Skocz do zawartości
AdrianWasiak

ursus c-330m zamiana

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
rafal0079    1

jak mają odpowiedniki to tak a jak nie to później się płacze a tam traktor nie stał i do kościoła nie jeździł myślę że u nas trafisz prędzej zadbany egzeplasz niż tam a prawda jest taka że tam jak mają ładne i dobre to są drogie i nikt nie przywiezie na handel ciągnika jak nie zarobi tak samo jest z samochodami jak dobry to tam odpowiednio kosztuję jak sam sobie pojedziesz to i może kupisz są wyjątki to u nas cena odstrasza odrazu i każdy mówi że za drogo bo taniej idzie kupić nie mówię tu że co drogie to dobre i do każdej oferty się indywidualnie podchodzi czy warto czy nie

Też myślałem o tych mf i landini znajomy sprowadza ciągniki tylko taki od 50tyś ale jak coś trafi dla mnie to przywiezie w dobrej cenie i w dobrym stanie technicznym tylko że malować trzeba i tapicerka.

Wiadomość z agroFakt.pl

rafal0079    1

no to jak znajomy to się opłaca bo wiesz co jest do roboty i wogule to za to pomalowanie i tapicerkę to sobie liczą a od znajomego to warto pomalować i sobie doszykować wszystko na cacy warto też orjetacyjnie rozejrzeć się gdzie części mają do tych modeli jaka cena bo żeby puźniej mieć rozeznanie bo jak to zwykle bywa psuje się jak jest potrzebe na już :)

Z zakupem części niema problemu bo niedaleko mnie jest sklep "Bizon" prawie do wszystkich ciągników są części a jak niema to zamawiają i jest w miarę tanio.

rafal0079    1

no tak miałem kiedyś mf 595 to jak głowica poszła to 3 tys kosztowała używka a do polskiego 1200 nowa ramie do podnośnika 1000zł a do polskiego ursusa 5312 200zł pompa wody 800 a do polskiego 200 to jest w cenie różnica a części podobne tylko parę centymetry większe albo mniejsze tak samo renówka sąsiad ma ok 100 km wał do przedniego napędu ok 8 tys chcą wszystko dobre jak się nie psuje :)

rafal0079    1

nie równaj samochodu do ciągnika samochód to inna bajka sam się przekonasz to nie c 330 tylko mf pompa do mf 2 tys kosztuje wał do mf 4 tys ja nie muwie że to ma nie chodzić tylko że to nie jest nowe i może się psuć wszystko bo ciągnik nie wiesz czy tam stał czy orał 100ha a po motogodzinach nie dojdziesz bo może ma 2 lub 3 zegar albo jest skręcony o połowę

Edytowano przez rafal0079

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez happymisiek
      Witam. chciałbym kupić ciągnik ok 80 km koniecznie z turem.ciągnik ma głównie pracować przy turze.Rozważam Ursusa 5714 lub 5524 . Co o tym myślicie o tym wyborze słyszałem że są oszczędne i nie ma problemu z ewentualnymi naprawami.
    • Przez kat
      Witam!!! Po nowym roku mamy zamiar zmienić główny ciągnik w gospodarstwie (orka, agregat, talerzówka, transport). I tu moje pierwsze pytanie czy opłaca się kupować ciągnik kilku letni taki jak DF Agrotron 120, czy lepej kupić nowy (zetor, same)???
      Jeśli ktoś z was polecał by inną markę to takrze proszę o opinie

Pozdro dla całego AF ;D
    • Przez Sunf
      Witam, szukam opinii na temat kupna ciagnika 6 cylindrowego nowego glownie do orki siewu( również zasprzegniecie na przednim tuzie maszyn doprawiajacych) i do transportu. Głownie biore pod uwage marki Nh Jd Zetor Case Valtra MF 140 km do 160 km. Licze na wiarygodne opinie oraz podpowiedzi dotyczace tych marek. 60ha
    • Przez pierniczek
      Witam,

Chciałbym kupić ciągnik o mocy 80 KM, max 90KM. Niestety kwota jaką w chwili obecnej dysponuję to 40 - 50 tys. Za te pieniążki można znaleźć ciągnik o tej mocy, ale nie można też wybierać za bardzo.

W związku z tym proszę was o pomoc w podjęciu decyzji jakiej maszyny szukać? Można za taką kwotę kupić MTZę, albo jakiś zagraniczny ciągnik np. MF - choć będzie dużo starszy.

Zakupiony ciągnik będzie pracował głownie przy gnieceniu pryzmy z kukurydzy, transporcie, być może przy sianokiszonce po założeniu ładowacza czołowego.

Pozdrawiam
    • Przez hodowcamlody
      Mam u siebie hodowlę zwierzęcą i zero upraw, dlatego nie zależy mi strasznie na udźwigu itd. Chciałbym żeby pracował w prasie (aktualnie mam mf 3050 i jest ok ale nowy to nowy no i mógłby być mniejszy i lżejszy przy 70km, daje sobie radę w 100% ) może jeszcze w rozrzutniku 3,5t (żadne obciążenie ale c-360 komfort ma słaby to czemu by się męczyć), dodatkowo przy kosiarce nawet gdyby to była czołowa , + jakieś wożenie bel itd, chcę kupić żeby mieć spokój na lata, zawsze używane ale ile można, parę razy to więcej się w garażu przesiedziało niż w ciągniku w pracy. Co do ciągnika to wymagam żeby posiadał 4WD, skrzynię 40km/h, kabinę dało się założyć przedni tuz i wom, kasą nie chcę szastać bo produkcja jest niewielka tak że mogło by zabraknąć $$ ale określonego budżetu nie mam, lepiej dopłacić i mieć lepsze. Jakieś propozycje?