kamil96

Egzamin zawodowy z kwalifikacji R.03 pisemny i praktyczny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jumaja1    0

U nas było to samo zadanie na egzaminie R3 (CKE Poznań), przygotowanie paszy dla opasa i posprzątanie stanowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgaga    0

u nas (gronowo) to samo czytam Was od dawna i dzieki Wam spie spokojnie dziekuje wszystkim ktorzy udostepnili zadanie ja mam w niedziele testy oblalam na R3 bo z rolnictwem mam tyle wspolnego co napisal duzo wczesniej kolega o zonie odpowiedz na inne kogos pytanie na tytul technika musialam zrobic r-16 pod warunkiem ze ma sie srednie wyksztalcenie i o dziwo zaliczyla cale R16 na tescie poleglam bo nie bylo tabelek a ja jestem logicznie dobra w wyliczeniach i wnioskach w tescie ostatnim na r3 byla jedna tableka i jedno wyliczenie poprawka w pazdzierniku ......mam nadzieje z tabelkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

u mnie 80 teoria i 90% praktyka oczywiście z R16.

Ogólnie zdawalność kiepska większość nie zdała a test praktyczny nie był trudny tylko jeden bład w obliczeniach to oblany caly test bo pózniej wszystko było zalezne od początkowych wyników;) 

Edytowano przez Patryk1222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil496    39

Właśnie u mnie to samo było, że na początku większosc obrała zły tok rozumowania ale dobrze że jakaś osoba się na głos odezwała i każdy po krótkim przemyśleniu sprawy zrozumiał że sam ma źle a ona wlaśnie ma dobrze :) i tym o to sposobem każdy zdał praktyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milosz1713    4

Witam wszystkich nie wiem czy tu ktoś zagląda ale mam taką sprawę mam mieć egzamin zawodowy w sierpniu i tutaj pytania czego się spodziewać co sobie powtarzać żeby to zdać mam skończone r3 zapisałem się na r16 r3 robiłem zaocznie to poziomu praktycznie zerowego wiec dużo nie przekazali a chciał bym egzaminy zdać i jeszcze jedno jak otrzymam to zaświadczenie ze zrobiłem r3 to co wsumie po tym mam ? Coś słyszałem ze niektórzy to wysłali gdzieś i dyplom przysylali czy coś proszę o pomoc dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk1222    136

po R03 masz tytuł "Rolnik" (kwalifikuje juz do dostania młodego rolnika na starych zasadach).

 

Co do R16 to jest to znacznie trudniejszy egzamin w porównaniu do R03. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati994a    0

Czy od dziś są egzaminy praktyczne R.03? Czy ktoś coś? Mam obawy czy sobie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
343    1

Ja mam pytanie.W piątek mam egzamin zawodowy praktyczny pierwsze podejście mam nadzieje ,że ostatnie.Pytanie moje brzmi czy na egzaminie zawodowym np jak są jakieś zadania z ciągnikiem,siewnikiem lub z czym kol wiek  to są do tego dane jakieś instrukcje obsługi dotyczące np prawidłowego ciśnienia kół  czy  to wszystko trzeba wiedzieć??Piszę na przykład o tym bo widziałem z ubiegłych lat egzamin na necie. 

 

Jak już napisałem temat to jedno pytanie mnie nurtuje ,jak prawidłowo sprawdzić poziom płynu chłodniczego w traktorze??W dom do tak odkręcam korek i zaglądam na "oko" a w ciągniku np w 60 z boku nie widać poziomu min/max.Pytam się z ciekawości ,bo nie robiłem prawa jazdy na kat t tylko b+e a na necie tego znaleźć nie mogłem.

 

Zdaje ktoś w najbliższym czasie na r3??

 

wie ktoś gdzie może znajdę testy z poprzednich lat i np przykładowe poprawne rozwiązania?

Edytowano przez 343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaima93    0

Witam , czy ktoś miał egzamin praktyczny z R03. bo ja mam we wtorek a z rolnictwem mam nie bardzo do czynienia , czy ktoś się podzieli swoją wiedzą ?:)

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
343    1

Miałem przygotować ziemniaki jadalne na sprzedaż z gospodarstwa ekologicznego czyli wypełnić certyfikat , wybrać najładniejsze ziemniaki , umyć je zważyć ,zapakować wypełnić tabelke z maksymalną normą np chorych ziemniaków itp.Czyli jak miałem 5 kg do wyliczałem procenty z tej wagi.

 

Jak to jest z teorią wszyscy w jednym terminie i to samo???Bo ja mam w piątek.I czy można brać na końcu swoje odpowiedzi do domu i potem sprawdzić na necie czy się zdało??

Edytowano przez 343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cz4rn7    27

Ja też mam w piątek (R.3) wszyscy chyba to samo. Piszcie coś o teorii jak już ktoś  miał i jak to wyglądała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj