Skocz do zawartości
farmermichal

sprzedam siewnik zbozowy poznaniak 410/3/dxl

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Sprzedam siewnik zbozowy poznaniak 410/3/dxl. Rok produkcji 2012 na redlicah talerzowych, sciezki technologiczne, znaczniki hydrauliczne, szerokosc robocza 3 metry, malo uzywany stan idealny. Wystawiam fakture vat. Wiecej info pod nr 500 736 742. Woj podkarpackie

Chciałem zapytać czy jest wysiew do drobnych zbóż bo posiadam aktualnie amazone d4 i nie mozna siać drobno i szukam Siewniki z drobnym wysiewem i 3 metry pod agregat aktywny

zadzwoń na podany nr to mąż udzieli wszelkich informacji

tak można nim wysiać drobne nasiona nadaje się żeby go podpiąć pod agregat

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michal12301
      Witam. Mam na sprzedaż dwie jałóweczki. Jedna mieszaniec simentala(biała głowa).Druga mieszaniec HF.Mają około 1.5 tygodnia. Żywione mlekiem z wiadra. Cena do negocjacji. Dołączam zdjęcia.
    • Przez xzy
      Kupię cyklop, nowego typu . Zachodniopomorskie . Cena do uzgodnienia . Kontakt na priv . 
    • Przez franek933
      Witam poszukuje rozdrabniacza do buraków, brukwi, ziemniaków. Interesuje mnie Bartosz. Ktoś coś ? Daję numer proszę dzwonić 507-876-159.

• Przez Czesio0294
      Witam. Mam do wszystkich użytkowników forum pytanie . Czy jest szansa albo czy ktoś wie czy ktoś sprzedaje Ursusa 1934 albo gdzie szukać żeby to kupić. 
      Temat przeniesiony do odpowiedniego działu