Polecane posty

daremw    128

u mnie o ponad grosz niżej a parametry podobne ( tłuszcz wyższy) 1.2985 zł brutto- jak dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek10314    196

osm hajnówka 10880l, białko 3,34, tłuszcz 3,8 cena 1,03 netto, 1,08 brutto

 

ma może ktoś aktualny cennik z Mlekovity Wys. Maz? jaka wyszła by mi cena za około 12000l, białko 3,3-3,4 i tłuszcz 4,5??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczad    13

Mam podobną ilość i cenę z Hajnówki. Powoli chyba czas zbierać się i szukać szczęścia gdzieś indziej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek10314    196

dokładnie @zaczad, dobrze mówisz, trzeba szukać szczęścia gdzie indziej. a masz może już jakąś mleczarnię na oku?? bo ja zastanawiam się nad Mlekovitą i Łapami, tylko że niewiem jeszcze jak płacą Łapy. może ktoś zna cenę w Łapach za ilość i parametry podane kilka postów wyżej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek10314    196

Bielmlek też cieniutko płaci. a po drugie byliśmy już w Bielmleku przed hajnówką(w hajnówce jesteśmy od 11 lat) i nie zadowolenie też było. znajomi że wsi zdają do bielska i za około 30000l jeden ma 1,17zł, a drugi 1,13zł, a na początku roku za podobne litry dostawali po 1zł do 1,05zł. także słabiutko!

Edytowano przez Grzesiek10314

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    353

A nie zastanawiacie się nad Siemiatyczami ja tam oddaje. Mój wujek przenosi się z hochlandu do Siemiatycz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosieks    0

Nie wiecie,czy Mlekpol Radom przyjmuje nowych dostawców?  I jaką miałbym cenę przy 20tyś.l/miesiąc,ponieważ chcę odejść z Ryk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Z tego co słyszałem to mlekpol grajewo nie przyjmuje nowych wiec radom pewnie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati33    74
tosieks A czego chcesz odejść z Ryk? Ja też jestem w Rykach ale puki co to nie widzę w okolicy mleczarni która by lepiej płaciła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tosieks    0

Chcę odejść,ponieważ w czasach kryzysowych zupełnie nie dają sobie rady,30% mleka sprzedają przeżutowo,bo nie mają zbytu,przy bardzo dobrej jakości towarze.Dział handlu mają fatalny, 3 dni temu była ponowna obniżka o 10 groszy i w tej chwili,przy około 20tyś. litrów wyjdzie mi maksymalnie około 1.25zł,a wcześniej ktoś pisał z Mlekpolu,że przy 9 tyś. litrów ma 1.44,więc chyba różnica jest spora. Zawsze porównywałem ceny obu tych mleczarni,i Mlekpol zawsze był na plus.

Edytowano przez tosieks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akernolat    26

jak tam kształtują się ceny? czy mleczarnie zmniejszają cene za marzec? słyszął ktoś cos o Mlekpolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

prawdopodobnie cennik aktualnie się trzyma w mlekpolu i raczej się nie zmienił. A czy ktoś coś wie na temat tych niby kontraktacji mleka, czy mleczarnia odeszła od tych pomysłów, bo na zebraniu z Borawskim była mowa, że bedzie jeździć instruktor z umowami a aktualnie się jeszcze nie zjawił i kierowca dziś przy odbiorze mówił że nic nie wie na ten temat. A może mlekpol planuje coś innego lub w ogóle nie będzie nic wprowadzał?


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bubki    0

u mnie mleko zabierają o 3 w nocy. kierowca sam zabiera jeszcze i mycie włączy. jak mialem mleko w jednym zbiorniku i tam mialem legalizacje to roznica byla mniejsza. teraz przy mleku z dwoch baniakow troche się rozwydrzyli.

Toć mycia za darmoszkie nie włączy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po10    6

tosieks A czego chcesz odejść z Ryk? Ja też jestem w Rykach ale puki co to nie widzę w okolicy mleczarni która by lepiej płaciła 

trzeba założyć okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare    81

Chcę odejść,ponieważ w czasach kryzysowych zupełnie nie dają sobie rady,30% mleka sprzedają przeżutowo,bo nie mają zbytu,przy bardzo dobrej jakości towarze.Dział handlu mają fatalny, 3 dni temu była ponowna obniżka o 10 groszy i w tej chwili,przy około 20tyś. litrów wyjdzie mi maksymalnie około 1.25zł,a wcześniej ktoś pisał z Mlekpolu,że przy 9 tyś. litrów ma 1.44,więc chyba różnica jest spora. Zawsze porównywałem ceny obu tych mleczarni,i Mlekpol zawsze był na plus.

nie ma co porownywac ceny do cen z najlepszej mleczarni w kraju, podejrzewam ze większość mleczarni placi gorzej niż masz, cena jest ladnych kilka groszy powyżej sredniej krajowej. w mojej mleczarni musialbys mieć nie zle parametry żeby przy tej ilości mieć 1.25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porems    69

Niestety jest tragedia w Rypiniei nie moge odejść do końca roku według umowy. najprędzej 1 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

osm lowicz - grupa ekolowiczanka 11700 l za marzec, bialko 3.6 i 3.63, tl 4.3 obora pod ocena 1.27 netto, 1.36 brutto


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez kowal1108
      Jak w temacie. Jakie są u Was ceny żyta? 
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj