zetor6945

zetor 7745 stracił moc i zgasł

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zetor6945    34

Witam. Podczas odśnieżania traktor stracił moc i zgasł. Przy próbie odpalenia puścił dym z wydechu i koniec. Scholowaliśmy zetora 6945

i ciągnik stoi. Trochę znajomemu się spieszy. Bo śnieg zapowiadają u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Prosisz o rady odnośnie rozwiązania problemu czy tylko informujesz co się znajomemu z ciągnikiem stało? Bo czytając post to wygląda, że to 2 ale jak nie to pomożemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Skoro zgasł przy pracy, a że jest zima to zacząłbym od najbardziej banalnych spraw bo pewnie to problem z paliwem i zapowietrzeniem.. Czy paliwo zimowe, filtr do sprawdzenia (wymiany).

Rozrusznik kręci normalnie? Może też przewód paliwowy poluzować i sprawdzić czy paliwa do wtrysków idze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6945    34

Paliwo zimowe, kręci normalnie, ale pomimo to silnik nie daje życia. Filtry zmieniane na jesień. Sprawdzę jeszcze przewody paliwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

odpowietrz układ...  i powinien chodzić... pewno gdzieś się zatkało i nagle zgasł , miałem tak w 7211..


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

to nie można było najpierw odpowietrzyć , a nie zakładać od razu zakładać temat??


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mds212
      Witam chciałbym sie spytac od czego sa te kontrolki na desce o góry po lewej stronie. 1 jest od migaczy bo mi miga niezaleznie lewy czy prawy 3 mi mryga jak sie właczy migacz i jest podpieta przyczepa a reszta? Bo chciałbym je podłaczyc bo ja lubie jak wszystko co jest zeby chodziło
    • Przez zetoreXPL
      Zastanawiam sie nad remontem Zetora 7745. Na internecie znalazłem kilka zestawów naprawczych (Zetor, Mahle , Kolbenschmidt).Pytanie jaki będzie najlepszy, może ktoś z Was zakładał  i ma jakies doświadczenie. I czy brać na 3 czy na 4 pierścienie.
       
      Dziękuję i czekam na odpowiedzi
    • Przez El_Chapo2812
      Witam, zamierzam kupić używanego Zetora 7745 lecz nie ma on zrobionej instalacji pneumatycznej, jest tylko kompresor.

      Orientuje sie ktoś z was jaki byłby kosz takiej całej instalacji?
    • Przez Majes897
      Witam. Dziś podczas orki po dłuższej pracy podnośnik zaczął mieć problemy z unoszeniem. Na koniec, gdy już robiłem poprzyczniak ledwie co już poradził pług 3 skibowy ( likwidacja ugoru na górach, żeby później nie było dlaczego tylko 3 skiby ). Zauważyłem również że jak już na koniec chciałem podnieść to tak jak by podnośnik próbował unieść ( tak jak by unosił lekko i opuszczał ). Olej jest, stan się zgadza. Co może być tego powodem ? Dodam że pompa była wymieniana rok temu.
       
      Z góry dziękuję, pozdrawiam.
    • Gość
      Przez Gość
      Najlepiej na duzych kolach r34 z dobrymi oponami sprawny ale może być do poprawek lakierniczych tel 535231850
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj