Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
MLEKA
edwin654g    1

w naszym piknym kraju wszystko możliwe jak spółdzielnia splajtuje to przeważnie ma takie długi że przewyszaja wartośc wszystkiego a kto wie czy dostawców by potem nie zaczeli z kasy trzepać  także niewarto pakować sie w udziały bo z tego nic niema i tak mleczarnia tylko obraca naszymi piniedzmi i se pensje po 10000tys dawają np prezes a my co mamy......................... gówno...oo

Wiadomość z agroFakt.pl

grzesiu    41

Spółka a spółdzielna to dwie różne formy organizacji!!! cytat z artykułu "Ale dostawcy mleka wciąż nie mogą o niej zapomnieć. Zwłaszcza tym dostawcom mleka, którzy będą musieli dopłacić zaległe udziały " czytaj ze zrozumieniem zaległe udziały!!! 

Thomas2135    1212

Kiedyś (pół roku czy rok temu)wrzucałem tu cennik. Jakbyś poszukał to znajdziesz, bo nie pamiętam.

Thomas2135    1212

Cena za jednostkę białka i tłuszczu jest stała od dawna. Nie pamiętam tylko czy nie było jakiejś poprawki. Cena zmienia się przy premii za dużą dostawę chyba.

Danielson89    0

Dostał już ktoś jakieś premie świąteczną?

Premia świąteczna?? Nie realne!! Panowie ktoś coś słyszał na temat dopłaty do mleka z ostatniego roku kwotowego? Rozporządzenie wyszło ale terminu brak.. Niby mówi sięo 2gr do kg do przydzielonego rocznego limitu.. Ktoś coś??

icek1    178

mój sąsiad mówi ze 1 zł za litr mu się opłaca i będzie zwiększać ilocść krów

jan201    0

WITAM.CZY WIE KTOŚ MOŻE JAK ZOSTAĆ DOSTAWCĄ OSM SIERPC I CZY JEST TAM JAKIEŚ WPISOWE.

mariox    2

Witam, czy jest jakiś użytkownik tego portalu co odstawia mleko do mleczarni CEKO w Goliszewie, i jak wam się układa współpraca z nimi? Bo wkrótce planuje do nich przenieś się.

Thomas2135    1212

Ja słyszałem o tym wsparciu a właściwie czytałem w tpr. Mają się rozliczyć z UE z tej kasy do września 2016. Obejmie gospodarstwa z limitem 15000-250000. Chcą, by kasa trafiła i do większych. Przypadnie jakieś 0,019 zł. Nie pamiętam czy to będzie do kwoty mlecznej czy tego co się oddało w ostatnim roku.

Edytowano przez Thomas2135

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez warchest
      witam sorki ze byc moze nie w tym temacie ale nie wiedzialem gdzie umiescic . otoz mam pytanie bede mial do wycinki ok 20 topoli duzych grubych i chcialbym sie dowiedziec po ile chodza takie drzewa np jakbym chcial sprzedac na pniu jaka cena by była czy ktos ma namiary na firme ktora takie topole kupuje ja woj mazowieckie . czy np trzeba by wyciac te topole i dopiero takie sprzedac wtedy po ile mniej wiecej sa cenowo i kto takie by kupił
    • Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/

Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?