, to zawsze większe prawdopodobieństwo, że również na to trafię. 

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    467

ja mam egzamin 5 lutego czyli w niedziele. dzwonilem tam to babka gadala ze maja byc w tym roku w niedziele tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
areksz125    0
Napisano (edytowany)

Ja już po egzaminie... :) Było badanie mleka i przygotowanie mieszanki paszy. Jutro podobno ma być próba kręcona. Obowiązkowo zabierzcie strój roboczy. Powodzenia ;)

 

Edytowano przez areksz125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek212    1

ciekawe jak będzie wyglądać ta próba jakie haczyki tam będą..........


ZETOR 10540
ZETOR 7745+TRAC-LIFT 120
URSUS C-330M
BIZON SUPER ZO-56 razem w jednej drużynie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
areksz125    0

może nie będzie haczyków, już wcześniej było takie zadanie i tylko tyle, że trzeba było uwzględnić 5 %  poślizgu koła.

Do tego pewnie będzie przegląd ciągnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek212    1

No zobaczymy jutro co tam dadzą.....

 


ZETOR 10540
ZETOR 7745+TRAC-LIFT 120
URSUS C-330M
BIZON SUPER ZO-56 razem w jednej drużynie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj