Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daremw    128

Mi przy ilości powyżej 10 tys wyszło 1.31 zł parametry dopiszę później.
Mlekovita ma często różne ceny międzi poszczególnymi oddziałami, jednak chyba się nie zdarzyło żeby cena była wyższa niż w centrali w Wysokiem Mazowieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

Mlekpol też ma różnie. W tamtym roku najlepiej płacił skup mrągowski. Ale różnica była bardzo mała

Edytowano przez rolstudent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

A czy ktoś posiada cennik z mlekovity lub mlekpolu, jak u was płacą tzn. za co składa się cena mleka, czy najwięcej za białko a za ilość minimalna dopłata czy inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz342    90

Do mlekovity mam za mały litraż zeby przyjęli mnie jako oddzielnego dostawce musiałbym namówić znajomych i isc wieksza grupa. Do sierpca mam dobre połączenie ponieważ mleczarek zbiera mleko od znajomych którzy mieszkają za mostem a wraca przez most wiec ma mnie po trasie wszystko idzie w dobrym kierunku tylko wszystko komplikuje sprawa finansów karę musze dac na raz wpisowe na raty dobre i to, ale musze rownież zapłacić za wyslodki mokre jakie zakupiłem. Oby wszystko wyszło na prosta, jakby było dobrze to 2-3 miesiące i sie odkuje na co bardzo liczę po roku postoju z rozwojem przez rotr ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertrolnik27    225

1,58?! masakra.. w OSM Koło ciągle 1.12 przy ilości ponad 18 tyś, ahh gdybym miał taką cenę jak kolega wyżej to paszowóz spłaciłby się w rok :/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bubki    0

Rotr Rypin niezależnie od litrażu białka tłuszczu cena nie przekracza 85 gr brutto w obrębie Rypina. Okolice Warszawy Koła itd płacą po 1,20 sam nie wiem co to ma oznaczać z podwórka płacą śmieszną cenę a z daleka płacą w miarę dobrą cenę .... Przyjaciele nie orientuje się ktoś jaką uzyskałbym cenę za 8 tysięcy litrów białko 3,1 i tłuszcz 3,9 w mleczarni Sierpc? Mam okazję przejść ale wpisowe 3710zł oraz karę mleczną na raz muszę spłacić w Rypinie.

OSM Sierpc przedział 3-9 tyś

tł 4,38

bi 3,72

1,29 brutto dla ryczałtowca.

 

Wpisowe kiedyś rozkładali na 6 rat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosacki    11

 

Mlekpol też ma różnie. W tamtym roku najlepiej płacił skup mrągowski. Ale różnica była bardzo mała

 

dobre chyba do Mlekpolu mleka nie dajesz jak takie bzdury piszesz Mlekpol ma taki sam cennik we wszystkich oddziałach to jest Spoódzielnia a Mlekovita to Spółka
09.2015 - 43000 lit. 4,3 tł 3,45 biał cenna 1,35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

  

 

dobre chyba do Mlekpolu mleka nie dajesz jak takie bzdury piszesz Mlekpol ma taki sam cennik we wszystkich oddziałach to jest Spoódzielnia a Mlekovita to Spółka

09.2015 - 43000 lit. 4,3 tł 3,45 biał cenna 1,35

No ja akurat mogę zaręczyć że on oddaje do Mlekpolu, a od siebie dodam że to ty nie masz pojęcia o czym piszesz, Mlekovita to spółdzielnia może kojarzysz choćby pełną nazwę: SM (spółdzielnia mleczarska) Mlekovita, więcej chyba komentować nie trzeba, jak nie masz pojęcia to nie pisz głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosacki    11

 

No ja akurat mogę zaręczyć że on oddaje do Mlekpolu, a od siebie dodam że to ty nie masz pojęcia o czym piszesz, Mlekovita to spółdzielnia może kojarzysz choćby pełną nazwę: SM (spółdzielnia mleczarska) Mlekovita, więcej chyba komentować nie trzeba, jak nie masz pojęcia to nie pisz głupot

 
to wie że Mlekpol dla wszystkich swoich dostawców ma jednakową cenne za mleko tak działa Spółdzielnia dziwie sie że Mlekovita i jej dostawcy godzą sie na różne cenny w oddziałach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Łukasz napisał o małych różnicach więc prawdopodobnie nawet nie zwróciłeś uwagi, on jest pasjonatem i śledzi wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyzio405    13

kosacki nie kompromituj sie co ciebie edmund na kolanach potrzymal i juz szalejesz pale mu jeszcze zrob przy 15 tys miesiecznie tluszcz 4,4 bialko 3,4 mocznik 250 1,19 za litr smiech na sali zlodziejstwo i tyle do tego kara i tragedia gotowa a edmund jako rasowy prezes ma wyje.......ne na dostawcow ktorzy produkujac sie zadluzali mleko sprzedawali a teraz komornik zero pomocy. Reasumujac rece opadaja jak sie patrzy na cene mleka i arystkoracje PSL no i na komentarze niektorych mleczarzy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

   

to wie że Mlekpol dla wszystkich swoich dostawców ma jednakową cenne za mleko tak działa Spółdzielnia dziwie sie że Mlekovita i jej dostawcy godzą sie na różne cenny w oddziałach

 

Cena w mlekovicie w wiekszości oddziałow jest taka sama, NIESTETY gdyz w firmie matce powinna byc najwyzsza ponieważ to my włozylismy w nia najwiecej przejeliśmy nie retowne mleczarnie zainwestowaliśmy w nie gróbe miliony i jeszcze dostajecie marke, jedna z lepszych cen w swojej okolicy i jeszcze zle?? A moze by tak odpracowac kase która mleczarnia zainwestowała a nie liczyć tylko na profity. Jak komus sie nie podoba to niech idzie gdzie indziej bedzie miał lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj