Skocz do zawartości

Polecane posty

michu123    2

Witam mój problem polega na tym że robię taki drobny remącik mojego ursusa gdyż urwała się gałka od załanczania WOM-u i gdy miałem ściągniętą pokrywę skrzyni biegów postanowiłem zobaczyć przy okazji w jakim jest ona stanie i po ogólnym popatrzeniu zauważyłem że jedno z łożysk jest tak jakby nadłamane i z tąd moje pytanie czy można z tym jeździć i jak długo ? A jeśli chodzi o sam cięgnik to pracuje bez zażutów nie słuchać żadnego stukania.
I jeszcze jedno czy to łożysko da się wymienić od strony sprzęgła ? 
Z góry dzięki za odpowiedzi :)

post-48548-0-91819000-1420566011_thumb.jpg

post-48548-0-37198800-1420566020_thumb.jpg

lukbold    400

Jak już to znalazłeś to chyba warto wymienić jedno łożysko zamiast za chwile wymieniac jakieś tryby czy wałki w dodatku w momencie kiedy traktor napewno bedzei potrzebny

mtracz    71

To jest łożysko wałka sprzęgłowego 1 stopnia. Wymienia się od strony silnika - sprzęgła.

Jazda jest ryzykowna, jak wspomniał kolega powyżej.

Wiadomość z agroFakt.pl

KamilBrz    0

I co wzmieniłeś? Czy nadal na nim jeździsz? Żeby później lipy nie było. Generalnie tego typu rzeczy są trudno dostępach. A jak już są to nie są tanie. Sam ostatnio miałem problem z łożyskiem tyle tylko, że z łożyskiem dźwigni zmiany biegów. To musieli sprowadzać aż z Częstochowy od tego producenta LINK

Trochę mnie to kosztowało, ale i tak pójdzie niedługo na sprzedaż.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się