pawel199617

Tabela wysiewu Amazone AD251 special

Polecane posty

waldac    13

mam tabele

pisz na PRIV

 

ps. masz zapchanę skrzynkę - nie mozna wysłac wiadomości PRIV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Damianzb
      Witam potrzebuję tabelę wysiewu  . Siewnik nie ma żadnej  tabliczki  znamionowej więc nie wiem nic o tym siewniki. Z góry wielkie dzięki  .



    • Przez cris10
      Witam , mam zamawiać opryskiwacz z belką 21 m  , jednak jest pewien problem , bo rozsiewacz motyl n057 wysiewa na 18 metrów i nie z tego co się orientuje to nie ma w ofercie sprzedaży łopatek pod 21 metrów , są posiadacze którzy jakoś poradzili sobie z tym czy w grę wchodzi jedynie zmiana rozsiewacza? 
      Za wszelkie informacje będę wdzięczny 
    • Przez MafiaRuszkowo
      Witam.Jakiś czas temu stworzyłem tabelę do Poznaniaka 5 S043/2 w pdf. Udostępniam ją ponieważ wiele osób jej poszukuje.Pozdrawiam 
      Link: https://rapidu.net/0130329900/Tabela-do-Poznaniak-5-S043.pdf
      Przypadkowo 2 raz wstawiłem.Z góry przepraszam.
    • Przez Zoltan
      poszukuje tabeli wysiewu do stegsted 2m.17r
    • Gość
      Przez Gość
      Witam.
      Mam pytanie dla użytkowników rozsiewacza amazone za-u chciałbym wymienić tarcze z wysiewu 24m na 15m ale nie wiem do końca jaki typ byłby odpowiedni ponieważ są dwa rodzaje z tego co przeczytałem na forum OM i OS. W instrukcji są tarcze os 200mm i 240mm i nie wiem czy takie byłby odpowiednie?
      Chciałbym się jeszcze dowiedzieć czy do rozsiewania nawozu na 15m trzeba ustawiać kąt na ramionach ciągnika oraz co to za parametr z tabeli który zaznaczyłem
       
      amazone.bmp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj