Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
yage    2

Hochland Węgrów

ilość: ponad 20tys. l

białko: 3,42%

tłuszcz: 4,82%

cena: 1,30zł

 

Ile obniżki w Węgrowie walnęli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztan    0

Mleks
Ponad 20tys
parametry podam jak przyjdzie faktura
cena:1,12 -.-'' 10 groszy zabrali na kary co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Mlekovita oddz Trzebownisko 9.300l bi 2.99 tł 3.89 1.12 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andy320    0

Mleks ponadto za lipiec 5gr. w dół . Prezes pobudował szklane biurowce za nasze pieniądze ,teraz potrzeba je urządzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszek1    1

Mleks

Ponad 20tys

parametry podam jak przyjdzie faktura

cena:1,12 -.-'' 10 groszy zabrali na kary co jest grane?

 

U nas laborantka rozgłosiła, że będzie podwyżka 5 gr. Faktury jeszcze nie mam ale po pieniądzach na kącie widzę, że była obniżka i to nie mała.

Człowiek żył nadzieją, że coś cena podskoczy a tu Mleks zaczyna nas dobijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztan    0

U mnie ta sama sytuacja.

 

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andy320    0

Mlekovita płaci swoim dostawcom o 15gr,./litr więcej niż dostawcom Mleksa. To rozbój w biały dzień ,do końca 2014r cena była zawsze taka sama. Piszcie maila do wszystkich możliwych redakcji rolniczych z prośbą o pomoc opisując całą sytuacje, może skończą się te machlojki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harro    0

Mleks 19000l 1,15 zł. 4 gr w górę, potrącenie 10% od kary za przekroczenie kwoty. Potrącenie ma być jeszcze za lipiec i sierpień i później reszta na raty jak się wniosek złoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

produkcja spada a dlaczego cena też spada to wbrew zasadom ekonomiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

A gdzie spada, chyba nie w Polsce. No chyba że Ty zmniejszasz bo ja z kim nie gadam to albo zwiększa, albo czeka co bedzie dalej, ale żeby ktoś zmniejszył to rzadko się słyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

dokładnie, mimo suszy nie mam w planach ograniczania bo z czegoś żyć trzeba i zapewne większość podobnie do tego będzie podchodziła w miarę oczywiście możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszek1    1

Mleks 19000l 1,15 zł. 4 gr w górę, potrącenie 10% od kary za przekroczenie kwoty. Potrącenie ma być jeszcze za lipiec i sierpień i później reszta na raty jak się wniosek złoży.

 

A to już wiadomo jaka będzie kara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

Ilość mleka w skupie spada. A właściwie to można powiedzieć ze się normuje po ogromnej majowej zwyższce przyszedł czas na spokojną i ekonomiczna produkcje. Radzę raczej produkowac efektywnie ekonomicznie, niz pchać sie w dużą droga efektowną produkcję. Liczy się zysk a nie ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harro    0

Z tego co mówili jak dzwoniłem do mleczrni 90 gr za kilogram. Możliwe że to są tylko szacunki mleczarni ale na pewno pobierają zaliczkę z kar o takiej wysokości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przezuwaczka    446

W Mlekovicie, w Agrobiznesie i w PoradnikuRolniczym też tak p*****ą, ale ARR tego nie potwierdza, więc miejmy nadzieje, że to wróżenie z fusów tylko. ARR wcześniej podawała 6 % -60-70gr kary, a poprawka na Euro to max 2-3gr więcej. Nie wiem skąd aż tyle, skoro przekroczenie jest troszke mniejsze niż przewidywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare    81

jest już potwierdzone ze kara wynosi 90 gr za kg. Nie ma co liczyc na jakies znaczace spadki produkcji mleka, w najlepszym razie produkcja pozostanie na poziomie z tamtego roku, gdyby nie susza na znacznym obsarze polski produkcja bylaby znacznie wyzsza.  eksperci twierdzili ze najgorszy czas będzie w 2016-2017 ze w tym czasie będzie znaczaca nadwyzka mleka, oczywiście jeśli aura nie będzie platac figli.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2149

sudowia ponad 7000 l niecałe 80 gr   :blink:  :wacko:  ;[  :unsure:  :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    930

Jak bedzie kara 90gr to arr powinna za to beknąć jezeli miało byc max po 11miesiacach 60-70gr no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszek1    1

Pani w mleczarni "Mleks" Wyszków mnie dziś poinformowała, że kara wynosi 91gr. I u nas już potrącają. A do mleczarni to z godzinę dzwoniłem bo linia zapchana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez andrzej1988
      to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj