Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

SM Mlekovita Wys. Maz. ponad 40000l białko 3,31% tłuszcz 4,04% 1.35zł brutto dla vatowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    353

panowie uwazajcie z tym wypowiadaniem umow bo u nas mleczarnia nie przyjmuje nowych dostawcow(nie chca mleka) zeby nie bylo tak,ze tu wypowiesz tam cie nie przyjma i masz problem.

 

moja mleczarnia przyjmuje teraz właśnie dużo nowych dostawców chyba potrzebują mleka :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

SM Mlekovita Wys. Maz. ponad 40000l białko 3,31% tłuszcz 4,04% 1.35zł brutto dla vatowca

to za kwiecień? bo u mnie to fakturka dopiero z kierowcą około 20-tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Kosów Lacki 64 tys. litrów, 3.56 białko, 4.19 tłuszcz, 1.28 netto czyli 1,35 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

OSM Czarnków pow 15 tyś, Białko, 3,1 , tłuszcz 4,0 cenna 1,14 brutto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Kosów Lacki 64 tys. litrów, 3.56 białko, 4.19 tłuszcz, 1.28 netto czyli 1,35 brutto

 

 

Ile to trzeba mieć sztuk na taki litraż? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Też tak się zastanawiam dość duży litraż :)

Czekam do środy na fakturę i jestem ciekawa ile cena poszła w dół :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Normalnie mam 45-50 tys zależy ile dni w miesiącu i ile krów dojnych. ale z związku z końcem roku kwotowego i takimi innymi cudami mam za kwiecień 64 tys. litrów, ostatnio miałem 62 dojne czyli około 25l dziennie także wynik nie jakiś mocno wywindowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to za kwiecień? bo u mnie to fakturka dopiero z kierowcą około 20-tego.

 

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69
Napisano (edytowany)

Normalnie mam 45-50 tys zależy ile dni w miesiącu i ile krów dojnych. ale z związku z końcem roku kwotowego i takimi innymi cudami mam za kwiecień 64 tys. litrów, ostatnio miałem 62 dojne czyli około 25l dziennie także wynik nie jakiś mocno wywindowany

64000/30=2133

2133/25=85

Inaczej:

25*62=1550

1550*30=46500

Faktycznie cuda wianki...

Edytowano przez bieniek_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

no faktycznie, chociaż ja inaczej liczę... odbiorów 16 (w dni nieparzyste -1 i 31) 64000/16=4000 l

i dalej: 4000/62 krowy/ 2 dni = 32,26 l dziennie.

cóż widocznie każdy ma swoją matematykę dla jednego 32,26 litry dziennie od krowy to to samo co 25 litrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Uważam, że wyraźnie napisałem że normalnie mam 45-50 tys. zależy ile jest krów dojnych bo przy 70 sztukach czasami jest 10 zapuszczonych a czasami 2, a za kwiecień miałem 64 tys. z racji ze część była za marzec, widać krótko siedzicie jeszcze w tym temacie jak nie wiecie co to przepisywanie mleka.  25l*62 sztuki*30 dni=46500l więc czytajcie ze zrozumieniem i nie szukajcie dziury w całym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69
Napisano (edytowany)

Człowiek uczy się całe życie..

Spokojnie, nie denerwuj się. To wychodzi, że jakieś 17,5 tyś. z marca oddałeś na kwiecień. W jaki sposób tego dokonałeś? Nie sądzę abyś tyle mleka przechowywał w zbiorniku +/- 10 dni:)
To nie żadna złośliwość tylko ciekawość.
Pozdrawiam.

Edytowano przez bieniek_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare    81

przy takich iloscich warto kombinować jeśli jest taka możliwość bo tu chodzi o spory grosz. Kosow Lacki ok 6000 tys l  tłuszcz 4.40 bialko 3.42 cena 1.08zl brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob334    68

Lacpol Piotrków 8500l tł4.2 bi3.38 pod ocena dla vatowca 1,10złbrutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porems    69
Napisano (edytowany)

A czy ktoś może wie jakie są progi litrów w Rypinie?

Edytowano przez porems

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optimus    71

OSM Chorzele 7000tys l białko 3,12 tł4.0 1.21brutto od 1maja -10gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rob334 to ile masz doplaty za ocenę? Bo ja przy prawie identycznych parametrach mam 1zl.bez oceny. Ilość pow.15tys.
Lacpol oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julki3    8
Napisano (edytowany)

OSM Piątnica 39726 l tl3,52 bia3,45 1,61zl brutto ryczałt i minus 10gr na udzialy

Edytowano przez julki3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61
Napisano (edytowany)

chyba jesteś największym dostawcą piątnicy z taką ilością mleka

 

 

 

i dzięki edycji przez moderatora post ten stracił sens

Edytowano przez qazi
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj