Polecane posty

grzesiu    532

mieszadło włącza kierowca żeby tłuszcz w mleku wymieszać bo jak automat pobiera mleko żeby mu tłuszcz z próbek zgadzał się z pomiarem z beczki jak by nie włączał to miałby duże problemy że niby kombinuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julki3    8

hehe a może to kierowca zamiast mieszadła nacisną mycie i się nie przyznał że się zmylił tylko zwalił na tamtego typa  :D

Edytowano przez julki3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104

Nie nie nie ;) Kierowca wylaczyl zbiornik i chyba wlaczyl mieszadlo normalnie.. Kierowca nie pierwszy raz jest ;) A mycie wlaczac to trzeba przekrecic zeby ruszyl program a kierowca z nami byl. Z nerwow napisalem ze chcial ten typ wlaczyc mieszadlo a potem tak myslalem jak to bylo... Kierowca wlaczal mieszadlo.. To ten Typ wlaczyl mycie...


Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Karol chyba był przy odbiorze, więc kierowca nie włączył. Mieszadło włącza się cyklicznie co 20-30 minut, więc odstanie tłuszczu jest raczej niemożliwe w tak krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gores    0

ROTR(ŁOTR) Rypin 5tyśl 0.84gr przy 3.4 białko i prawie 4 tłuszcz to i tak dołożyli 4 gr dodam ze kumplowi i kuzynowi przy wydajnosci powyżej 15tys też po tyle zapłacili i ten pierwszy przenosi sie do Mlekovity która zaproponowała mu ok 1.30zl z jego parametrami.Jestem ciekaw jak długo Mlekovita by mu tak płaciła bo chodzi u nas plotka ze to tylko na przyciągniecie dostawców i po kilku miesiacach cene obniżają ale nie wiem czy to prawda :huh:  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edwin654g    1

witam ja tu nowy najlepsza cena za mleko to mają spomlek chojnice 85 groszy z łaską a wypłaty od 2 miesiecy brak na koncie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macin87    71

Bo pewnie bez udziałów w spomleku żeby mięć powyżej złotówki trzeba mieć udziały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia_    0

W chwili obecnej Mlekovita jeszcze nie obniżyła ceny. Przyjdzie koniec miesiąca to zobaczymy.

 

 

znajomy dostał smsa z Mlekovity, obniżka o 0,05zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55

w Mlekovicie nie ma obnizki, tylko nie ma 5gr premi co byla w poprzednim miesiacu

można i tak to sobie tłumaczyć ale cena o 5 gr będzie jednak  mniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edwin654g    1

marcin 87..mam tam udziały w tym pier....spomleku tam to tylko obiecują złote góry a jak podpiszesz umowe to robią co chca podmieniają próby np wyciągają ci kase za wysztko nawet za to że samochód po mleko jeżdzi na dzień dzisiejszy niemam żadnej krowy w oborze niebede zlodzieji utrzymywał na dodatek 29 pażdziernika pismo mi przysłali że już niebeda odbierać mleka odemnie tak z dnia na dzień z powodu takiego że złapałem ich na oszustwie nie raz bo jak twierdzą jestem konfliktowy i nieda sie ze mną współpracować   hehe... odstawiałem około 8000l na miesiac normalnie żygać sie chce jak widze jak ludzie robią za pól darmo bo co to za cena 85 gr czy nawet 1.20 na te czasy to gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gacek86    0

sluchajcie co do tego spomleku i ceny 85gr to ten gosc napewno w okresie wypowiedzenia i chyba nawet pozaklasoew mial. opluwa firme bezpodstawnie. kasa jest na koncie na biezaco. cena tez niczego sobie bo byla podwyzka od pazdziernika i nikt w jego okolicy nie placi lepiej.jest cena sa wymagania proste i logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edwin654g    1

widze że niektórzy nie umieja czytać żadnego wypowiedzenia niemiałem oni zerwali umowe z dnia na dzień rzecz jasna że pz było bo jak inaczej jak ktoś kantuje zawsze średnia 401 była .... w polmleku 10 lat byłem i było ok polmlek płaci tera  1.20 średnio zreszta co sie spodziewać po mleczarni w chojnicach która była na dnie


gacek 86 a tu chociaż wiesz co to krowa?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo16    93

POL Mlek 18000 l tl. 4.13 bi. 3.3 cena 1,04 bruto . edwin654g powiedz gdzie POL MLEK placi 1.20?

 

A u mnie oddział Lidzbark Warmiński 10000 l tł, 4,27 bi. 3,13 cena 1,06 zł za październik.

Niestety taka mleczarnia że trzeba się upominać. Za dwa tygodnie zobaczymy czy mój telefon do mleczarni coś dał.


Ursus C385A główny koń roboczy
Ursus C360 pomocnik C385A
Ursus C330M pomocnik pomocnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edwin654g    1

pablo 16 jaka jest taka jest ale bynajmniej niema udziałów i nie zabieraja pół wypłaty jak w tych głupich spółdzielniach to co odstawisz to zapłaca a kokosów niema nigdzie i nie zanosi sie na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    513

O następny woli mieć niższą cenę byle tylko udziałów nie pobierali. Przecież teraz ci jeszcze więcej zabierają, myślałem że matematyka jest tylko jedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edwin654g    1

mnie już żadna mleczarnia nic niezabierze uwolnilem sie z tego łańcucha.... a pozatem co ci te udziały dadzą jak mleczarnia splajtuje to i tak ich nie dostaniesz ani grosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2184

    A skoro jestem współudziałowcem :wub:    ,to czy przypadkiem jako współwłaściciel :wub:  nie będę z własnego gospodarstwa musiał zaspokajać roszczeń wierzycieli :blink:  :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    532

Nie do wysokości wniesionych udziałów!!!! Zabiorą tylko udziały na pokrycie strat spółdzielni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez kowal1108
      Jak w temacie. Jakie są u Was ceny żyta? 
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj