kamil96

Egzamin zawodowy z kwalifikacji R.03 pisemny i praktyczny

Polecane posty

michal124    8

R. 03 praktyczny z wczoraj 1. Rozpoznanie śrut jęczminna sojowa i z przenżyta 2. Ocena organoleptyczna siana kiszonki z kukurydzy i sianokiszonki. 3. obliczyć dawkę dla jednej krowy mlecznej wszystko podane na dzień obliczyć na jeden odpas (rano) wszędzie 1/2 dawki tylko siano było 1/3 rano.4 przygotować stanowisko i zadać pasze obliczone w zadaniu 3 i należy pamiętać o wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marita1234    0

Witam Rolnicy! Czy może ktoś z Was miał już egzamin praktyczny w tym miesiącu z ziemniaka? Jeśli tak to proszę o informacje jak to wszystko wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaryszarak    0

Witam, jaki egzamin mieliście na praktycznym r3? Czy trzeba jakieś własnej wiedzy czy są do wszystkiego instrukcje? Jeśli ktoś mógłbym opisać jak wygląda to obliczenie żywienia bydła i jak w praktyce zadać ją zwierzęciu byłbym wdzięczny bo nie posiadam zwierząt.. Dziękuję! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Miałem dzisiaj praktyczny było obliczyć jeden odpas (rano) wszystko podane wystarczy z tabeli odczytać no i zważyć na wadze każdy produkt (kukurydza sianokiszonka siano i treścia) tylko treścią w tabeli trzeba rozpisać osobo tzn. Sruta pszenzytnia, sruta jeczmienna, soja. I podać w kg ile czego później ważyć i to wszystko zmieszać. Koryto wyczyścić i ja ustawiłem według kolejności kukurydzę, treścią, sianokiszonka, siano nie wsypywalem bo nie chcieli. No i wyczyscilem wiadro na wodę i nalalem wody no i tyle. Podobno mówili że zdane ale okaże się. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaryszarak    0

Jeden odpas, czyli dawkę na dzień dzielę na pół tak? A ta treściwa jak rozpisywać w tabeli to na równe części? Dzięki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DobryxD    1

Witam na czym polega teraz egzamin praktyczny ?? bede miał w czwartek i jestem ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja635    0

Witam na czym polega teraz egzamin praktyczny ?? bede miał w czwartek i jestem ciekawy

 napiszesz jutro co było? mam w piątek i strasznie się boję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartuc    0

Orientuje się ktoś co będzie na praktycznym R.3 w sesji wrzesień-październik 2016?   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin00794    15

Czy wie ktoś na temat tego co jest w tej sesji na egzaminie praktycznym?
Czy są gdzieś odpowiedzi do prawidłowego rozwiązania zadania z sesji czerwcowej tego roku?
Jakieś inne wskazówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek212    1

A wie ktoś może co szykują na praktykę na styczeń/luty 2017 z r3????


ZETOR 10540
ZETOR 7745+TRAC-LIFT 120
URSUS C-330M
BIZON SUPER ZO-56 razem w jednej drużynie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Na sesję wiosenne ma być opryskiwacz albo rozsiewacz. Teraz niby obsługa zwierząt


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek212    1

Miał już ktoś egzamin praktyczny w ostatnich dniach????


ZETOR 10540
ZETOR 7745+TRAC-LIFT 120
URSUS C-330M
BIZON SUPER ZO-56 razem w jednej drużynie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem. Były dwa zadania. 1. Badanie mleka na obecność bakterii. 2. Przygotowanie mieszanki paszy dla byka czy jakiegoś innego zwierzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj