Polecane posty

icek1    179

Dlaczego tak spadła cena ,sądzę iż produkcja mleka kształtuje się na podobnym pozionie jak w latach ubiegłych ,kto spjia tą smietankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soltys85    82

Róznie z tym jest w mleksie opuscili 5 gr w presidencie podniesli 6 gr w Piatnicy bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yage    2

W którym oddziale Presidenta była ta podwyżka?

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

mlekovita wysokie mazowieckie

ilość powyżej 10 tys

białko 3,045

tłuszcz 4.2.

cena 1.247 zł (edit) na rękę :)

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

Będzie podwyżka w Mlekpolu?

Widzę że Mlekowita płaci 10gr więcej. Ja dostałem za 20tyś l bi 3.2 tł 3.9 1.16zł

Edytowano przez fireseba

Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soltys85    82

W którym oddziale Presidenta była ta podwyżka?

 

Dokładnie nie wiem tesć tam oddaje ale jaki to oddział nie mam pojecia, dopytam sie jesli to istotne.

 

 

Edytowano przez Soltys85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    303

Będzie podwyżka w Mlekpolu?

Widzę że Mlekowita płaci 10gr więcej. Ja dostałem za 20tyś l bi 3.2 tł 3.9 1.16zł

Ale ta cena to chyba netto? Bo ja przy ok 13tys. bi 3.0 tł 4.0 dostałem 1.25zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo93pl    29

polmlek raciąż podwyżka 96gr do 1,02 zł  zawsze już coś i ważne że wkońcu coś się ruszyło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    60

Ale ta cena to chyba netto? Bo ja przy ok 13tys. bi 3.0 tł 4.0 dostałem 1.25zł

 

przy ilości +/- 10tys za pierwsza połowę było ok 1.25 a za drugą 1.16 brutto dla vatowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6574

polmlek raciąż podwyżka 96gr do 1,02 zł  zawsze już coś i ważne że wkońcu coś się ruszyło..

 

podwyżka czy po prostu lepsze parametry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

Ale ta cena to chyba netto? Bo ja przy ok 13tys. bi 3.0 tł 4.0 dostałem 1.25zł

 

Netto +2gr do wyceny więc ok. 1.24 brutto


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko06060    23

Może ktoś jak ma wstawić albo wysłać na pw zdjęcie aktualnej kartki z przedziałami i jaka jest dopłata do poszczególnych ilości w mleksie wyszków?

Edytowano przez marko06060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caniek    7

Dzisiaj rano mijałem 6 cystern z litwy podobno wożą do mlekovity w baranowie (nie pierwszy raz taka sytuacja)


MF 1014;U-4514;C-360;T-25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

Jeśli produkty mleczne się sprzedają 5% taniej a surowiec jest pozyskiwany 50% taniej to mamy (My?) tego zysk, a nie zarząd? Bo jeśli tak jest to OK jeśli nie to coś jest nie tak. Więc jeśli nie ściągali wcześniej mleka, a teraz ściągają taniej to cena MUSI wzrosnąć bo tak powinna funkcjonować spółdzielnia

 

Jak cena w Mlekpolu? SMS powinien już być :P chyba że w dół wtedy będzie 1 sierpnia

Edytowano przez fireseba

Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwcia    196

Własnie ja też coś słyszałam od instruktora że mleko w mlekpolu ma troche podrożeć od sierpnia :) .Pożyjemy zobaczymy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

czy wy tez zauwazyliscie znaczny spadek somatyki w mlekpolu oddział grajewo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

czy wy tez zauwazyliscie znaczny spadek somatyki w mlekpolu oddział grajewo?

 

Może kwasicy już krowy nie mają?

 

chyba od 10 sierpnia?

Edytowano przez fireseba

Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

nie mialy bo pod ocena mam. sasiedzi tez to zauwazyli ze mniej przychodzi zreszta zeszlo z 350 na 170 w tydzien to nawet nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

nie mialy bo pod ocena mam. sasiedzi tez to zauwazyli ze mniej przychodzi zreszta zeszlo z 350 na 170 w tydzien to nawet nierealne

 

Pod wyceną nie masz kwaicy ale jeśli masz ocenę to raczej wiesz co i jak. Powiem Ci na moim przykładzie. Jeśli dziś dam żle jeść swoim krowo a mam niektóre takie delikatne że z dnia na dzień będzie ze 150tyś 750 i po dwóch dniach wróci do normy


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184

ostatnie zmiany to jedynie zmiana z kukurydzy na ccm bo juz sie skonczyla wiec w moim wypadku to mozliwe a u innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez andrzej1988
      to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj