Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
2015

Wiadomość z agroFakt.pl

endriu28    0

smryki 15000litrów bi 3,2 /1.29 grudzień oddaje ktoś z was tam? a czy ktos wie jak placi Grajewo?

123456    23

Mlekoma Przasnysz ilość 4700, białko 3.63 , tłuszcz 4.52 , cena 1,11 zł brutto.

grzegorz132    9

mlekpol grajewo odzial bydgoszcz    >9k     1.69 brutto     z tym ze 0.12   na udzialy   a wg ceny listopadowej  1.48brutto  tyle   przy parametrach  bia 3.6  tl 4.3

r10tomek    0

Turek

Grudzień 2014

ilość 74 000l

tłuszcz 3,67

białko 3,35

cena: 1,38 zł brutto

Edytowano przez r10tomek

daremw    128

bo może nie mówią o grajewskim mlekpolu :) w mlekovicie mamy znowu taki problem że praktycznie zawsze jak jest święto mleka to wtedy krowy dają mleko o niższym białku- one to mają wyczucie...

grzegorz132    9

mlekpol grajewo odzial bydgoszcz 

parametry pasuja   0.1coś koło tego z tymi  z pfhbipm

a propo badań  to wysylaja sms   i np z stycznia mam juz wyniki  1  3 5 7   badane na wszysto     tł  bia som bak  mocznik

i tu moje pytanie jakie macie moczniki w mleku zbiorczy z mleczarni 200  czy wiecej ma byc   ?

pedro2    350

Co Wam z białka 3.6 skoro i tak do 3.5 płacą. Rolstudent Ty zapewne masz stado pod oceną i jak parametry i cała reszta się zgadza z tymi z Mlekpolu??

@Grzegorz a zauważyłeś że nie ma klasy??

rolstudent    96

no właśnie ja z federacji mam 3,4-3,5 a z mleczarni 3,1 3,2.

z drugiej strony jak mnie tak okantuja to im sporo zostanie. jak zdaje pobad 70 tyś.

Mlekovita oddział Sanok: 4700l, tł 4,61  bi 3,52  cena 1,34 netto. Pierwszy miesiąc po przejściu na odbiór bezpośredni i tłuszcz z 4,0 na 4,6 skoczył :blink:

pedro2    350

Niestety, w grudniu czytałem cennik w mleczarni i tylko do 3.5

rolniczka11    0

witam :rolleyes:

mam pytanie , wiecie może gdzie najlepiej udać sie żeby sprawdzić zawartość tłuszczu i białka w mleku...

Edytowano przez rolniczka11

daremw    128

uprzedzam tylko że dużo jak nie większość mleczarni ma głęboko w... badania robione w jakichkolwiek laboratoriach

pedro2    350

Jeszcze bure dostaniesz jak pójdziesz się spierać, że gdzie indziej masz wyższe parametry ;) I na następny odbiór 700 somatyki, po co Ci to :P

rolniczka11    0

dzięki za odpowiedzi :rolleyes:

ja woj łódzkie

chce zrobić chocby dla własnego przekonania , nie pierwszy rok trzymam krowy ale takich chopków z parametrami nie miałam nigdy...

nie dość ,że cena tragiczna to jeszcze i tu chcą człowiekowi dowalić ;[

nikolas29    168

w piotrkowie tryb..tylko nie pamietam ulicy...chyba Rzemieslnicza

Edytowano przez nikolas29

koks    23

Otrzymał ktoś decyzje o przyznaniu kwoty z rezerwy? Jeśli tak to ile dostaliście a o ile wnioskowaliście?

Thomas2135    1222

Nikt jeszcze nie dostał raczej. Czytałeś temat o kwotowaniu? Nie liczy się o ile wnioskujesz a ile przekroczysz i na tej podstawie przyznają 10 lub 11%.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/

Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez danielhaker
      kontynuacja wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88234-ceny-paliw-2016/page-27?do=findComment&comment=1998096

Jak tam ceny w hurcie wraz z nowym rokiem?
    • Przez warchest
      witam sorki ze byc moze nie w tym temacie ale nie wiedzialem gdzie umiescic . otoz mam pytanie bede mial do wycinki ok 20 topoli duzych grubych i chcialbym sie dowiedziec po ile chodza takie drzewa np jakbym chcial sprzedac na pniu jaka cena by była czy ktos ma namiary na firme ktora takie topole kupuje ja woj mazowieckie . czy np trzeba by wyciac te topole i dopiero takie sprzedac wtedy po ile mniej wiecej sa cenowo i kto takie by kupił