Polecane posty

endriu28    0

smryki 15000litrów bi 3,2 /1.29 grudzień oddaje ktoś z was tam? a czy ktos wie jak placi Grajewo?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123456    54

Mlekoma Przasnysz ilość 4700, białko 3.63 , tłuszcz 4.52 , cena 1,11 zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz132    12

mlekpol grajewo odzial bydgoszcz    >9k     1.69 brutto     z tym ze 0.12   na udzialy   a wg ceny listopadowej  1.48brutto  tyle   przy parametrach  bia 3.6  tl 4.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
r10tomek    0

Turek

Grudzień 2014

 

ilość 74 000l

tłuszcz 3,67

białko 3,35

cena: 1,38 zł brutto

Edytowano przez r10tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

bo może nie mówią o grajewskim mlekpolu :) w mlekovicie mamy znowu taki problem że praktycznie zawsze jak jest święto mleka to wtedy krowy dają mleko o niższym białku- one to mają wyczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz132    12

mlekpol grajewo odzial bydgoszcz 

parametry pasuja   0.1coś koło tego z tymi  z pfhbipm

a propo badań  to wysylaja sms   i np z stycznia mam juz wyniki  1  3 5 7   badane na wszysto     tł  bia som bak  mocznik

i tu moje pytanie jakie macie moczniki w mleku zbiorczy z mleczarni 200  czy wiecej ma byc   ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7212

Co Wam z białka 3.6 skoro i tak do 3.5 płacą. Rolstudent Ty zapewne masz stado pod oceną i jak parametry i cała reszta się zgadza z tymi z Mlekpolu??


@Grzegorz a zauważyłeś że nie ma klasy??


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

no właśnie ja z federacji mam 3,4-3,5 a z mleczarni 3,1 3,2.

z drugiej strony jak mnie tak okantuja to im sporo zostanie. jak zdaje pobad 70 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mlekovita oddział Sanok: 4700l, tł 4,61  bi 3,52  cena 1,34 netto. Pierwszy miesiąc po przejściu na odbiór bezpośredni i tłuszcz z 4,0 na 4,6 skoczył :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniczka11    0

witam :rolleyes:

mam pytanie , wiecie może gdzie najlepiej udać sie żeby sprawdzić zawartość tłuszczu i białka w mleku...

 

Edytowano przez rolniczka11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Do niezależnego laboratorium analizy mleka. Jakie wojewodztwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

uprzedzam tylko że dużo jak nie większość mleczarni ma głęboko w... badania robione w jakichkolwiek laboratoriach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7212

Jeszcze bure dostaniesz jak pójdziesz się spierać, że gdzie indziej masz wyższe parametry ;) I na następny odbiór 700 somatyki, po co Ci to :P


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniczka11    0

dzięki za odpowiedzi :rolleyes:

ja woj łódzkie

chce zrobić chocby dla własnego przekonania , nie pierwszy rok trzymam krowy ale takich chopków z parametrami nie miałam nigdy...

nie dość ,że cena tragiczna to jeszcze i tu chcą człowiekowi dowalić ;[

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450

w piotrkowie tryb..tylko nie pamietam ulicy...chyba Rzemieslnicza

Edytowano przez nikolas29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koks    40

Otrzymał ktoś decyzje o przyznaniu kwoty z rezerwy? Jeśli tak to ile dostaliście a o ile wnioskowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nikt jeszcze nie dostał raczej. Czytałeś temat o kwotowaniu? Nie liczy się o ile wnioskujesz a ile przekroczysz i na tej podstawie przyznają 10 lub 11%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj